Pondělí 09.01.2012, 21:15Portugalská Primeira Liga

Domácí ještě v rychlosti střídají. Odešel Zhang Chengdong a nastupuje Dudu.

Hosté střídali odešel Lima a nastupuje Paulo César.

78
    Domácí střídají. Odchází Cristiano a nastupuje Élio.

72
    Braga právě vstřelila branku!
    Hosté z ničeho nic udeřili, když si na centr z levé strany krásně naběhl Brazilec CARLAO a bez větších problémů posílá míč do sítě.

57
    Rivera byl určitě v největší šanci prvního poločasu, když se k němu uvnitř vápna odrazil balon, v ideální střelecké pozici mu ale míč nesedl a Rivera poslal míč mimo.

52
    První žlutou kartu druhého poločasu dostal Zhang Chengdong,

42
    Beira-Mar právě vstřelil branku!
    Domácí v závěru poločasu vyrovnávají díky krásnému gólu. Hodně daleko za velkým vápnem napřáhl ARTUR FILIPE MOREIRA a technickou ranou s pomocí tyče vyrovnává na 1:1.