Turecko – Slovensko 1:2 (kon.) | Dánsko – Rusko 0:2 (kon.) | Rakousko – Finsko 3:1 (kon.)
Řecko – Belgie 1:1 (kon.) | Švýcarsko – Argentina 1:3 (kon.) | Chorvatsko – Švédsko 1:3 (kon.)
Irsko – Česko 1:1 (kon.) | Itálie – USA 0:1 (kon.) | Německo – Francie 1:2 (kon.)
Polsko – Portugalsko 0:0 (kon.) | Sev. Irsko – Norsko 0:3 (kon.) | Anglie – Nizozemsko 2:3 (kon.)
Španělsko – Venezuela 5:0 (kon.)
Španělsko
5:0 (2:0)
Venezuela
Středa 29.02.2012, 21:30 • La Rosaleda • Přípravný zápas

Dnešní přátelské utkání mezi Španělskem a Venezuelou je u konce. Domácí ovládli celé utkání a zaslouženě vyhráli 5:0. Roberto Soldado se postaral o všechny tři branky ve druhém poločase. Ve vstřelení další branky mu nejprve zabránil faulující obránce Amorebieta, který byl vyloučen. Z následné penalty trefil Soldado pouze brankáře. Hosté hráli 25 minut pouze v deseti, inkasovali už jen jednou. Výsledný stav 5:0 plně odpovídá vývoji dnešního utkání.

To je z dnešního utkání vše, přeji Vám příjemný zbytek dne. (23:25:09)

90+1
    Rozhodčí k utkání přidává dvě minuty.

90
    Jordi Alba opět pronikl po levé straně když si prohodil míč mezi nohama bránícího hráče. Když přihrávka před branku neprošla tak zkusil vystřelit sám. Téměř z brankové čáry trefil jen tyč.

89
    Cazorla se rozhodl vystřelit přímo na branku. Jeho skákavá střela skončila metr vedle pravé tyče.

88
    Iker Muniain byl faulován na hranici vápna a domácí mají k dispozici přímý kop ze zajímavé pozice.

84
    Španělsko právě vstřelilo branku!
    Jordi Alba na levé straně obešel obránce a poslal míč před branku kde stál volný ROBERTO SOLDADO a stejně jako v předchozích dvou případech měl branku velmi snadnou. Po neproměněné penaltě se tak přeci jen dočkal svého dnešního třetího gólu.

82
    Navasův přízemní centr chytil Hernandéz do rukavic.

81
    Hosté připravili páté střídání. Ze hřiště odchází Miguel Mea Vitali a místo něj si závěrečných deset minut zahraje Francisco Flores.

79
    Rohový kop Španělska minuli všichni nabíhající hráči a hosté se tak na chvíli osvobodili.

78
    Venezuela střídá. Ze hřiště odchází Rondon a místo něj si zahraje Frank Feltscher.

77
    Střídající Muniain se hned po příchodu na hřiště mohl zapsat mezi střelce. Jeho střela z velké blízkosti ale nebyla příliš silná a navíc mířila přesně do míst kde stál brankář Hernandez.

76
    Ukázková kombinace na jeden dotek nekončí pátou brankou. Na poslední chvíli míč ve skluzu dokázal jeden z obránců hostů odkopnout na rohový kop.

75
    Šesté střídání Španělska. Ze hřiště odchází Cesc Fabregas a místo něj nastupuje Iker Muniain.

72
    Hosté střídají. Ze hřiště odchází Rubert Quijada a místo něj si zahraje Rolf Feltscher.

72
    Jesus Navas se dvakrát pokusil o centr do vápna. V obou případech se podařilo hostům odvrátit míč do bezpečí.

69
    Žlutou kartu vidí za zákrok zezadu na polovině hřiště Cesc Fabregas.

66
    Hosté střídají. Ze hřiště odchází Miku a místo něj si zahraje Andres Tunez.

66
    Roberto Soldado se ujal penalty a mohl zkompletovat hattrick. Míč ale kopl téměř doprostřed a navíc po zemi. Brankáře Hernandeze míč trefil do nohy a následná dorážka skončila mimo branku.