Vsetín – Prostějov 5:3 (kon.) | Nymburk – Technika Brno 4:3 (kon.) | Pelhřimov – Jindř. Hradec 4:5 (po s.n.)
Žďár n/S – Kolín 0:3 (kon.) | SHK Hodonín – Kutná Hora 4:1 (kon.) | Frýdek-M. – Opava 1:4 (kon.)
Přerov – Havířov 4:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Nový Jičín 4:3 (kon.) | Uh. Hradiště – Poruba 2011 2:3 (po s.n.)
Klášterec nO – Řisuty 3:4 (kon.) | Bílina – Děčín 4:5 (kon.) | Jablonec n/N – Klatovy 5:2 (kon.)
Kobra – Sokolov 11:2 (kon.) | Lev Benešov – Milevsko 1:2 (po s.n.)
SHK Drtiči Hodonín
4:1 (2:0, 0:0, 2:1)
SK Sršni Kutná Hora
Středa 21.12.2011, 18:002. liga skupina Střed (ČR)

57:31
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Tohle je pro hosty možná příliš kruté. Rehuš na sebe natáhl obránce a zadovkou dostal puk na osamoceného JAKUBA SAJDLA, který přesnou střelou k tyči nedal Kalouskovi šanci. Domácí útočník tak kompletuje hattrick! Asistence: Rehuš.

56:36
    Domácí pravděpodobně pojišťují vítězství. JAKUB SAJDL vtrhl do útočného pásma, jeho první střelu vyrazil Kalousek opět jen na hůl domácího útočníka, který blafákem do bekhendu pohodlně skóroval. Asistence: Rehuš.

55:16
    Střelu Kořínka Šenk pouze škrtl tělem a puk minul tyč o centimetry!

53:23
    Šenk skvělým zákrokem na poslední chvíli zasáhl proti střele Janaty od modré!

49:33
    Vyloučen Bílek (KHO) - 2 minuty zdržování hry.

47:01
    Vyloučen Nesrsta (HOD) - 2 minuty podražení.

46:29
    Kutná Hora právě vstřelila branku!
    A to, o co si domácí svou laxností dlouho říkali, se právě stalo. PETR VLČEK dostal puk na modrou čáru, odkud tvrdou a přesnou střelou poslal puk do šibenice branky. Asistence: Bláha, Sladký.

44:45
    A další vyloučení. Tentokrát je vyloučeným Barták (HOD) - 2 minuty podražení.

42:32
    Vyloučen Kadlec (KHO) - 2 minuty sekání. 4/4.

42:15
    Vyloučen Kuba (HOD) - 2 minuty hákování.

39:37
    Vyloučen Rehuš (HOD) - 2 minuty vražení.

37:31
    Peš přesně našel mezi kruhy najetého Juráska, který střílel z první. Kalousek si s jeho pokusem poradil.

34:31
    Vyloučen Muras (KHO) - 2 minuty za sekání + 10 minut osobní trest za nesportovní chování. Dvouminutový trest odpyká Burda.

32:11
    Vyloučen Kocák (HOD) - 2 minuty sekání.

29:24
    Hosté mají i trochu smůlu v zakončení. Kubišta byl sám před Šenkem, ale přestřelil!

26:57
    Vyloučen Pomichálek (KHO) - 2 minuty sekání.

24:16
    Vyloučen Tomi (HOD) - 2 minuty hákování.

22:10
    Pokorný nahodil před branku, kde neobsazený Rehuš tečoval příliš vysoko, až do ochranné sítě!

16:49
    Hosté byli kousek od skórování. Martin Šenk v brance Hodonína teď doslova čaroval. Dvakrát na poslední chvíli vyrazil puk už mířící za čáru.

15:01
    Hosté si zahrají přesilovku. Vyloučen Skočovský (HOD) - 2 minuty podražení.

14:10
    Drtiči zahazují další stoprocentní příležitost! Martin Špok sám před brankou přestřelil!

12:50
    Kocák v samostatném nájezdu, střela minula pravou tyč branky Kalouska!

10:26
    Po zmatcích v obraně hostů ukořistil puk Rehuš a šel z úhlu sám na Kalouska. Jeho střela zazvonila na bližší tyč.

09:06
    Po přihrávce před branku zakončoval nebezpečně Burda, Šenk kryje.

07:43
    Velká šance domácích. Drtiči vybojovali puk za brankou Kutné Hory, Hoza si důrazně klepal o přihrávku mezi kruhy a také ji dostal. jeho střelu bez připravy hezkým zákrokem betonem pokryl Kalousek.

06:50
    Přesilovka rychle využita. Po vyhraném buly putoval puk rychle na hůl LUKÁŠE KOMÁRKA, který od modré propálil skrumáž před brankou i gólmana Kalouska. Asistence: Kocák, Peš.

06:42
    A je tu první vyloučení. Na trestnou lavici si sedne Bílek (KHO) - 2 minuty hákování.

03:08
    Kutnohorští si nerozuměli v útočném pásmu a Drtiči předvedli rychlý brejk 3 na 2. Špok zatáhl kotouč po pravém mantinelu a naservíroval puk před branku přímo na hůl JAKUBA SAJDLA, který puk usměrnil podél betonu Kalouska do sítě. Asistence: Špok.

Václav Urubek

Branky a nahrávky: 4. Sajdl (Špok), 7. Komárek (Kocák, Peš), 57. Sajdl (Rehuš), 58. Sajdl (Rehuš) - 47. Vlček (Bláha, Sladký)

SHK Drtiči Hodonín: Šenk(Peksa) - Okuliar, Skočovský, Pokorný, Polesný, Svoboda, Komárek, Miklík - Hoza, Nesrsta, Rehuš, Fiedler, Špok, Tomi, Kocák, Peš, Sajdl, Jurásek, Kuba, Barták

SK Sršni Kutná Hora: Kalousek(Barta) - Veselý, Janata, Burda, Bílek, Kůrka, Horálek, Muras, Křišťan, Sladký, Kubišta, Kadlec, Vlček, Tugarinov, Bláha, Pomichálek, Hanus, Vondráček