S. C. Beira-Mar
1:2 (1:1)
SC Braga
Pondělí 09.01.2012, 21:15Portugalská Primeira Liga

Favorizovaní hosté dohrávku 14. kola zvládli a na hřišti Beira-Maru vyhráli 2:1, když vítěznou branku vstřelil necelých dvacet minut před koncem střídající Carlão.. (23:08:03)

90+5
    Domácí standardku ale rozehráli prachbídně a hosté balon odvrátili.

90+4
    V samém závěru poslední přímý kop pro domácí. Je to daleko od brány, takže to bude určitě centr do vápna.

90+3
    Hosté dobře kouskují hru a zdá se, že si jednobrankový náskok dnes již pohlídají.

90+2
    Hráči Beira-Maru mají jednu z posledních šancí ohrozit soupeřovu bránu.

90+1
    Hosté se snaží hrát daleko od své brány, zatím se jim to daří a to i přesto, že se nyní dostali do ofsajdu a rozehrávat budou domácí.

90
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

90
    Hraje se poslední minuta normální hrací doby.

89
    Domácí ještě v rychlosti střídají. Odešel Zhang Chengdong a nastupuje Dudu.

89
    Ti pochopitelně nikam nespěchají.

88
    Domácím se čas rychle krátí. Nyní byl navíc faulovaný Alan a rozehrávat budou hosté.

87
    Hosté střídali odešel Lima a nastupuje Paulo César.

86
    O chvilku pozdě dostává Alan žlutou kartu.

86
    Alan poslal do vápna zajímavý centr, nikdo ze spoluhráčů ale nedokázal zakončit.

85
    Nyní mají hostující hráči možnost hru trochu uklidnit. Po faulu Zhang Chengdonga je tu přímý kop pro Bragu.

83
    Domácí hráči dobře zakombinovali a do střelecké pozice se dostal Élio. Vypálil sice tvrdě, ale doprostřed brány, kde byl připravený hostující gólman Quim.

81
    Hráči Beira-Maru měli možnost kopat rohový kop, jenže centry se domácím dnes vůbec nedaří. Hosté se opět ubránili.

80
    Domácí jsou stále o něco aktivnější a snaží se s výsledkem něco udělat.

78
    Domácí střídají. Odchází Cristiano a nastupuje Élio.

78
    Dlouhý centr do vápna na Cristiana skončil ofsajdem.

77
    Domácí fotbalisté si dobře uvědomili, že nyní musí zabrat a tlačí se do útoku.

76
    Jako již tradičně v dnešním zápase poslal ale balon na prvního obránce v řadě.

75
    Domácí budou mít možnost zahrávat přímý kop. U míče je opět Cristiano.

74
    Hosté nyní předvedli téměř totožnou akci, tentokrát šel ale centr vzduchem a Carlão na něj nedosáhl.

72
    Braga právě vstřelila branku!
    Hosté z ničeho nic udeřili, když si na centr z levé strany krásně naběhl Brazilec CARLAO a bez větších problémů posílá míč do sítě.

69
    Pomalu se blíží závěr, hosté jsou aktivnější.

67
    Do palebné pozice se dostal hostující Alan, jeho slabý pokus levou nohou postrádal razanci i přesnost.

65
    Hraje se spíše od vápna k vápnu, brankáři mohou být zatím v naprostém klidu.

63
    Po delší době se do náznaku šance dostali i domácí, snaha Zhang Chengdonga byla ale marná.

61
    Stále se hraje na polovině domácího celku, hostům se ale nedaří dostat se do zakončení. Hraje se blíže k půlící čáře než k bráně.

59
    Hosté zvyšují aktivitu a nyní se častěji hraje na polovině domácího celku.

57
    Rivera byl určitě v největší šanci prvního poločasu, když se k němu uvnitř vápna odrazil balon, v ideální střelecké pozici mu ale míč nesedl a Rivera poslal míč mimo.

54
    Stále sledujeme spíše boj ve středu pole, ani jedno z mužstev se do zakončení moc nedostává.

52
    První žlutou kartu druhého poločasu dostal Zhang Chengdong,

50
    Lima se dral do vápna, po kontaktu s protihráčem ale upadl. Přímý kop z toho ale nebude.

48
    Ve druhém poločase se hraje zatím velmi důrazně a rozhodčí musí často přerušovat hru.

46

Rozhodčí nenastavil ani jednu minutu a okamžitě ukončil první poločas. Viděli jsme vyrovnaný fotbal, po jedné brance na každé straně. Uvidíme, co přinese druhý poločas.

