HC Kladno – Havířov 0:0 (11:00) | Chomutov – Třinec 3:7 (kon.) | Motor ČB – Zlín 2:6 (kon.)
HC Litvínov – Havlíčkův Brod 3:4 (kon.) | Plzeň – Hr. Králové 3:2 (kon.) | K. Vary – Vítkovice 2:5 (kon.)
Mladá Boleslav – Jihlava 5:1 (kon.) | PZ Kladno – Vsetín 0:0 (1.tř) | Sparta – Liberec 4:3 (po pr.)
Slavia – Pardubice 4:3 (kon.) | Letňany – Olomouc 5:4 (po s.n.)
HC Litvínov
3:4 (1:1,1:2,1:1)
HC Rebel Havlíčkův Brod
Sobota 17.12.2011, 13:00 • ZS Ivana Hlinky Litvínov • Extraliga staršího dorostu

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

00:01

01:06
    Na začátku utkání se do útočné třetiny dostali domácí hráči, hostům se nedaří vyhodit.

01:49
    A konečně, Litvínov však znovu získává kotouč.

02:20
    Klečka si připisuje první úspěšný zákrok.

03:36
    Litvínovští si zahrají přesilovku, hostující Dvořák je vyloučen za podražení.

05:14
    Přesilovka se černožlutým moc nedaří, hosté bez problémů vyhazují.

05:36
    Hosté v plném počtu, Litvínov se však znovu žene do pásma a snaží se útočit.

06:00
    Icing hostí.

06:23
    Domácí mají zatím na ledě viditelnou převahu, své protihráče téměř k ničemu nepustí, stále se drží u puku.

07:27
    Domácí kapitán Fučík střílel z mezikruží.

07:38
    A ten samý hráč teď putuje na trestnou lavici, Roman Fučík je vyloučen za sekání.

08:20
    Baránek vykopl kotouč z obranného pásma.

09:32
    Dundráček střílel od modré, Soukup měl však dobrý výhled.

09:38
    Domácí hrají v plném počtu.

10:10
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Domácí se zaslouženě dostávají do vedení! Po Svobodově přihrávce se trefuje JAROSLAV ŠIMEČEK! Asistence: Jakub Svoboda

11:08
    Hostující Ludvík je vyloučen za podražení.

11:35
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Ale hosté vzápětí vyrovnávají v oslabení! Trefuje se TOMÁŠ CHLUBNA. Asistence: Daniel Vosyka

12:00
    Máme tu další vyloučení hostů, domácí budou hrát 5 na 3, na trestnou lavici putuje Ondřej Hlídek za napadení.

14:00
    Domácím se dvojnásobná přesilovka vůbec nezdařila a hosté jsou v plném počtu.

14:21
    Za Štěpkovo hákování nařízeno trestné střílení.

14:21
    Ondřej Hlídek si však se svým úkolem prostřelit Soukupa nevedl moc dobře a skóre zůstává stejné!

15:39
    Baránek je vyloučen za držení protihráče.

18:35
    Omlouváme se, ale opět na moment zlobilo připojení k internetu, vše už je v pořádku.

18:35
    Za tu dobu se hostům nepovedla přesilovka, Klečku nijak neohrozili.

20:00

Domácí vstoupili do utkání lépe, v úvodu třetiny byli jasně lepší a své protihráče do ničeho nepustili. Zaslouženě vedli 1:0, pak ale přišla jedna malá chybička v přesilovce a hosté vyrovnali. Od té chvíle byli havlíčkobrodští na koni a síly na ledě se vyrovnaly.

00:10
    Icing domácích.

00:42
    Menší shrumáž před Klečkovou bránou, jako první se zorientoval Lukáš Válek a vyhodil kotouč ze třetiny.

20:01

23:10
    Po Kuchařově přihrávce střílí vedle Štěpka.

23:53
    Hosté se od druhé třetiny značně zlepšili.

24:16
    Němec se málem dostal do samostatného nájezdu, vše mu překazil domácí Petr Ujfaluši.

25:17
    Zakázané uvolnění hostí, domácí si žádají oddechový čas.

25:35
    Krajcigr střílel od modré čáry, Klečka má kotouč bezpečně mezi betony.

26:22
    Zakázané uvolnění domácích, hosté jsou teď o malinko lepší.

26:57
    Nebezpečnou akci hostí překazil Roman Fučík, hraje se před Novákem.

27:49
    Šimeček se po vyhození hostí šikovně dostal do pásma a Litvínov kombinuje.

29:01
    Novák na malou chvíli nevěděl, kde má kotouč, k jeho překvapení končí v bráně! Za domácí se trefuje IVAN ŘEHOŘ! Asistence: Petr Ujfaluši, Lukáš Válek

29:35
    Otakař Kuchař teď málem přidal další branku domácích! Litvínov je na koni.

30:40
    Klečka se ale také nenudí, hosté se ženou az vyrovnáním.

