Kometa Brno – Plzeň 6:0 (kon.) | Znojmo – HC Litvínov 0:7 (kon.) | Olomouc – Sparta 5:2 (kon.)
Motor ČB – Liberec 5:2 (kon.) | Zlín – Jihlava 3:1 (kon.) | HC Kladno – Mladá Boleslav 2:0 (kon.)
Slavia – Chomutov 2:4 (kon.)
HC Olomouc
5:2 (2:1, 2:0, 1:1)
HC Sparta Praha
Sobota 17.12.2011, 12:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • DHL Extraliga juniorů

52:28
    David Merta vjel do olomouckého gólmana v jeho brankovišti, za což vyinkasoval dvě minuty za nedovolené bránění.

44:47
    Frank Kučera (SPA) bez teče vyhodil touš z obranného pásma, proto si odpyká menší trest za zdržování hry.

34:44
    Kohouti jdou do tří! Jakub Šaur si vysloužil dvě minuty za podražení.

32:56
    Menší tresty na obou stranách. Za hosty si odjel na trestnou sednout Zdeněk Doležal za nedovolené bránění, za domácí Martin Dufek za podražení. Bude se hrát ve čtyřech.

25:48
    Za sekání byl potrestán dvěma minutami Ondřej Hampl (SPA).

22:23
    Za podražení dostal dvě minuty Filip Švaříček (SPA).

16:22
    Za podražení si dvouminutový trest odsedí Radim Haas (OLO).

10:23
    A i Kohouti si zahrají přesilovku pěti proti třem! Za držení protihráče byl vyloučen na dvě minuty na trestnou Artur Ribalkin.

09:39
    Tentokrát na trestnou odjel hostující hokejista, dvě minuty za podražení vyfasoval David Skřivánek.

05:06
    Dvě plus dvě minuty za vysokou hůl obdržel Jiří Jergl! Tak nyní to bude pro Kohouty hodně komplikované. Sparta má velkou šanci ujmout se alespoň dvougólového vedení.

04:12
    A situace se pro domácí horší! Za podražení odcestoval na trestnou Jakub Lehečka.

03:38
    David Škůrek (OLO) je prvním vyloučeným zápasu, vyinkasoval menší trest za držení protihráče.

Tomáš Schmiedt

Branky a nahrávky: 11. Šaur (Dufek), 20. Voznica (Šaur, Haas), 28. Číp (Lehečka, Machala), 32. Lehečka (Machala, Číp), 58. Haas - 16. Hampl, 50. Kučera (Doležal, Hampl)

HC Olomouc: Lukáš (Sroka) – Brandýs D., Dufek, Jergl J., Schejbal, Šaur, Škůrek, Vondra – Brada, Číp, Haas, Hes J., Lehečka, Machala, Novotný, Sedlář, Voznica.
    HC Sparta Praha: Bílek (Moravec) – Košťálek, Švaříček, Skřivánek, Müller – Ribalkin, Škop, Doležal, Vlček, Merta, Kučera, Brzobohatý, Eis, Matějček, Simon, Hampl, Procházka.

Rozhodčí: Husička – Novotný, Šimčík