44
    Nyní budou muset favorizovaní hosté zase přidat, pokud chtějí v dnešním zápase získat všechny tři body.

42
    Beira-Mar právě vstřelil branku!
    Domácí v závěru poločasu vyrovnávají díky krásnému gólu. Hodně daleko za velkým vápnem napřáhl ARTUR FILIPE MOREIRA a technickou ranou s pomocí tyče vyrovnává na 1:1.

41
    Domácí se už už dostávali do šance, v rozhodující chvíli ale ve vápně upadl Douglas a hosté se v pohodě ujímají balonu.

39
    Domácí měli možnost kopat další přímý kop, skončilo to stejně jako v předchozích případech.

37
    Za zákrok na hostujícího hráče vidí nyní trochu opožděně žlutou kartu Nildo Petrolina.

36
    S bolestivou grimasou teď leží na hrací ploše hostující Marcio Mossoró, bude ale v pořádku.

35
    Cristianovi se ale centr opět nepovedl, trefil hlavu jednoho z obránců uvnitř pokutového území.

34
    Domácí budou mít další možnost zahrávat standardní situaci.

32
    Další útočné snažení domácích hráčů skončilo až v zámezí a rozehrávat bude od brány Quim.

31
    Domácí jsou teď stále častěji u balonu, ale do šancí se nemohou dostat.

29
    Centr do vápna odvrátil Ewerton na roh. Z něj domácí bránu soupeře neohrozili.

28
    Leandro Salino fauloval a je tu přímý kop pro domácí z velmi výhodné pozice.

26
    Custodio to zkusil opět z velké dálky, jenže jeho střela se mezi tři tyče nevešla.

24
    Trochu se nyní přitvrdilo, po sérii nepříjemných zákroků byli u balonu domácí, přes dobře bránící hosty se ale nedokázali prosadit.

22
    Artur se s míčem na kopačce dostal až do vápna Bragy, zakončit se mu ale nakonec nepodařilo, protože ho hosté obraly o balon.

21
    Z velké dálky vypálil domácí Douglas, jeho rána byla nepřesná a hlavně velmi slabá. To nebylo ohrožený pro hostující bránu.

19
    Po pravé straně doběhl dlouhý balon Lima a přihrál zpětně na hranici vápna nabíhajícímu Alanovi, který z plného běhu zamířil vysoko nad bránu.

17
    Domácí hráče inkasovaná branka zaskočila a u balonu jsou opět hosté.

16
    Custodio vystřelil z velkého úhlu, balon se od tyče odrazil k LIMOVI, který pohotově dorazil balon do odkryté brány.

14
    Hosté přebrali otěže zápasu a jsou nyní aktivnějším týmem.

12
    Po centru Limy se k hlavičce dostal na druhé straně Barbosa, nezamířil ale přesně.

11
    Po rohu se balon odrazil k Joãozinhovi, který z voleje vypálil sice sympaticky, ale nepřesně.

10
    Barbosa zahrál při útočném snažení rukou a je z toho rozehrávka pro domácí tým.

9
    Zhang Chengdong byl faulován a je tu standardka pro domácí.

8
    Domácí se snaží hrát aktivně a zatím jim to celkem vychází. Na soupeře dokáží vytvořit tlak a hraje se na polovině Bragy.

6
    Ke střele zpoza vápna se dostal domácí Cristiano, nezamířil ale přesně a je z toho jen odkop od hostující brány.

4
    Hosté se dostali k zahrávání prvního rohu v zápase, ten pro domácí nebyl nebezpečný.

2
    Úvod zápasu je opatrný, ani jedno z mužstev se před poloprázdnými tribunami nikam nežene.

1

S. C. Beira-Mar: Rui Rêgo - Hugo, Pedro Moreira, Yohan Tavares, Joãozinho - Cristiano, Artur, Nuno Coelho, Nildo Petrolina - Douglas, Zhang Chengdong

SC Braga: Quim - Echiejile, Douglão, Ewerton, Marcio Mossoró - Custodio, Leandro Salino, Alan, Lima - Hélder Barbosa, Rivera

Rozhodčí: Costa - Nogueira, Santos.

Dobrý večer. Čtrnácté kolo portugalské nejvyšší soutěže uzavře dnes utkání mezi týmy Beira-Mar a SC Braga. Favoritem zápasu budou hostující fotbalisté, kteří budou usilovat o možnost dotáhnout se v tabulce na třetí Sporting Lisabon. Domácím jde ale také o dost, pokud by dnes uspěli, posunuli by se tabulkou na příjemné šesté místo.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:15.