Chabarovsk – Čeljabinsk 2:3 (kon.) | Ufa – Spartak Moskva 4:2 (kon.) | Riga – CSKA Moskva 1:2 (kon.)

CSKA právě vstřelilo branku!
    CSKA otáčí zápas! V přesilové hře IGOR OŽIGANOV napřáhl od modré a propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Vjačeslav Buravšikov, Nikita Kušerov.

51:10
    A verdikt? Petr Časlava (CSKA) - 2 min. za hrubost, Nikolai Pronin (CSKA) 2 min. za hrubost, Kristaps Sotnieks (DIN) 2 min. za hrubost a Janis Sprukts (DIN) 2 min. za zásah do oblasti hlavy a krku.

42:26
    Jenže Riga se opět oslabuje. Udělen trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

39:20
    Na trestnou míří Guntis Galvins (DIN) a dává svému soupeři možnost přesilové hry.

37:30
    Po střele od modré kotouč poskakoval v brankovišti jinak odkryté brány, jenže Sprukts nedokázal skákající puk zkrotit!

35:53
    CSKA jde do tří! Vyloučen Ryjasenský (CSKA) na dvě minuty za vražení na hrazení.

34:08
    Udělen dvouminutový trest hráčské lavici CSKA za příliš mnoho hráčů na ledové ploše.

34:00
    10 220 diváků sleduje tento ofenzivně laděný zápas, kterému chybí jen větší počet branek.

31:05
    Ležícího Halta museli suplovat domácí obránci, kteří dokázali zabránit střele z úhlu, jež by jinak mířila pod víko.

29:42
    Neskutečný závar před brankou Dinama jen podtrhuje slabou defenzivu. Dojíždějící útočník CSKA obdržel kotouč do prázdného prostoru před brankou a jen díky výbornému zákroku Holta neskóroval. I následný závar dokázal brankář Rigy ustát.

25:10
    Je vyrovnáno! Obrany obou celků si zřejmě udělaly den otevřených dveří, jinak si nelze vysvětlit takové chyby. NIKITA GUSEV ujel od červené čáry všem hráčům a svižnou střelou prostřelil Holta. Asistence: Alexander Guskov

22:00
    Holtovi opět pomohla tyčka! Zubov střílel z levého kruhu a Holt téměř nereagoval. Na štěstí pro něj kotouč jen olízl pravou tyčku.

Ze sestřihu třetiny je patrné, že jeden z útočníků CSKA nastřelil v posledních pěti minutách třetiny z levého kruhu pravou spojnici Holtovy branky.

17:15
    Hostům utekl kotouč do středního pásma. Této příležitosti využil Mikelis Redlihs, který jako první dojel kotouč, ale následný samostatný únik nezakončil, jak by si představoval. Po naznačení bekhendového blafáku zkusil střelu nad beton, jenže domácí brankář na náznak neskočil a kotouč podržel v lapačce.

16:42
    Naopak Dinamo si vytváří další problémy. Vyloučen Fredrik Warg (DIN) na dvě minuty za sekání.

15:15
    Holt si připsal skvělý zákrok! Střelu od modré, která mířila přesně do levého horního růžku a kterou domácí brankář snad ani nemohl vidět, na poslední chvíli dokázal vyrazit před sebe a kotouč ukrýt před dojíždějícími útočníky CSKA.

13:45
    Vyloučen Marcel Hossa (DIN) na dvě minuty za hrubost.

12:20
    Alexandr Guskov měl na holi vyrovnání. V těsné blízkosti Holta ale přestřelil branku.

08:30
    Riga právě vstřelila branku!
    Skóre poprvé doznává změny! V přesilové hře Karsums nahrál Redlihsovi, který od modré vypálil. Kotouč se od brankáře odrazil k volnému JANISU SPRUKTSOVI a ten dokázal dorazit kotouč do branky ležícího Stany. Asistence: Krisjanis Redlihs, Martins Karsums.

06:41
    Alexandr Guskov (CSKA) vyloučen na dvě minuty za hákování.

Jan Salajka

Branky a nahrávky: 9. Sprukts (K. Redlihs, Karsums) - 26. Gusev (Guskov), 53. Ožiganob (Buravšikov, Kušerov)

Dinamo Riga: Holt (Jucers) - Andersons, Rekis, Ozolins, K. Redlihs, Sotnieks, Galvins, Cibulskis - Sprukts, Karsums, Nizivijs, M. Redlihs, Cipulis, Podzins, Lucenius, Ankipans,Warg, Hossa, Lundmark, Meija, Bicevskis.
    CSKA Moskva: Stana (Gajdušenko) - Sergejev, Kurbatov, Čáslava, Buravšikov, Guskov, Ryjasenský, Ožiganov - Pronin, Andronov, Barbašev, Persson, Paršin, Zubov, Surový, Širokov, Badjukov, Kušerov, Prohorkin, Kuljomin, Gusev.

Diváci: 10220