Nitra – Poprad 2:4 (kon.) | Skalica – HC Slovan 10:0 (kon.) | Martin – Žilina 3:4 (po s.n.)
Trenčín – Zvolen 5:0 (kon.) | Banská Bystrica – Košice 1:2 (po s.n.)
po s.n.
HC´ 05 Banská Bystrica
1:2 (0:0, 0:1, 1:0)
HC Košice
sk Středa 28.12.2011, 18:00Tipos Extraliga (SR)

Tak nakoniec tento zápas vyhrávajú Košice, keď boli šťastnejší v samostatných nájazdoch, a tak si odvážajú 2 body. Ďakujem za pozornosť, a teším sa na ďalšie zápasy na onlajnoch. Dovidenia (20:30:01)

65:00
    Košice dali gól!
    Hostia vyhrávajú po samostatných nájazdoch, keď rozhodol PETER BARTOŠ.

Za Košice, Michel Miklík, premieňa 0:2.

Za Banskú Bystricu, Lukáš Hvila, nepremieňa 0:1.

Za Košice je to Peter Bartoš, premieňa 0:1.

Začínajú domáci, a to Jarmo Jokila, nepremieňa 0:0.

Samostatné nájazdy začínajú.

Nerozhodlo sa ani v predľžení, a tak po úprave ľadovej plochy budú nasledovať samostatné nájazdy.

65:00
    Predĺženie skončilo.

64:30
    Češík skúšal blafák na Hyláka, ale ten jeho strelecký pokus s námahou zlikvidoval.

63:56
    Miklík mal šancu na protiútok, puk však len odovzdal domácim hráčom.

62:50
    Cebák s Hričinom sa dostali do pásma Košíc, ale Cebák zle prihral, a pri puku tak hostia.

62:00
    Jokila prihral Kútnemu do pásma, ten strieľal z kruhu, jeho strela však smerovala mimo brány Hyláka.

61:00
    Gron sa snažil pretlačiť pomedzi domácich obrancov, to sa mu ale nepodarilo, a tak domáci vyhadzujú puk.

60:27
    Tabečekova strela od modrej, pred bránou niekoľkokrát doráža Zálešák, ale nepodarilo sa mu pretlačiť puk za Chorošuna.

60:01
    Začalo predĺženie.

Dnešné stretnutie sleduje 2078 divákov.

Kedže sa zápas nerozhodol v tretej tretine, tak bude nasledovať 5-minútové predĺženie, ak sa nerozhodne ani v predĺžení, budú nasledovať samostatné nájazdy.

60:00
    Tretia tretina skončila.

59:30
    Košice usadené v pásme domácich, domáci sú zatlačený, a nevedie kde sa majú otočiť.

58:50
    Gron vystrelil na Chorošuna, dorážať mohol v dobrej pozícii Dravecký, ale domáci brankár puk chytá !

58:25
    Vylúčenie Banskej Bystrice, Jokila za hákovanie.

57:55
    Domáci vyhrali vhadzovanie v strednom pásme, Bambúch sa pokúšal poslať do brejku svojho spoluhráča, ale jeho prihrávka bola nepresná a končí sa zakázaným uvoľnení, vhadzovať sa bude pred Chorošunom.

57:46
    Kubka nahodil puk z poza modrej čiary, puk síce nesmeroval do brány Hyláka, ale ten ho aj tak chytá do lapačky.

56:30
    Šancu na skórovanie teraz nevyužil domáci hráč Češík, dostal puk pred bránu, ale Hyláka neprekonal.

55:30
    Teraz bol v šanci Haščák, ktorý sa dostal až pred Chorošuna, ale ten jeho pokus zlikvidoval.

54:57
    Banská Bystrica dala gól!
    Domáci vyhrali vhadzovanie v útočnom pásme, a MICHAL GRMAN dostal prihrávku od Češíka na modrú čiaru, napriahol, vystrelil, a puk je v sieti. Asistencia : Matej Češík.

