Turecko – Slovensko 1:2 (kon.) | Dánsko – Rusko 0:2 (kon.) | Rakousko – Finsko 3:1 (kon.)
Řecko – Belgie 1:1 (kon.) | Švýcarsko – Argentina 1:3 (kon.) | Chorvatsko – Švédsko 1:3 (kon.)
Irsko – Česko 1:1 (kon.) | Itálie – USA 0:1 (kon.) | Německo – Francie 1:2 (kon.)
Polsko – Portugalsko 0:0 (kon.) | Sev. Irsko – Norsko 0:3 (kon.) | Anglie – Nizozemsko 2:3 (kon.)
Španělsko – Venezuela 5:0 (kon.)
Irsko
1:1 (0:0)
Česko
Středa 29.02.2012, 20:45Přípravný zápas

Dnešní utkání skončilo remízou 1:1. Oba góly jsme mohli vidět ve druhém poločase, kdy v padesáté minutě otevřel skóre Baroš a čtyři minuty před koncem základní hrací doby vyrovnal na 1:1 Cox, který byl na hrací ploše patnáct minut. Češi zanechali dobrý výkon, ale ztráta vítězství chvíli před koncem zápasu zamrzí. Ode mě je to dnes všechno a přeji Vám dobrou noc. (22:42:06)

90+1
    Do zakončení se dostal Kolář, ale jeho hlavičce scházela přesnost.

90
    Sudí nastavil dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Češi budou zahrávat rohový kop.

90
    McClean nacentroval míč do pokutového území, kde míč do náruče lapil pozorný Čech.

89
    Hübschman přenesl hru na Limberského, ten poslal povedený centr do pokutového území, ale nikoho ze spoluhráčů nenašel.

88
    Ze hry odešel Rezek, nahradil ho Pekhart.

86
    Irsko právě vstřelilo branku!
    Po chybě Koláře se míče ujal SIMON COX, který obehrál Sivoka a nakonec pokořil i Čecha, kterému prostřelil míč mezi nohama až do brány.

86
    Do zakončení z větší vzdálenosti to zkusil Lafata, ale jeho střele chyběla razance a přesnost.

85
    Kolář dostal přesnou přihrávku od Rezka, ale pak o míč přišel.

84
    McClean mohl jít do zajímavé pozice, ale uvízl v ofsajdu, a tak celá akce skončila.

83
    Rajtoral obehrál dva protihráče a přihrál do pokutového území na Lafatu, ten sice vystřelil, ale jeho střele chyběla přesnost.

82
    Sivok vybojoval míč v blízkosti Čechovy brány.

81
    Další centrovaný míč uklidil do náruče Čech.

81
    Hunt zakroutil centr na zadní tyč, ale tento centr byl přetažený.

80
    Irové kombinují na soupeřově polovině, ale Češi jejich hru aktivně napadají.

80
    Autové vhazování vybojoval Hunt, ale Češi vybojovali míč zpět pro sebe.

79
    Ze hry odešel McGeady, nahradil ho McClean.

77
    Výborný obranný zákrok předvedl Čech, který cítil nebezpečí, a tak okamžitě vyběhl z brány a míč odkopl do bezpečí.