Ajaccio – Auxerre 2:1 (kon.) | Bordeaux – Valenciennes 2:1 (kon.) | Brest – Nice 1:0 (kon.)
Caen – Rennes 0:2 (kon.) | Dijon – Évian TG 3:1 (kon.) | Montpellier – Lyon 1:0 (kon.)
Nancy – Lorient 2:2 (kon.) | PSG – Toulouse 3:1 (kon.) | Saint-Étienne – Sochaux 1:0 (kon.)
Dijon FCO
3:1 (1:0)
Évian Thonon Gaillard
Sobota 14.01.2012, 21:00 • Stade Gaston Gérard, Dijon • Francouzská Ligue 1 McDonald’s

Ve druhém poločase již žádné karty nepadly, zato padly tři góly. Dva na straně domácích z nohy Joviala, jeden na kosmetickou úpravu skóre z nohy Sagba. Přeji příjemný zbytek večera a někdy napočtenou. (23:01:04)

90+3
    Domácí u míče, stáhli se na svou polovinu a už jen dohrávají.

89
    Kromě Dja Djedjeho, který teď bude rozehrávat přímý kop.

89
    Dijon se snaží nepustit Évian před Reyneta, do útoku se již nikdo nežene.

86
    Souprayen Andersena nadvakrát nepřekonal!

84
    Domácí ale nezaspali. Thilova střela šla nad.

82
    Hosté vystrkují růžky. Jejich náhlému útoku nedokáže Dijon úspěšně vzdorovat.

81
    Na druhé straně Reynet chytil střelu po zemi od Sagba.

81
    Thil byl faulován před Andersenem, rozhodčí ale nic nehlásí a Dijon tak pouze rozehraje rohový kop.

79
    Na hřiště přichází Sankhare místo Baradjiho.

76
    Évian právě vstřelilo branku!
    Z úniku se prosadil YANNICK SAGBO, když přehodil Reyneta z malého vápna.

76
    Dijon stále před Andersenem, ke střele se ale nedostal.

74
    Ze hřiště odchází střelec dvou branek Jovial, kterého nahradí Thil.

73
    Domácí stále v útoku, na nohách mají klid.

72
    Hlavičkou centr nikdo nevystihl, Andersen bude vykopávat.

72
    Dijon kope rohový kop.

70
    Přímý kop Évianu z dálky nikoho a nic neohrozil.

68
    Hra připomíná plácanou. Týmy se do šancí vyloženě nehrnou.

66
    Ze hřiště odchází střelec první branky Corgnet, kterého nahradí Koro Issa Ahmed Kone.

64
    Domácí se dostali k míči a rozjíždí si vlastní útok.

62
    Hosté se snaží založit útok, nemohou se ale dostat přes půl.

61
    Évian střídá. Odchází Barbosa, kterého nahradí Kahlenberg.

59
    Bautheac mohl ještě zvýšit, mířil ale mimo.

58
    Dijon právě vstřelil branku!
    Do krásné střelecké pozice se dostal BRICE JOVIAL, který přidává druhý gól na své konto.

56
    Dijon se dostal k míči, na bránu se ale netlačí.

54
    Hraje se nicneříkající hra na středu hřiště, ani jeden tým se nikam nehrne.

52
    Sagbo měl možnost snížit, Reynet ale vytáhl parádní zákrok.

50
    Po přihrávce do malého vápna prostřelil Andersena BRICE JOVIAL, který tak zřejmě svému týmu pojistil vítězství.

48
    Dijon se stále tlačí do útoku, Évian ale efektivně brání.

46
    Corgnet byl faulován, pokračuje se ve hře.

46

Začátek prvního poločasu poskvrnila vada na technice, když najednou zhasla všechna světla. V zápase se ale přibližně za deset minut opět pokračovalo. Padlo enormně moc žlutých karet (2:2) a dokonce jedna červená, když byl vyloučen Tie Bi. Domácí početní výhodu využili, když skóroval Corgnet.