53:54
    Domáci zatlačili hostí do pásma, ale stále sa im nepodarilo nájsť recept ako prekonať brankára Košíc Hyláka.

52:44
    Vylúčenie na obidvoch stranách, za Košice je to Šeda za hrubosť, za Banskú Bystricu to je Cuník za seknutie.

52:25
    Vylúčenie Košíc, Chovan za nedovolené bránenie.

50:53
    Hostia vyhrali buly v svojom obrannom pásme, ale ich nepresná rozohrávka sa končí zakázaným uvoľnením.

50:35
    Domáci vyhrali buly v útočnom pásme, následne od modrej strieľal obranca Beňa, brankár hostí Hylák jeho strelu vidí, a tak ju bez problémov chytá.

50:20
    Gron strieľal na Chorošuna skoro od modrej, ten jeho strelu vyráža betónom, na druhej strane preveril Hylákovu pozornosť Grman.

49:03
    Košice vyhrali buly v strednom pásme, do pásma sa dostal Homér, ktorého strelu od modrej Chorošun kryje.

48:20
    Domáci sa bránia, vyhadzujú puky až k Hylákovi, a hosťom sa nedarí usadiť v pásme, teraz hra prerušená pre prihrávku rukou.

47:26
    Vylúčenie Banskej Bystrice, Hvila za nedovolené bránenie.

45:50
    Hvilovi sa podarilo predrať pomedzi hráčov Košíc, nakoniec však strieľa z poza obrancu, ale netriafa bránu Hyláka.

44:10
    Domáci sa zatiaľ úspešne bránia, darí sa im vyhadzovať puk až k brankárovi Hylákovi.

42:51
    Vylúčenie Banskej Bystrice, Heizer za podrazenie.

42:40
    Baláž dostal puk na hokejku vo svojom pásme, dostal sa do útočného, vystrelil na Chorošuna, ale strela bola nepresná a míňa bránu domáceho brankára.

41:18
    Mlynarovič sa dostal do pásme, dokonca sa dostal až pred Chorošuna, ale domáci brankár si s jeho strelou poradil, a puk chytá.

40:40
    Kokavec vybojoval puk pri mantineli, následne strieľal z kruhu, Hylák jeho strelu chytá medzi betóny.

40:01
    Začala tretia tretina.

Aj napriek tomu že gól v druhej tretine strelil hostia z Košíc, tak domáci mali viac šancí na skórovanie, ale nepremenili ich, uvidíme či sa im podarí skórovať v tretej tretine. Ďalšia tretina začne približne o 19:33.

40:00
    Druhá tretina skončila.

37:47
    Vylúčenie na oboch stranách, Kolba za krošček, Kokavec za napadnutie.

36:56
    Dravecký prihrával na Bartoša, ktorý strieľal od modrej, ale Chorošun jeho strelu chytá.

35:40
    Domáci aj po skončení presilovky stále v pásme Košíc, ale furt sa im nedarí skórovať.

34:30
    Domáci usadení v pásme, ale bez vážnejšieho ohrozenia Hylákovej brány.

32:54
    Vylúčenie na oboch stranách, Šeda za hrubosť, Češík taktiež hrubosť.

32:54
    Bambúchová strela od modrej, a následne dvaja dorážajúci Bystričania, ale ani jeden z nich nepretlačil puk za Hyláka.

31:22
    Rýchla kombinácia trojice Hvila, Hričina, Jokila, prvý menovaný prihrával na Hričinu, ktorý stál vedľa brány, ten prihral na Jokilu, ktorý stál nekrytý pred Hylákom, ale brankár hostí jeho strelu zlikvidoval rýchlym presunom od jednej tyčky k druhej.

30:08
    Vylúčenie Košíc, Pašek dostáva väčší trest, a k tomu ešte aj osobný trest do konca stretnutia, za nedovolenú hru so zdvihnutou hokejkou.

29:03
    Banská Bystrica teraz usadená v pásme, už hrajú domáci v plnom počte, a tak sa snažia využiť krátku presilovku.