31:45
    Fučík střílel od modré čáry, domácí se drží před Novákem. Hra nahoru-dolů...

32:09
    TOMÁŠ CHLUBNA ujel domácím obráncům a na první pokus střílel vedle brány. Po Němcově přihrávce měl však druhou možnost a tentokrát se nemýlil! Skóre se opět vyrovnává. Asistence: Marek Němec

33:23
    Hosté budou mít další šanci vstřelit branku, Čeřovský je vyloučen za sekání.

33:59
    David Vala poslal kotouč do útočného pásma. Po několika střelách vyráží Klečka do ochranné sítě.

34:21
    Dvořák s Žučkem si trochu nerozuměli na modré čáře a je pískán ofsajd.

35:04
    Svoboda vyhazuje až k Novákovi.

35:24
    Hosté se dokonce dostávají do vedení! DANIEL VOSYKA posílá hráče v červeném do vedení po nádherné akci! Asistence: Jaroslav Meloun

38:59
    Opět zlobí připojení k internetu. Vhazování před Novákem.

39:07
    Hostující kapitán Tomáš Dvořák je vyloučen za podražení.

39:31
    Další vyloučení hostí a šance vyrovnat pro černožluté! Tentokrát je vyloučen Filip Dundráček za hrubost.

40:00

40:01

40:10
    Domácí mají ještě minutovou přesilovku pět na tři.

40:29
    Novák má kotouč bezpečně u sebe, vhazování po jeho levici.

41:07
    Hosté ve čtyřech, na Nováka létá jedna střela za druhou. Jedna z nich letěla od Fučíka, který je dnes poměrně hodně vidět.

41:31
    Havlíčkův Brod v plném počtu.

42:51
    Roman Fučík je dnes podruhé vyloučen, putuje na trestnou lavici za podražení.

43:28
    Mical vyhazuje.

44:29
    Němec ve veliké šanci střílí vedle.

44:51
    Domácí hrají v plném počtu, na koni je však Havlíčkův Brod a vyrovnat bude velmi těžké.

47:32
    Marek Němec je vyloučen za hákování, Litvínov bude mít možnost vyrovnat.

48:45
    A je to tak, domácí vyrovnávají! Černožlutou radost zařizuje IVAN ŘEHOŘ! Asistence: Roman Fučík

49:40
    Litvínovské branka jak se říká nakopla a opět se ženou do útočné třetiny, druhá polovina třetí třetiny bude ještě velmi zajímavá.

50:58
    Již druhý icing domácích.

51:38
    Po Svobodově zaváhání za modrou čárou se hosté řítí do útoku.

53:38
    Chlubna s Osmíkem se dostali do přečíslení dva na jednoho, to se jim však moc nepovedlo.

54:00
    Obrovské šance Litvínova! Čeřovský se jednou ocitl sám před bránou, přesto však pořád zůstává stejné skóre na časomíře.

55:46
    Zakázané uvolnění hostí, ti teď pořád jen vyhazují puky.

55:59
    Teď se však dostali do přečíslení a čtyři minuty před konecm vedou o gól! Raduje se opět TOMÁŠ CHLUBNA. Asistence: Daniel Vosyka, Martin Osmík.

56:52
    Litvínov se ale nevzdává a ještě se snaží něco udělat, Novák se zřejmě dost potí, jelikož domácí střílí ze všech stran.

58:24
    Baránek nastřelil obránce a od něj se kotouč odrazil k Marku Němcovi. Ten se najednou ocitl v samostatném nájezdu, ale přestřelil bránu!

59:29
    Domácí bez gólmana!

59:41
    Jaroslav Meloun si necelých dvacet vteřin před koncem sedá na trestnou lavici za hrubost.

60:00

Do třetí třetiny vstoupili domácí poměrně dlouhou dvojnásobnou přesilovkou, tu však nevyužili a branku vstřelili až v polovině
    závěrečného dějství. Hosté však čtyři minuty před koncem odskočili opět o jednu branku a tak zápas také skončil. (15:56:26)

Lenka Špinková

Branky a nahrávky: 11. Šimeček (Svoboda), 30. Řehoř (Ujfaluši, Válek), 49. Řehoř (Fučík) - 12. Chlubna (Vosyka), 33. Chlubna (Němec), 36. Vosyka (Meloun), 56. Chlubna (Vosyka, Osmík)

HC Litvínov: Klečka (Soukup) - Wiedemann, Řezníček, Ernst, Šesták, Opatrný, Mical, Svoboda, Štěpka, Baránek, Šimeček, Kuchař, Weitz, Fučík, Sýkora, Válek, Ujfaluši, Šefl, Řehoř, Čeřovský
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Novák (Jeřábek) - Vosyka, Osmík, Žuček, Dvořák, Hlídek, Chlubna, Bláha, Brebera, Meloun, Krajcigr, Mozr, Ludvík, Krajhanzl, Dundáček, Kundrát, Vala, Beránek, Němec

Rozhodčí: Petružálek, Koskuba, Šulo