Olomouc – Litoměřice 3:2 (po s.n.) | Hr. Králové – Třebíč 5:1 (kon.) | Jihlava – Šumperk 4:1 (kon.)
Beroun – Kadaň 4:7 (kon.) | Ústí n/L – Benátky n/J 3:2 (po s.n.) | Chomutov – Havlíčkův Brod 5:1 (kon.)
Most – Písek 0:4 (kon.)
po s.n.
HC Olomouc
3:2 (2:0, 0:1, 0:1 - 0:0)
HC Stadion Litoměřice
Sobota 21.01.2012, 17:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • 1. liga (ČR)

65:00
    Olomouc právě vstřelila branku!
    RADIM KUCHARCZYK si připisuje vítězný nájezd, po pomalém rozjezdu zakončil nad vyrážečku Přikryla.

61:10
    Ondruškovu bombu vyrazil Přikryl betonem.

60:39
    Bartoň měl velkou šanci, domácí rozebrali soupeřovu obranu, olomoucký bek ale netrefil z mezikruží poloprázdnou branku.

59:25
    Ale ale. Hosté hráli v šesti, to byla obrovská chyba při střídání. Dvě minuty odpyká Marek Loskot. Hraje se ve čtyřech na obou stranách.

58:53
    Oddechový čas pro hosty.

58:22
    Vyloučení na straně Olomouce. Za podražení jde ven Alexandr Lhotský a síly na ledě se srovnávají.

57:14
    Olomouc bude hrát 46 vteřin v pěti proti třem. Za vyhození puku potrestán hostující Martin Dudáš.

56:00
    Litoměřice si komplikují závěr. Za zdržování hry (vyhození kotouče do hlediště) dostane dvě minuty Ondřej Kříž.

53:02
    Šance domácích, Lhotský nikým nebráněn dobruslil před bránu, ale zblízka nepřelstil gólmana soupeře.

52:06
    Hostům nechybělo mnoho. Evanova rána se od betonu olomouckého gólmana odrazila do tyče a zase zpět pod Žigárdyho.

48:47
    Po chybě Janáčka se do obrovské šance dostal Hašek, Žigárdy však jeho pokus z osy hřiště vytáhl nad branku.

46:19
    Oddechový čas pro domácí.

46:19
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Využitá přesilovka. MAREK LOSKOT úplně zmátl domácí defenzivu, když sebral u tyče puk, neuvěřitelně rychle se s ním obtočil okolo brány a zakončil do odkryté sítě. Žigárdy se nestihl přesunout. Asistence: Jaroslav Hašek.

44:36
    Vylučuje se na domácí straně. Za hákování jde odsedět dvě minuty Oldrich Kotvan.

41:54
    Hostující Jakub Evan vyloučen na dvě minuty za podražení.

34:50
    Rychlou přímočarou akci předvedli hosté, kteří snižují na 1:2. Gengel s RADANEM LENCEM postupovali kupředu, vyměnili si puk a druhý jmenovaný ho zametl do sítě. Asistence: Ladislav Gengel.

31:12
    Vylučovat se bude i na straně Olomouce. Dvě minuty za nedovolené bránění dostal Alexandr Lhotský.

27:51
    Další trest pro hosty, tentokrát o něm nemůže být sporu. Za podražení odpyká dvě minuty Jaroslav Hašek.

25:12
    Bude se opět vylučovat na straně Stadionu. Za držení vyfasoval dvě minuty Ondřej Martinka.

19:47
    Domácí využívají přesilovku pěti proti třem. Bartoňovu střelu od modré vyrazil Přikryl jen k RADIMU KUCHARCZYKOVI, a ten měl už lehkou úlohu. Asistence: Jakub Bartoň, Petr Kolouch.

19:27
    Olomouc bude hrát v pěti proti třem. Za hru vysokou holí vyloučen Lukáš Rindoš.

19:10
    Bude se vylučovat na straně Litoměřic. Za podražení si jede odpykat trest Ondřej Kříž.

16:37
    Domácí dlouho jezdili okolo Přikrylovy svatyně, dezorientovaná obrana se nestihla zformovat a z bezprostřední blízkosti zakončil MICHAL VODNÝ. Asistence: Radim Kucharczyk, Radim Haas.

13:26
    Vylučuje se na straně Litoměřic. Ondřej Smetana jde ven za držení protihráče.

12:15
    Křížova tvrdá pumelice a Žigárdyho jistý zákrok lapačkou.

10:27
    Bude se poprvé vylučovat. Za podražení vyfasoval dvě minuty domácí Patrik Vrána.

07:39
    Další šance Mory, Kolouch se zcela nebráněn zjevil v mezikruží, Přikryl ale jeho zakončení bravurně vytáhl.

Ondřej Kubát

Branky a nahrávky: 17. Vodný (Kucharczyk, Haas), 20. Kucharczyk (Bartoň, Kolouch), 65. Kucharczyk - 35. Lenc (Gengel), 47. Loskot (Hašek)

HC Olomouc: Žigárdy (Kašík) – Bartoň (C), Ondrušek, Lhotský, Staněk, Janáček, Kotvan, Vrána P., Horák O. – Kucharczyk, Kolouch, Kucsera – Selingr, Marosz, Zbořil – Rác, Herman, Šlahař – Haas, Vodný.
    HC Stadion Litoměřice: Přikryl (Sklíba) – Dudáš, Holomek, Martinka, Vobořil, Kříž, Evan, Ketner, Smetana – Rindoš, Šinágl, Novák – Loskot, Kafan, Hašek – Horčička, Slížek (C), Tvrzník – Lenc, Rudovský, Gengel.

Rozhodčí: Würtherle – Arazimová, Čížek