28:20
    Gron sa dostal do pásma, pokúšal sa ohroziť aj domáceho brankára Chorošuna, to sa mu ale nepodarilo.

27:44
    Sily sa nám vyrovnajú, na trestnú lavicu odchádza hráč Košíc, Bartoš za hákovanie.

27:10
    Domáci sa zatiaľ úspešne bránia, darí sa im vyhadzovať puk až k brankárovi Hylákovi, dokonca sa im podarilo ohroziť brankára hostí, ale skórovať sa im nepodarilo.

26:39
    Vylúčenie Banskej Bystrice, Jokila za podrazenie.

26:12
    Cebák prihrával na Kokavca, ktorý mal obrovskú príležitosť skórovať, ale netrafil puk !

24:06
    Chorošun rozohrával z poza brány, rozohral zle, puk zachytil Dravecký, ktorý prihral na Kolbu, ten od modrej vystrelil, a MIROSLAV ZÁLEŠÁK doráža puk do odkrytej brány domácich. Asistencie: Marek Kolba a Vladimír Dravecký.

23:06
    Vylúčenie Banskej Bystrice, trest pre hráčsku lavicu domácich, za príliš veľa hráčov na ľade.

22:40
    Kútny prihrával pred bránu na svojich spoluhráčov, Hylák puk vyrazil, a Nemček mal šancu dorážať do prázdnej brány, ale netrafil!

22:21
    V útočnom pásme sa k puku dostal Gmitter, vystrelil na Chorošuna, ten jeho strelu chytá do lapačky.

21:31
    Strela Miklíka trafila Chorošuna do masky, v hre sa pokračoval a tak hostia dorážali, ale Chorošun puk skryl vo výstroji.

20:10
    Kristoffersson len nahodil puk na Hyláka, nastal zmätok pred jeho bránou, ale puk nakoniec odpaľuje preč obranca hostí.

20:01
    Začala druhá tretina.

V prvej tretine sme videli viac šancí na strane domácej Banskej Bystrice, dokonca mali k dispozícii aj jednu presilovku, šance sa im však nepodarilo využiť. Ďalšia tretina začne približne o 18:45.

20:00
    Prvá tretina skončila.

19:50
    Bartošova strela do vinkla, ale Chorošun puk vyráža lapačkou !

19:00
    Hričinova strela prešla Hylákovi pomedzi betóny, ale mimo jeho brány!

17:25
    Kokavcova strela od modrej zblokovaná jedným z hostí.

16:25
    Chorošun teraz zle rozohral, puk sa dostal k Miklíkovi, ten mieril do odkrytej domácej brány, ale domáci brankár sa stihol vrátiť, a puk chytá.

15:12
    Vylúčenie Košíc, za držanie je to Chovan.

14:08
    Češík sa snažil poslať do brejku osamoteného Marcinka, ten však prihrávku nespracoval, a tak sa píska zakázané uvoľnenie.

12:00
    Nemček sa snažil dostať do pásma, cez Pašeka však neprešiel.

10:48
    Mlynarovič sa dostal pred Chorošuna, ten puk schoval v lapačke.

10:02
    Gron sa natlačil pred Chorošuna, ale nevystrelil, a domáci brankár puk prikryl.

09:10
    Hostia zle rozohrali, k puku sa dostal v útočnom pásme Kokavec, ale neskóroval.

07:20
    Hvila sa pokúšal prihrať Marcinkovi, hostia však puk zblokovali.

06:16
    Kristoffersson v brejku prihrával na Heizera, ten však puk nespracoval!

05:06
    Marcinek sa natlačil pred Hyláka, ale nevystrelil.

04:10
    Brňák ponúkol puk súperovi, konkrétne to bol Mlynarovič, ktorého strela neskončila v sieti Chorošuna.

03:26
    Dravecký dostal puk za bránu Chorošuna, odtiaľ prihrával na Kolbu, ktorého strelu Chorošun vyráža.

01:20
    Hvila prihrával z poza brány na Jokilu, ktorý stál pred bránou, ale jeho strelu Hylák vyráža.