HK Baník Karviná
5:3 (1:2, 1:0, 3:1)
HC ZUBR Přerov
Sobota 03.03.2012, 17:00Play-off 2. ligy, skupina Východ

Za doprovodu dýmu valícího se z domácí střídačky a dalšího řádění hostujících fanoušků nám končí třetí semifinále, ve kterém se domácí Karviná ujímá vedení v sérii. Nádherný sportovní zážitek z tohoto mimořádně kvalitního zápasu však přehlušily události posledních minut, kdy se v hledišti děly věci, které ke sportu rozhodně nepatří. Bude zajímavé sledovat další průběh série. Ode mě je to dnes vše a těším se buď ve středu nebo někdy příště u dalšího přenosu. (19:31:22)

60:00

59:50
    Karviná právě vstřelila branku!
    Palovi projel puk na modré mezi nohama a DAVID MIKŠAN jej dojel, načež se sám řítil na prázdnou branku a rozhoduje. Asistence: Marek Ivan.

59:34
    Zubři budou dále pokračovat bez brankáře.

59:34
    Oddechový čas pro domácí.

59:34
    Moravec dostává dvě minuty za podražení.

59:25
    Zubři to zkoušejí v šesti.

59:17
    Vhazovat se bude na úrovni modré čáry na straně Zubrů.

59:17
    Oddechový čas pro hosty.

58:35
    Ivanova dělová rána mířila nad.

58:11
    Studený evidentně podražen. Bylo to mimo hru a sudí to neviděl.

57:26
    Galvasova střela zablokována. Hanák vyváží.

57:00
    Zubři vyhazují.

56:40
    Vše už policie dořeší zatímco bude hra pokračovat.

56:40
    Několik fanoušků končí v poutěch a vypadá to, že je situace stabilní.

56:40
    Vše pomáhá řešit zhruba deset policistů, ale stále se nedaří dostat situaci pod kontrolu.

56:40
    Halda přerovských fanoušků se sesypala na dva příslušníky ochranky a ti jsou doplněni o své tři kolegy proti davu bezbranní.

56:40
    Kotásek na buly zasáhl Ivana holí do obličeje a dostává dvě minuty.

56:36
    Hráči zašlápli puk u mantinelu a sudí Jeřábek přerušuje hru. Buly před Tihlářem.

56:03
    Přerov právě vstřelil branku!
    Přerov si v přesilovce vytvořil drtivý tlak a devět sekund před návratem Nováka ji využívá. RICHARD BRANČÍK dorazil Hanákovu střelu. Asistence: Pavel Hanák.

55:47
    Po střele Kotáska dorážel Krajíček. Iláš drží.

55:21
    Kotásek byl v dobré pozici, ale zbytečnou přihrávkou vše zkomplikoval.

54:54
    Od bruslí obránce se puk odráží k Ilášovi, který přerušuje.

54:00
    Karviná se dopouští zakázaného uvolnění.

53:42
    Puk mimo hrazení. Buly ve středním pásmu, blíže k přerovské brance.

53:22
    Ditrich nezachytil puk a je z toho icing.

52:53
    Krajíček vypálil od modré. Iláš znovu přerušuje.

52:49
    Iláš kryje zakončení ze středního pásma. Hra přerušena.

52:35
    Luka sám v mezikruží! Jeho dělovka končí mimo branku.

52:11
    Kolář přestřelil.

52:06
    Iláš vyráží Sedlákovu střelu.

51:31
    Mikšan se vytočil před branku a sám stál před TIhlářem. Jeho forhendové zakončení branku minulo.

50:31
    Nahození ze středního pásma končí u Iláše, který přerušuje.

50:13
    Koláčova střela zablokována.

50:01
    Hanákovu tvrdou střelu Iláš vyrazil k Hegegymu, který uklidil puk do rohu.

49:16
    Moravec byl v dobré pozici, ale Pala mu na poslední chvíli nadzvedl hůl.

49:10
    Pala minul branku.

48:47
    Javín nahazuje ze středního pásma. Tihlář vyráží.

47:43
    Dnešní utkání sleduje 1325 platících diváků.

47:41
    Okamžitě po buly se puk doklouzal k Ilášovi, který přerušuje.

47:40
    Vše je v pořádku. Může se hrát.

47:40
    Iláš má problém s výstrojí. Studený mu pomáhá to napravit.

47:40
    Po nepřesné rozehrávce je domácím pískáno zakázané uvolnění.

46:30
    Hegegyho nahození trefilo Faltýnka do ruky. Přerovský kapitán přestal hrát a domácí jeli sami dva pouze na Tihláře! Ivan minul prázdnou branku!

46:13
    Mikšan tvrdě pálil, ale Pospíšil jeho střelu holí srazil do rohu.

45:59
    Pospíšil minul branku.

55:53
    Puk zašlápnutý za karvinskou brankou. Sudí přerušuje, bude se vhazovat před Ilášem.

55:39
    Kolařík na Iláše nevyzrál.

55:12
    Ferencova střela zablokována.

