Ufa – Omsk 3:0 (kon.) | Dynamo Moskva – Lev 4:1 (kon.) | Mytišči – N.Novgorod 2:3 (po s.n.)

Torpedo právě vstřelilo branku!
    Hned první nájezd byl rozhodující a Torpedo si tak odváží druhý bod navíc! Postaral se o něj ALEXEJ UGAROV - 2:3!

Bobrov nedal a Nižnyj Novgorod tak dokonal svůj obrat!

Thornberg vykoupal Barulina a Torpedo vede 2:0!

Na druhé straně Musatova vychytal Tuokolla. Stav 0:1!

Začínáme zostra! Ugarov jako první nekompromisně proměňuje - 0:1!

Samostatné nájezdy začínají.

Skončilo prodloužení, uvidíme samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:07
    Žerděv ztratil v souboji kotouč, z následného přečíslení neudeřilo.

63:46
    Zackricsson zkoušel najít spoluhráče takovou bekhendovou žabičkou, puk doputoval až do rukavcie hostujícího brankáře.

63:01
    Nyní se dlouho hraje před brankou Torpeda. Tedy spíše za ní a v rozích. Je to beze střely.

62:10
    Atlant nikam nespěchá, zřejmě si chce počkat až na samostatné nájezdy.

60:56
    Od modré to zkoušel Višněvskij, jeho střelu tečovat Andersson. I s touto změnou směru si Tuokolla poradil.

60:01

Novgorod ve druhé třetině dotáhl dvoubrankoý náskok, a tak budeme svědky prodloužení, možná i samostatných nájezdů.

60:00

59:22
    Hosté se snaží rozhodnout ještě v základní hrací době! Atlant musí vyhodit na icing.

58:22
    Je srovnáno! Hostům se risk při hře bez brankáře vyplatil! Trochu špínavé svědomí na tomto gólu může mít brankář Barulin, který propustil nahození RUSLANA ZAJNULINA od mantinelu - 2:2! Asistence: Dmitrij Vorobjev a Vladimir Gorbunov.

Petr Dejnožka

Branky a nahrávky: 37. Višněvskij (Kovaljov), 38. Žerděv (Andersson) - 46. Zajnulin (Gorbunov), 59. Zajnulin (Vorobjev, Gorbunov), ?. Ugarov

Atlant Mytišči: Barulin (Kotschnew) - Zubarev, Batyršin, Višněvskij, Nurislamov, Stehlík, Niskala - Rybakov, Lewandowski, Šiškanov, Musatov, Zakricsson, Gluchov, Kolaljov, Kablukov, Bobrov, Černov, Andersson, Žerděv
    Torpedo Nižnij Novgorod: Tuokolla (Fomičev) - Tjuljapikn, Vorobjev, Hietanen, Maljenkič, Varlamov, Vasiljev, Jevcenkov - Valujskij, Klopov, Galuzin, Nikitěnko, Gorbunov, Varnakov, Potalov, Zajnullin, Nilsson, Makarov, Tjornberg, Ugarov

Rozhodčí: Bondar, Čerenkov - Palej, Celajev.