Omsk – Chabarovsk 4:2 (kon.) | Čeljabinsk – Chanty-Mansijsk 3:1 (kon.) | Magnitogorsk – Barys 3:2 (kon.)
Petrohrad – CSKA Moskva 7:1 (kon.) | Kazaň – Ufa 0:3 (kon.) | N.Novgorod – Riga 1:2 (po pr.)
Mytišči – Čerepovec 3:1 (kon.) | Dynamo Moskva – Minsk 2:0 (kon.)
Atlant Mytišči
3:1 (0:1, 1:0, 2:0)
Severstal Čerepovec
Čtvrtek 01.03.2012, 16:30Play-off KHL

52:00
    Hosté mají šanci na vyrovnání. Žerděv při forčekování podrazil protihráče a dostává dvě minuty.

37:56
    První vyloučení Atlantu - Višněvsky.

25:42
    Kronwall úplně zbytečně zastavil forčekujícího protihráče a dostáva dvě minuty za nedovolené bránění.

09:39
    Ondřej Němec zastavil v přechodu do útoku do protihráče a odsedí si dvě minuty.

Ján Jabrocký

Branky a nahrávky: 23. Kablukov (Semjonov), 41. Zubarev, 60. Andersson (Zackrisson) - 14. Šipačjov (Chudinov, Ketov)

Atlant Mytišči: Barulin - Semjonov, Niskala, Zubarev, Nurislamov, Kosmačjov, Višnevsky - Zackrisson, Andersson, Žerděv - Lewandowski, Upper, Radivojevič - Musatov, Glukhov, Rudenko - Rybakov, Kablukov, Bobrov
    Severstal Čerepovec: Košečkin - Kronwall, Chudinov, Kiselevič, Němec, Jegoršev, Puistola, Popov - Ketov, Stoljarov, Šipačjov - Tsvetkov, Nurtdinov, Trunjov - Bergfors, Lehtonen, Kovyršin - Alexejev, Stepanov, Vlasenko - Zemčenko