Žilina – Banská Bystrica 4:3 (po s.n.) | Poprad – Košice 1:3 (kon.) | Martin – HC Slovan 4:1 (kon.)
Zvolen – Skalica 4:2 (kon.) | Nitra – Trenčín 3:4 (kon.)
HK VITAR Martin
4:1 (2:0,1:0, 1:1)
HC Slovan Bratislava
sk Úterý 21.02.2012, 17:00Tipos Extraliga (SR)

Martin vyhral zaslúžene nad Slovanom a je zachránený! (19:11:31)

60:00

59:18
    Macejka v šanci. Martin aj v závere stretnutiaútočí

58:35
    MInútu a pol pred koncom oslavuje už celý martinský štadion. návšteva asi 1800 divákov

57:33
    Strela Lukáša Zelísku, Konrád chytil. O zápase je rozhodnuté a zaslúžene vyhrá MHC Martin.

56:44
    Roman Kukumberg to nezvládol a posekal si. 2. min.

56:03
    Vylúčený Fadrný. Sekanie 2. min. Zaujímavé vylúčenie- pred vhadzovaním

56:03
    Martin iba dohráva. Slovan sa o niečo pokúša, len keby aj on sám vedel o čo.

54:05
    Strela Romana Kukumberga, Marek Šimko chytý spoľahlivo nielen tento zápas, ale aj celú sezónu.

53:17
    Martin si už iba stráži svoj náskok. Hráči MHC sa pohybujú viac-menej vo svojej polovici.

51:57
    Pekný individuálny prienik Jakuba Cígera, ktorý bol zakončený strelou zápästím. Konrád vyrazil vyrážačkou.

Hostia v plnom počte.

51:04
    Slovan je po oslabeniach zdecimovaný. Utočí iba občas

49:56
    Galamboš neuniesol bodyček a po napadnutí od Slovanistického hokejista tresol hokejkou o mantinel. Dostal 10. minútový trest.

47:22
    Martin dal gól!
    Česká spolupráca priniesla pre Martin štvrtý, veľmi dôležitý gól. Na modrej čiare Výborný našiel VLADIMIRA ŠKODU stojatého blízko pri Konrádovi , a ten bezproblémov tečoval za brankára Slovana. Asistencia: Martin Výborný

46:00
    Strelecký pokus Vladimíra Škodu, Konrád pohotovo chytil. .

45:27
    Škaredý faul od SKOKANA! Nebezpečne napadol Drgoňa po odpískaní - hokejkou. Ešte predtým fauloval Buc. Martinská presilovka 2. min. a 5. min. Martinčaniamajú výhodnú presilovku 5:3. Ak vsietia gól, pravdepodobne bude rozhodnuté.

Domáci v plnom počte.

43:54
    V ostatnej presilovke zabojoval opäť bojovný Kriška, ktorý sa hodil dvakrát a zblokoval pokusy Slovanistických obrancov

42:41
    Slovan dal gól!
    Bleskovo využitá presilovka Slovana! Strela od Švárneho skončila za Šimkom. Martinský brankár toho veľa nevidel . Asistencia: Lipiansky Ján

42:38
    Galamboš hral podľa rozhodcov nebezpečne so zdvihnutou hokejkou. Veľmi dlhá 1:40 presilovka 5:3 pre Slovan

42:18
    Zukal oslabil Martin. Slovan hrá presilovku. 2. min. - držanie

42:00
    Opäť Súboj Libora Hudáčka s Šimkom, kto iný mohol vyhrať ako Marek Šimko, ktorý si vychutnal jeho strelou efektnou lapačkou.

41:29
    Galambošova a Važanova príležitosť v presilovke, Konrád dobre zasiahol.

40:18
    Pokračuje presilovka MHC. Začína ju Galambošova formácia.

40:01
    Začala tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina skončila.

39:59
    Martin bude dohrávať presilovku v tretej tretine. 1:34. Martin vyhral druhú tretinu zaslúžene.

39:30
    V závere predsa len šance! Hudáček svoj tretí nájazd na Šimka nepremenil. Šimko bravúrne v ľahu ľavým betónom zasiahol. Na druhej strane Macejka a Škoda v protiútoku, žiaľ na konci nepresnosť pre zverencov L. Spišiaka. Hudáček vylúčený za hákovanie. 2. min.

38:10
    Koniec druhej tretiny už neprináša toľko šancí. Ešte v závere šanca Važana. Dve minúty pred koncom vystrelil bez prípravy.

36:56
    Lipiansky teraz preukázal svoju nervozitu, vynerváčil sa na Kriškovi, ktorý je o dve hlavy nižší. Má guráž.

36:00
    Skrumáž pred Simkom, ten v istomm omente nevedel kde má puk.

34:30
    Martin sa bráni vynikajúco. Macejka a Kriška urobili skvelú robotu.

32:49
    Kukumberg nahrával pred bránku, tam stál Bartánus, od ktorého sa to takmer odrazilo za martinskú svätyňu.

32:27
    Strelec dvoch gólov, Lukáš Matejka, si odsedí dvojminútový trest. Vysoká hokejka.

32:10
    Hudáčeková strela skončila mimo bránky!

32:10
    Samostatný nájazd. Hudáček bol zahákovaný.

32:01
    Kriškova strela bez väčšej prípravy. Konrád robí čo môže.

31:28
    V závere početnej výhody strela Matejku, inak okrem Važanovej šanci žiadna výrazná príležitosť.

30:00
    Strela MIchala Važana po Galambošovej prihrávke. Konrád len ťažkosťou vyrazil ramenom.

29:47
    Slovan nevie kde je sever, teda.. aspoň ten hokejový. Hrali šiesti. 2. minutova presilovka pre Martin. Opäť šanca na vsietenie gólu.

29:00
    Slovan nie je ani z polovice tým tímom, ktorý mal v prvej tretine aspoň nejaké šance.

27:30
    Asi zatiaľ najslabšia presilovka MHC. aj v nej však dokázali vystreliť, Matejkova strela v závere početnej výhody už nemala lesk hetriku.

26:02
    Martinský kapitán Galamboš bol zahákovaný Bulíkom, Ďalšia presilovka pre MHC! 2.min. hákovanie

25:15
    Šimko predviedol viacero výborných zákrokov. Vyznamenal sa najmä pri Kukumbergovej strele.

23:50
    Prvá Šatanova šanca v zápase, jeho strela však bola ďaleko od ktorej , ktorá by si chcela skončiť v bránke.

23:00
    Slovan začína hrať tvrdšie. Martin je v laufe a na Konrádasa rúti martinská rota útokov

21:32
    LUKAŠ MATEJKA vsietil ďalší gól presilovke. Strela ťahom bola opäť úspešná. Asistencia: MArtin Sobota

20:46
    Vylúčenie na strane Slovana. Hudáček Libor vysoká hokejka 2: min.

Už druhý zápas visí transparent pod fanúšikmi: ,, Ďakujeme pánom z Vedenia MHC a Mesta Martin za skvelú sezónu - Hanba, Hneď za tým je aj podporný transparent pre hokejistov: ,, Chlapci, máte náš úprimný obdiv, vďaka! ....... sympatický prejav od martinských fanúšikov.

20:00
    Prvá tretina skončila.

19:04
    Bakoš rád používa strelu bekhendom, zatiaľ sa však asi iba zastreľuje. Šimko nemusel zasahovať.

18:46

18:11
    V závere presilovky pokus Bartánus

17:47
    Martin sa vo svojej presilovke, narozdiel od Slovana, bráni bezproblémov.

16:50
    Martin sa oslabil zásluhou Škumáta - sekanie 2: min.

16:10
    Miroslav Presisinger v dobrej šanci. Šimko si vykryl roh bránky.

14:47
    Po strele LUKAŠA MATEJKU ide MHC do vedenia o dva góly. Martin využil svoju druhú presilovku. Asistencia: Mchal Važan

14:06
    Preisinger sám pred Šimkom. Priťukol mu puk jeho spoluhráč, našťastie pre Martin - puk mu ušiel.

12:56
    Prihrávka Galamboša pre Krišku znamenala obrovskú šancu pre Martina. Kriška si to už hádzal do bekhendu, v dôležitom okamihu mu však ušiel puk. Kriška bol aj faulovaný. Trest si odsedí Dobroň.

12:01
    Presilovka pre slovan. Zelíska hákoval. 2.min.

11:51
    Pekná strela od Filipa Macejku, mal dobrý strelecký uhol, Konrád však využil svoju pozornú lapačku.

10:45
    Slovan má viac z hry, o niečo viac aktivity pred bránkou preukazujú hokejisti mHC.

09:50
    Aj štvrtá formácia si tesne po presilovke vytvorila tlak. Martinu pomohla presilovka.

08:50

08:10
    Martin dohráva presilovku 5:4. Dobrý vietor pred KOnrádom narobil Kriška a Škoda.

06:58
    MARTIN SOBOTA otvára gólový účet tohto zápasu. po strele od modrej od Matejku Asistencie: Drgoň Adam, Matejka Lukáš

06:44
    Dobroň fauloval. Slovan do troch. Nedovolené bránenie!

06:15
    Prvá presilovka pre MHC - Macho za Slovan podrazil 2. min.

05:11
    Štajnoch vystrelil. Zatiaľ má Slovan viac striel a šancí. Na gólové šance je to však 1:1.

04:17
    Lipiansky strieľal z prvej! Martinský golmán sa bez problémov rýchlo presunul a zneškodnil pokus skúseného útočníka.

03:30
    Jakub Cíger vo vynikajúcej šanci! Sám zoči voči pred Konrádom neuspel, trafil mu to do vyrážačky.

03:20
    Skokan v obrovskej šanci. Hodil si to ešte s jedným svojim spoluhráčom, Simko jednoducho zasiahol.

02:30
    Prvá šanca zápasu pre Slovan. Martin Bakoš si nakorčuloval do stredu útočného pásma a bekhendom vystrelil. Netrafil však brány