44:53
    Zubři po buly neuhlídali VÁCLAVA STUDENÉHO, který se dostal před branku a z hranice brankoviště s neuvěřitelnou razancí zasadil puk pod horní tyč. Asistence: Vladimír Luka, Marek Ivan.

44:50
    Mikšanovu dobrou ránu schoval Tihlář v lapačce.

44:39
    Sznapkovo nahození končí po Samiecově teči v rohu.

44:21
    Moravec dorážel Javínovu zablokovanou střelu, ale branku minul.

44:14
    Blatoň se pokoušel procedit puk okolo tyčky, ale Tihlář udržel beton na správném místě. Dotírajícího Nováka uklidil Vlček tvrdým hitem do rohu.

43:31
    Karvinští předvedli bleskový přechod do útočného pásma. Luka se ujal nahozeného kotouče v rohu a před branku jej předložil nehlídanému MARKU IVANOVI, který z první posílá domácí do vedení. Asistence: Vladimír Luka, Václav Studený.

42:36
    Samiec chtěl tečovat Sznapkovo nahození, ale puk nezasáhl.

42:12
    Nahozený kotouč se od zadního mantinelu odrazil k Ilášovi, který přerušuje.

40:36
    Samiec hledal Moravce před prázdnou brankou, ale přihrávka neprošla.

40:01

Hráči už stojí v kruhu pro vhazování a vše je připraveno pro začátek poslední části.

Přestože ještě víc než dvě minuty přestávky zbývají, oba celky už krouží po ledové ploše.

Třetí třetina začne přibližně v 18:40.

Ve druhé třetině po většinu času ovládali hru domácí, kteří z převahy vytěžili jednu branku a ta znamenala vyrovnání na dva dva. Zubři v této třetině neskórovali, a tak bude nesmírně napínavé sledovat vývoj poslední dvacetiminutovky.

40:00

39:58
    Po pěkné kombinace Moravec mířil nepřesně.

39:38
    Moravec z bezprostřední blízkosti nebezpečně pálil, ale Tihlář ramenem vyráží.

39:29
    Kolařík nezachytil puk a je z toho zakázané uvolnění Zubrů.

39:14
    Moravec vykázán ze vhazování.

39:13
    Strkanice u mantinelu trvaly příliš dlouho, a tak sudí přerušuje hru.

38:59
    Hegegyho solidní rána olízla horní tyč.

38:42
    Tihlář vyráží Galvasovu střelu.

38:32
    Tihlář drží nahozený puk. Hra přerušena.

38:29

38:11
    Domácí obléhali útočné pásmo, ale střela nepřišla. Hanák vyváží puk.

37:15
    Vlček vyhazuje až za Iláše.

37:06
    Lukova rána musela Tihláře i přes lapačku pořádně zaštípat. Hra přerušena.

36:46
    Studený je v pořádku a hned další střídání hraje. Zubři vyhazují.

36:29
    Přiznám se, jsem neviděl, co se právě stalo, ale Studený leží bezvládně ve středním pásmu a Kundrátek dostává dvě minuty za podražení.

35:51
    Sakrajdova rána vypadala velmi nebezpečně, ale Iláš proti ní vystartoval lapačkou. Karvinský gólman stihl rozehrát, takže se hraje dál.

35:34
    Moravec trefil pouze Ferencovy brusle.

35:23
    Další icing Zubrů.

34:35
    Po nepřesnosti hostů je pískáno zakázané uvolnění.

34:28
    Po dalším Tihlářově zákroku je hra přerušena.

32:54
    Kotouč už byl ve středním pásmu, když ho Galvas zatavoval. Offside.

32:50
    Mikšan z bezprostřední blízkosti střílel z otočky, ale Tihlář drží svůj tým.

32:30
    Galvasovu ránu Tihlář vyrazil před sebe a Mikšanova dorážka se neujala.

32:20
    Kolařík dostává dvě minuty za podražení.

32:20
    První ránu Galvase vyrazil Tihlář, druhá šla mimo.

32:02
    krajíček nahazoval od modré. Iláš vyráží.

31:55
    Kundrátkův pokus Iláš nadzvedl do ochranné sítě.

31:14
    Zubři, kteří jsou nyní pod tlakem, uklidňují situaci zakázaným uvolněním.

30:49
    Javínovo nahození Moravec tečuje mimo.

30:20
    nyní to vypadalo, jako by Karviná hrála Přesilovku. Dlouho je Zubři nemohli odzbrojit a vše skončilo Galvasovou ránou, která branku minula.

29:39

29:13
    Štefankovu ránu Tihlář neviděl, ale měl štěstí, že branku minula.

29:09
    Sedlák vykázán ze vhazování.

29:09
    Tentokrát se icingu dopouštějí hosté.

28:19
    Moravec naslepo posílal spoluhráče dopředu a skončilo to zakázaným uvolněním.

27:51
    Karviná jela ve čtyřech proti dvěma. Celou akci zakončoval Javín, ale Tihlář s přehledem schoval puk v lapačce.

26:37
    Zubři udělali ve středním pásmu hrubou chybu a VLADIMÍR LUKA, který zachytil jejich přihrávku uháněl s Ivanem dva na jednoho. Zodpovědnost vzal na sebe a přesnou střelou zápěstím zakončil mezi Tilářovy betony. Bez asistence.

