Ajaccio – Auxerre 2:1 (kon.) | Bordeaux – Valenciennes 2:1 (kon.) | Brest – Nice 1:0 (kon.)
Caen – Rennes 0:2 (kon.) | Dijon – Évian TG 3:1 (kon.) | Montpellier – Lyon 1:0 (kon.)
Nancy – Lorient 2:2 (kon.) | PSG – Toulouse 3:1 (kon.) | Saint-Étienne – Sochaux 1:0 (kon.)
AC Ajaccio
2:1 (2:1)
AJ Auxerre
Sobota 14.01.2012, 21:00 • Stade François Coty • Francouzská Ligue 1 McDonald’s

Fotbalisté Ajaccia se radují, po skalpu Auxerre se s největší pravděpodobností odrazí od dna tabulky a udělali první krůček k záchraně v LIgue 1. Ještě je však čeká dlouhá, trnitá cesta. Stejně jako hostující výběr kouče Laurenta Fourniera, který měl ve druhém poločase výhodu jednoho muže v poli, ale na pružnou obranu domácích nic nevymyslel, vyloženou šanci si nevypracoval. O výsledku zápasu tak rozhodla divoká první půle, v níž rozhodčí rozdal tři červené karty. Děkuji za pozornost, přeju hezký zbytek večera a těším se na počtenou. (22:57:38)

90
    Rozhodčí Rainville nastavuje tři minuty.

89
    Ajaccio už hraje pouze údržbu, nikam nespěchá, nikam se nežene Tři veledůležité body si už asi pohlídá.

88
    Taktický faul domácího N'diaye, který přerušil rodící se protútok soupeře už na polovině hřiště...

85
    A poslední změna. Cavalliho střídá Lippini.

84
    Střídají i domácí, vyčerpaného Mostefu na trávníku nahradil N'diaye.

81
    A nový muž na hřišti Camps vybojoval pro svůj tým rohový kop. Ale domácí se bez problémů ubránili.

80
    Třetí a poslední změna v sestavě Auxerre, z trávníku odchází Hengbart, závěrečných deset minut si zahraje Camps.

80
    Domácí už vůbec neútočí, gólman Sorin mrzne...

70
    Contout "zežloutl", centr soupeře totiž zastavil rukou...

69
    Kossoko je na hřišti vidět, teď jeho průnik zastavil nedovoleně domácí kapitán Pierazzi a Auxerre má výhodu trestného kopu. Cissého pas ale správného adresáta nenašel.

67
    První změnu v sestavě provádí domácí kouč Olivier Pantaloni, který ze hřiště stahuje autora první branky Eduarda. Do zbraně povolává Lasneho.

63
    Hosté se stále snaží ztéct soupeřovu svatyni nakopávanými míči, ale zatím bez úspěchu. Oslabená obrana Ajaccia stojí na pevných nohách.