20:21 (10:11)
SHK Veselí n.M.
Neděle 29.01.2012, 17:00 • Sportovní hala Slavia - Eden • Interliga ženy

52
    Ostrý faul Kočí na Kutlavšrovou nemohl být ohodnocen jinak než dvěma minutami. (17:17) (17:17)

48
    Rajnohová srazila k zemi Jonášovou a už si odpykává trest. (17:17) (17:17)

43
    Hana Kutlvašrová podruhé v krátkém časovém úseku odchází na dvouminutový nedobrovolný odpočinek. (16:14) (16:14)

41
    Rajnohová bezpečně proměňuje nařízenou sedmičku. (15:14) (15:14)

40
    Následně ale Kutlvašrová ostřejším zákrokem sráží protihráčku a jde si odsedět 2 minuty. (15:12) (15:12)

36
    Chmelařová dostává trest na 2 minuty za zbytečný faul na střílející hráčku. (14:12) (14:12)

30
    Knedlíková dostává dvouminutový trest za faul na střelnou ruku. (10:11) (10:11)

28
    První vyloučení na hostující straně. 2 minuty pro Drotárovou. (8:11) (8:11)

24
    Úspěšnou střelkyni navíc při střelbě ostře faulovala Jonášová a už si odpykává dvouminutový trest. (8:8) (8:8)

23
    Na sedmičku se proti Súkenníkové postavila do domácí brány Peerová a reflexivním zákrokem dokázala míč vyrazit mimo tři tyče. (8:7) (8:7)

20
    Hosté se prosazují až z nařízené sedmičky, kterou proměnila Súkenníková. (7:6) (7:6)

19
    Rozhodčí ukazují žlutý kartonek kouči hostí Peteru Sabadkovi. (7:5) (7:5)

15
    Po faulu na Kutlvašrovou házely domácí hráčky sedmičku. Klára Černá ji dnes i podruhé proměňuje. (5:4) (5:4)

14
    Jedličková srazila k zemi Rajnohovou a je za to potrestána žlutou kartou. (4:4) (4:4)

12
    Sedmičku bezpečně proměňuje zkušená Jonášová. (3:2) (3:2)

12
    Chmelařová nebezpečně faulovala Jedličkovou a po zásluze vidí žlutou kartu. (2:2) (2:2)

6
    Drotárová tentokrát v obranné činnosti, avšak příliš důrazná. Vidí proto žlutou kartu. (2:2) (2:2)

5
    Kutlavšrová je další domácí hráčkou s žlutou kartou. (2:1) (2:1)

4
    Nařízený sedmimetrový hod Tomečkové chytá domácí brankářka Satrapová! (2:1) (2:1)

4
    Jonášová byla při obranném zákroku příliš důrazná a nemůže se divit, že jí rozhodčí ukazují žlutou kartu. (2:1) (2:1)

1
    Následně nařízenou sedmičku proměňuje K. Černá. (1:0) (1:0)

1
    Kočí faulovala na hranici brankoviště Mouleovou a vidí za to žlutou kartu. (0:0) (0:0)

Pavel Rosendorf

DHC Slavia Praha: Satrapová, Peerová - Raková, Knedlíková, Burdová, Mouleová, K. Černá, Königová, Jonášová, Kutlvašrová, Jedličková, Vaňková, Vondráčková.
    SHK Veselí n.M.: L. Černá, Zvoničová, Benedíková - Jagošová, Rajnohová, Drotárová, Jandásková, Vinklárková, Viniatynská, Tomečková, Chmelařová, Kočí, Súkenníková.

Rozhodčí: B. Frieser, L. Frieser