DHC Slavia Praha
20:21 (10:11)
SHK Veselí n.M.
Neděle 29.01.2012, 17:00 • Sportovní hala Slavia - Eden • Interliga ženy

Do druhé půle vlétly domácí hráčky jako uragán a dostaly se do vedení 15:12, Veselí však svou ztrátu postupně stahovalo a v závěru využilo větších zkušeností a dokázalo odskočit na 17:20, což se Slavia ještě snažila zvrátit, ale bylo to marné. Hostující tým si tak na Moravu odváží dva body. Pro dnešek je to ode mě vše, přeji hezký zbytek večera. (20:21) (18:34:36)

60
    Konec zápasu. (20:21) (0:0)

60
    Slavia ještě dokázala snížit v poslední vteřině zásluhou Königové, ale na body jí to stačit dnes nebude (20:21) (20:21)

Přesto trenér Sabadka nenechává nic náhodě a bere si ještě pár vteřin před koncem oddechový čas. (19:21) (19:21)

60
    Jonášová v poslední minutě již zřejmě pouze koriguje závěrečné skóre. (19:21) (19:21)

59
    Rajnohová prolétla domácí obranou a vrací svému družstvu pohodový náskok. (18:21) (18:21)

58
    Střelu Kutlvašrové zlikvidovala Lenka Černá. (18:20)

57
    Moravanky se technickou chybou připravují o možnost zakončení. (18:20) (18:20)

57
    Mouleová z pozice pivota dává svému týmu ještě určitou naději. (18:20) (18:20)

Domácí trenér si bere oddechový čas. (17:20) (17:20)

56
    A opět! Veselí v těchto chvílích těží ze svých zkušeností a zřejmě rozhoduje zápas. Súkenníková se prosazuje z hranice brankoviště. (17:20) (17:20)

55
    Další ztráta Slavie v útoku a rychlý brejk zakončený přesnou střelou Chmelařové dává Veselí náskok dvou gólů. (17:19) (17:19)

54
    Súkenníková se belskově dostala za domácí obranu a zaznamenává důležitou branku. (17:18) (17:18)

54
    Také Slávistky zřejmě podlehly nervozitě. (17:17) (17:17)

53
    Hráčky hostí si nepřesně přihrály a dávají tak další šanci Slavii. (17:17) (17:17)

52
    Knedlíková si naskočila z pravého křídla, ale svůj obstřel namířila jen do tyče. (17:17) (17:17)

52
    Ostrý faul Kočí na Kutlavšrovou nemohl být ohodnocen jinak než dvěma minutami. (17:17) (17:17)

51
    A s další ranou si poradila Satrapová. (17:17) (17:17)

51
    Moravanky jsou již kompletní. Střelu Chmelařové zastavila tyč domácí brány. (17:17) (17:17)

Pavel Rosendorf

DHC Slavia Praha: Satrapová, Peerová - Raková, Knedlíková, Burdová, Mouleová, K. Černá, Königová, Jonášová, Kutlvašrová, Jedličková, Vaňková, Vondráčková.
    SHK Veselí n.M.: L. Černá, Zvoničová, Benedíková - Jagošová, Rajnohová, Drotárová, Jandásková, Vinklárková, Viniatynská, Tomečková, Chmelařová, Kočí, Súkenníková.

Rozhodčí: B. Frieser, L. Frieser