Ufa – Omsk 3:0 (kon.) | Dynamo Moskva – Lev 4:1 (kon.) | Mytišči – N.Novgorod 2:3 (po s.n.)
Dynamo Moskva
4:1 (0:1, 2:0, 2:0)
Lev Praha
Čtvrtek 12.01.2012, 16:30KHL

To je vše, přeji vám příjemný zbytek večera. (18:41:26)

Třetí třetina skončila prakticky ve své páté minutě. V té se Dynamo prosadilo hned dvakrát díky brankám Babenka a Volkova. Od té doby bylo jasné, kdo si dnes připíše všechny tři body. Po solidní první třetině se Poprad zcela vytratil z ledu a domácí vyhráli jednoznačně zaslouženě.

60:00

59:43
    Mihálikovu střelu od modré čáry vyrazil Volkov jednoduchým rozklekem.

59:12
    Poslední přesilovka vypadá podobně jako většina předchozích. Volkov se v bráně nezpotí.

58:54
    Za podražení Novotného je na dvě minuty vyloučen Solovjev. Lev tak ještě mlže zkorigovat skóre.

58:19
    Sigalet mohl pálit z dobré pozice na mezikruží. Netrefil však ideálně poskakující touš.

57:23
    Poslední minuty nepřinesly prakticky žádnou opravdu zajímavou akci.

56:32

56:13
    Ani domácí přesilovka není nijak nebezpečná.

55:27

55:22
    Mihálikově střele od modré čáry chyběla tvrdost.

54:32
    Dynamo dokázalo kombinovat v útočném pásmu. Višnevského podrazil Mikuš a obdrží dvě trestné minuty.

53:27
    Poprad si zahraje ještě jednu přesilovku. Za útok na hlavu a krk je na dvě minuty a deset minut osobního trestu vyloučen Dmitrij Pěstunov.

52:51
    Nyní tempo zápasu hodně opadlo. Oba týmu už asi tuší, jak si dnes rozdělí body.

51:41
    Další icing týmu v modrých dresech.

51:42
    Po menším tlaku hostí vyhazují domácí na zakázané uvolnění.

50:45
    Sekáč se po elegantní stahovačce dostal sám před Volkova. Toho zvládl položit na led, ale již jej nedokázal přehodit. Poprad ještě vystrkuje drápky.

49:48
    Icing slovenského týmu.

David Nekvinda

Branky a nahrávky: 26. Komarov (Gorovikov, Tolpeko), 27. Novák (Soin), 45. Babenko (Komarov), 45. Volkov (Kvapil) - 17. Netík

Dynamo Moskva: Volkov (Jeremenko) - Bojkov, Novák, Solovjev, Višněvskij, Gorokov, Schadilov - Sojin, Volkov, Babenko, Kozlov, Kokarev, Gorovikov, Pěstunov, Kudašov, Tolpeko, Mosalov, Komarov, Kvapil, Volkov A.
    Lev Praha: Duba (Laco) - Sigalet, Hellström, Hunkes, Mezei, Lewis, Mihálik, Štrbák - Novotný, Špirko, Fabricius, Chabada, Matai, Huna, Bartečko, Kristek, Mikuš, Lundberg, Netík, Sekáč

Rozhodčí: Olenin, Rennes - Alešin, Ivanov