45+2
    Ale marně. Hvizd píšťalky maří jejich snahu.

45+1
    Évian se stále snaží o útok.

45
    Rozhodčí se k překvapení trenérů rozhodl prodloužit pouze o dvě minuty.

44
    Guerbert mířil těsně mimo.

43
    Évian se po inkasování gólu snaží o protiútok, domácí obrana je ale téměř neproniknutelná.

42
    Po nádherné souhře Joviala a BENJAMINA CORGNETA prostřelil druhý jmenovaný Andersena!

40
    Dijon se dostal k míči nablízko, obranu hostů ale nezmátl.

38
    Domácí jsou u míče stále klidnější.

37
    Hra se přesouvá z jedné strany hřiště na druhou bez větších šancí.

35
    I hosté se dostali k míči, Reynetovu bránu ale neohrožují.

33
    Dijon si rozebral obranu hostí, ke střele se však nedostal.

32
    Žlutou kartu si tentokrát vysloužil na straně hostů Poulsen.

30
    Évian se snaží dostat míč co nejdál od své brány, Reynet musel likvidovat další střelu z dálky.

29
    Kumordzi vyfasoval žlutou kartu.

28
    Guerbert na druhé straně z úniku jen těsně minul bránu!

27
    Rychlou střelu Sagba Reynet zachytil a vykopává.

26
    Évian se ubránil a s míčem se dostává přes půl.

25
    Dijon se tlačí před Andersena.

23
    Po jedné žluté kartě dostávají Verrault a Barbosa.

21
    Évian bez jednoho hráče příliš nestíhá.

20
    Tie Bi si za velice nehezkého šlapáka vysloužil červenou kartu a oslabil tak svůj tým!

18
    Dlouhý pas hostí skončil v Reynetově náruči.

17
    Domácí jsou ve velkém tlaku, hostům se jen velice složitě brání.

16
    Jovial trefil tyč!

15
    Évian se dostal k míči, zatím je ale jen na své polovině.

14
    Hraje se na středu hřiště, u míče jsou domácí.

12
    Dijon v šanci, Andersen byl na svém místě.

11
    Ze hřiště odchází Sorlin, místo něj přichází Tie Bi.

9
    Hosté rozehrají rohový kop.

8
    Domácí kombinují na vlastní půlce.

7
    Pokračuje se. Čas ještě chvíli po výpadku běžel, rozhodčí bude nastavovat nejméně tři minuty.

V zápase se bude za chvíli pokračovat.

Na stadionu najednou zhasla všechna světla, vypadá to na výpadek proudu. O pokračování zápasu se rozhodne v příštích minutách.

Zápas byl přerušen.

4
    Hostující Sagbo si nabíhal do šance, rozhodčí ale pískl ofsajd.

3
    Domácí také vystrkují růžky, hostující obranu ale nepřekonali.

1
    Hosté se ujali míče a kombinují na středu hřiště.

1

Příjemný večer! V dnešním utkání proti sobě nastoupí Dijon, na jehož trávníku nastoupí host ze Évianu. Domácímu týmu náleží v tabulce šestnáctá příčka a v poslední době se potýká se špatnou formou, kdežto Évian za posledních pět zápasů nasbíral šest bodů a náleží mu příčka jedenáctá. Paradoxem proto je, že v minulém vzájemném utkání se z vítězství radoval právě Dijon a sázkové kanceláře mu věří více než celku hostů. Překvapí Dijon i sám sebe? Sledujte přibližně za dvacet minut.

Dijon FCO: Reynet - Diallo, Paulle, Baradji, Varrault - Bautheac, Corgnet, Baradji, Souprayen, Kumordzi, Guerbert - Jovial.

Évian Thonon Gaillard: Andersen - Dja Djedje, Angoula, Ehret, Rabiu - Cambon, Wass, Poulsen, Barbosa - Sorlin, Sagbo.

Rozhodčí: Piccirillo‎.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.