25:54
    Luka se zlobí, ale karvinští opravdu v těsném offsidu byli.

24:01
    Vlčkoa jedovka byla vyražena nad branku.

23:57
    Ditrich neměl komu přihrát, tak volil nahození zápěstím, se kterým Iláš neměl problém. Hra přerušena.

23:31
    Lukovu bombu Tihlář sráží do rohu.

23:15
    Puk mimo hrazení. Vhazovat se bude ve středovém kruhu.

22:58
    Pospíšilovu střelu zablokoval Moravec.

22:31
    Javín minul branku.

21:46
    Domácí obránci puk uklidili k Ilášovi, který přerušuje.

21:23
    Vlček nebezpečně pálil těsně nad ledem, ale Ilášovy betony zaúřadovaly.

21:05
    Obě mužstva střídají, všichni Zubři už jsou ozbrojeni.

20:39
    Pospíšil ztratil hůl a Karviná nepříjemně Zubrům zatápí. Moravec těčoval Javínovo nahození těsně vedle.

20:01

Okolo středového kruhu už se nám to hemží a druhá část bude moct začít.

Máme za sebou první třetinu, ve které se domácí uvedli rychlým gólem, ale postupem času přebírali iniciativu hosté, kteří si vytvořili převahu, která vedla k otočení výsledku. V závěru třetiny měla Karviná dvě vyložené šance při vlastním oslabení, které ji nakoply k tomu, aby ovládla závěrečné minuty první části. Uvidíme, jak se bude rozložení sil nadále měnit.

20:00

19:55
    Nyní to Moravec nádherně vymyslel pro Mikšana, který rovněž promáchnul před prázdnou brankou.

19:30
    Javín poslal pas naskrz brankovištěm. Samiec před prázdnou brankou promáchnul.

18:21
    Ferenc minul branku.

18:14
    Znovu stejný prohřešek domácích.

18:07
    Domácí rozehrávka končí zakázaným uvolněním.

17:51

17:43
    Studený s Ivanem jeli dva ne jednoho. Studený naznačil střelu a poté Ivana svou přihrávkou překvapil, takže k úspěšnému zakončení nedošli.

17:25
    Karviná posílá kotouč za Tihláře.

17:20
    Přerov v offsidu.

16:45
    Ivan na modré vypíchl kotouč a hnal se sám na branku! Zkusil bekhendový blafák, ale Tihlář předvedl fenomenální zákrok.

15:58
    Pala vypálil od modré, ale Iláš si s jeho pokusem poradil. Hra přerušena.

15:51
    David Moravec dostává dvě minuty za vražení na hrazení, kterého se dopustil proti Sakrajdovi.

15:29
    Javínovu střelu Tihlář vyráží do rohu.

15:23
    Blatoňovu střelu švihem schoval Tihlář s přehledem v lapačce.

15:21

15:10

14:53
    Štefankovi na modré kotouč utekl do středního pásma a je z toho domácí offside.

14:37

14:24
    Studeného bombu zastavil Tihlářův beton.

13:50
    Do Galvasovy střely padl obránce, který vykopl puk do středního pásma.

13:41
    Moravcovu střelu zablokoval Faltýnek.

13:30
    Kotouč za Ilášem.

13:21
    Ferenc dostává dvě minuty za faul loktem.

13:01

12:40
    Tak to byla paráda. Marek Ditrich podržel kotouč v útočném pásmu a potáhl si jej na střed. Iláš čekal střelu, ale místo ní přišla přihrávka k tyči na RICHARDA BRANČÍKA, který neměl problém kotouč zvednout za Ilášova záda. Vše pramení z toho, že v posledních pěti minutách Zubři na ledě jasně dominují Asistence: Marek Ditrich, Petr Sakrajda.

11:25
    Novák kouzlil v útočném pásmu, ale byl zastaven nečekaným a hlavně výstavním čistým hitem Jakuba Ference. Otřesen pomalu klouže na střídačku.

11:06
    Kolářova slabá střela po zemi minula branku.

10:28
    Kolařík pálil zápěstím z pravého kruhu (z pohledu hry), ale Iláš sklapl své betony včas.

10:02
    Zubři se dopouští offsidu.

9:50
    Puk po Sedlákově střele před Ilášem neposedně skotačil mezi Galvasovými a Sakrajdovými bruslemi, ale karvinský gólman si poradil.

9:30
    Kolář to zkoušel zápěstím z bezprostřední blízkosti, ale na Iláše nevyzrál. Hra přerušena.

9:18
    Sedlákovi střela nesedla.

9:07
    Hanákovo nahození zablokoval Štefanka.

8:42
    Studený upadl a Lukův pas nezachytil, z čehož plyne zakázané uvolnění Karviné.

8:12
    Do Moravcovy střely vložil hůl Krajíček. Tihlář neměl práci.

7:49
    Karviná v offsidu.

7:30
    Střela Jana Blatoně byla sražena do rohu.

6:57
    A je vyrovnáno! