Sobota 17.12.2011, 17:00 • SAS Studénka • Krajská liga mužů

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

00:01

0:40
    V první vyložené šanci se ocitl po nahození od modré Kaňovský, ale Kozák si s jeho tečí poradil.

2:29
    Uvidíme první vyloučení v zápase. Domácí budou hrát v přesile. Menší trest obdržel za nedovolené bránění novojičínský Gilar.

4:29
    5/5

6:38
    Studénka právě vstřelila branku!
    Domácí se ujímají vedení. První branku utkání střílí od modré čáry Ondřej BOLEK. Bez asistence.

9:39
    Přesilovku si zahrají také hosté. Pokorný obdržel menší trest za hákování.

11:39
    Domácí v pěti.

15:54
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno. Hosté z minima vytěžili maximum. Vyrovnávací branku střílí Aleš ZEDNÍK. Asistence: Marek Valchář.

17:10
    Puk po nahození Bolka, končí až v lapačce Kozáka.

17:50
    Na druhé straně střílí Glabazňa, Pastorek pozorný.

19:00
    Ohlášena poslední minuta první periody.

19:43
    Icing domácích. Buly po pravici Pastorka.

20:00

Po první periodě je stav vyrovnaný 1:1. Domácí měli více ze hry, ale střelecky se prosadili pouze jednou. Úvodní branku vstřelil Bolek, za hosty vyrovnal Zedník. Další třetina začne v cca 17:42 hod.

20:01

22:01
    Hraje se přes dvě minuty bez přerušení

22:09
    Až teď Pastorek přerušuje hru. Buly v obranném pásmu domácích.

22:15
    Domácí vyhráli buly a základají útok.

22:47
    Bolek rozehrál útok, přihrál Čáňovi, ale s jeho střelou si Kozák hravě poradil.

23:12
    Úmýslný ofsajd domácích.

23:44
    Novojičínčtí teď zlobí. Po vyhraném buly střílí Glabazňa, dobrý zákrok domácího brankáře.

24:20
    Při signalizované výhodě Lindovský netrefuje prázdnou branku!

24:22
    Martinčík (NJI) menší trest hákování

24:38
    Ve vlastním oslabení ujel Toman, ale Pastorek opět výtečný!

25:00
    Hosté jdou do třech! Vyloučen Zedník - faul kolenem. 1:22 5/3

25:15
    Domácí dvojnásobnou přesilovku využívají již po 15 sec. Autorem branky je Ondřej BOLEK. Asistence: Adam Urbanec a Miroslav Pokorný.

25:57
    1:22 se bude hrát 4/4. Vyloučen Mlčák za podražení.

26:12
    Čárový teď odpísl domácím ofsajd. Hráči a tribuny diváků jsou ale proti.

26:32
    Icing NJ

26:42
    Hosté v plném počtu. Následuje jejich přesilovka.

27:24
    Dvojnásobnou přesilovku více jak minutu si zahrají také hosté. Novák - podražení.

30:11
    Další dobré příležitosti měli domácí hráči, nejprve střílel od modré Kuchař a v následné dorážce se ocitl před Kozákem Pokorný, stav zůstává nezměněn.

30:24
    Kaňovský (STU) - vysoká hůl

31:29
    Hradil v obrovské příležitosti netrefuje poloodkrytou klec domácích!

32:24
    5/5

33:00
    Na druhé straně výborný zákrok Kozáka, po střele Pokorného.

33:30
    Tak teď je to souboj gólmánů! Ukázkový semafor předvedl Pastorek!

33:45
    Domácí jeli dva na jednoho, jmenovitě Janečka s Kaňovským, Janečka přihrál Kaňovskému, ale jeho střela se mu vůbec nepovedla. Kozák nemusel ani zasahovat.

34:15
    Po menším vzruchu se hra trochu uklidnila.

35:18
    Novojičínsští vyhazují na icing.

35:32
    Hra je přerušena, Na ledě se ocitl Kaňovský, který se zbírá z ledu.

35:22
    Probíhá porada rozhodčí. A nakonec se bude vylučovat. Za faul loktem je vyloučen veterán Hübl.

35:49
    Mlčák střílí vedle.

36:01
    Domácí sice vyhráli buly, ale nepřesná přihrávka Merty jej stála útočnou třetinu.

36:10
    Další obrovská šance Studénky!. Šebesta ale skákající puk netrefil.

37:09
    Hosté jdou podruhé v zápase do třech. Hruška - podražení.

39:59
    Kaňovský v poslední sekundě ve vyložené šanci, ale nedává!

40:00

Máme za sebou druhou dvacetiminutovku, ve které byla lepší o jednu branku Studénka, šla opět do vedení a opět to byl Ondřej Bolek, který poslal svůj tým do jednobrankového. Jde ale vidět, že domácí se evidentně dnes trápí. Uvidíme, co nám přinese poslední část, která začne v cca 18:36 hod.

40:01

43:00
    Urbanec v dobré příležitosti, ale přestřeluje.

44:10
    Nepřesná přihrávka novojičínských končí až na zakázaném uvolnění.

44:30
    Nejprve byl v další šanci Šebesta, ale netrefil branku, na druhé straně Toman, ale Pastorek se položil na brankové čáře a jeho střelu chytá.

45:06
    A máme vyrovnáno. Na 2:2 vyrovnává Michal HOLÁŇ. Asistence: Jakkub Hruška

45:52
    Osobní desetiminutový trest za nesportovní chování obdržel brankář Pastorek. Trest odpykává David.

49:39
    Merta vyhazuje mimo led. Našstěstí je to s pomocí teče.

49:55
    Zedník v brankovišti. Hra vykázána do středního pásma.

50:06
    4/5

50:11
    Studénka střílí třetí branku ve vlastním oslabení! Autorem branky je Adam URBANEC. Asistence: Miroslav Kovář.

51:00
    5/5 Domácí odehráli oslabení na výbornou.

51:29
    Domácím se nepodařil založit útok, po přihrávce a s následnou tečí končí puk na domácí střídačce.

51:49
    Kde je puk? Aha. Nakonec se našel někde ve výzbroji Bolka.

52:43
    Tak teď asi nemá čisté svědomí Kozák. Po střele Janečky II puk vyrazil, ale neveděl kde ho má. Toho využil právě střelec Lukáš JANEČKA II a dorazil puk za záda hostujícího gólmana. Asistence: David Kostelňák.

52:51
    Přesilovka pro domácí. Navrátil (NJI) faul kolenem.

54:57
    Ale ne na dlouho. Za katr putuje Čán - podražení.

55:09
    Domácí se osvobozují, vyhazují přes všechny čáry.

57:02
    Že by drama? Hosté snižují z přesilovky na rozdíl jediné branky. Domácí v závaru před brankou neuhlídali Tomáše HERMANNA, který stříli kontaktní gól. Asistence: Aleš Zedník.

57:12
    Neskutečné! Máme vyrovnáno. Před dalším závarem před domácí bránou se nejlépe zorientoval Kamil GLABAZŇA a střílí vyrovnávácí branku!. Asistence: Aleš Zedník.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

58:41
    Hosté jdou do čtyřech. Za podražení vyloučen Hradil. Domácí mají možnost utkání rozhodnout.

60:00

Po základní hrací době nám utkání končí nerozhodně a bude následovat prodloužení.

Prodloužení skončilo.

Branku v prodloužení jsme neviděli, a tak poprvé v sezóně uvidíme samostatné nájezdy!

Za domácí pojedou: Merta, Kostelňák, Šebesta.
    Za hosty pojedou: Pecha, Martinčík, Glabazňa.

Jako první pojedou domácí!

Merta nedává!

Mladíček Pecha taky neúspěšný. Po první sérii 0:0

Kostelňák trefuje pouze mezi betony Kozáka

Martinčík taky nedává. Po druhé sériií 0:0

Šebesta taky nedává! Rozhodnout může Glabazňa!

Nene , i ten netrefuje klec. Po třech sériíí 0:0, bude následovat náhlá smrt.

Do branky se opět postavil Pastorek. Částečka mířil dobře, ale Pastorek pravým betonem chytá. Jak odpoví Kovář?

Tady budeme asi dlouho!!! Kovář trefuje rameno Kozáka.

Toman nedává!

Ani Janečka II nestřílí gól

Aleš Zedník dává!

Šebesta musí dát!

Bohužel trefuje jen lapačku Kozáka.

65:00
    Rozhodující branku v páté sérií nájezdů střílí Aleš ZEDNÍK.

Máme za sebou utkání 19. kola Krajské ligy mužů, ve kterém Studénka podlehla Novému Jičínu B až v samostatných nájezdech 4:5. Domácí nezvládli závěr utkání, ve kterém vedli 4:2, ale v 58. minutě inkasovali v rozmezí 10 sekund (!!!!) dvě branky.V prodloužení branka nepadla, a tak musely rozhodnout až samostatné nájezdy, ve kterých byli úspěšnější novojičínští. Bod navíc zajistil NJ v páté sériií nájezdů Aleš Zedník. Ze Studénky je to vše. Přeji hezký zbytek večera někdy zase nashledanou. (19:46:22)

Radek Pobořil

Branky a nahrávky: 7. Ondřej Bolek, 26. Ondřej Bolek (Urbanec, Pokorný), 51. Adam Urbanec (Kovář), 53. Lukáš Janečka II (Kostelňák) - 16. Aleš Zedník (Valchář), 46. Michal Holáň (Hruška), 58. Tomáš Hermann (Zedník), 58. Kamil Glabazňa (Zedník), 65. Zedník (SN)

HC Studénka: Pastorek (Medek) - Kuchař, Bolek, Pokorný, Holanik, Mlčák, Lindovský, Merta, Kovář, Šebesta, Bolf, Novák, Kaňovský, Janečka II, Čáň, Kostelňák, Urbanec, David, Schneider.
    HK Nový Jičín B: Kozák (Kostelecký) - Valchář, Hübl, Hruška, Hradil, Navrátil, Glabazňa, Zedník, Gilar, Částečka, Martinčík, Toman, Holáň, Hermann, Pecha.

Rozhodčí: POLÁŠEK - Lazecký, Janda L.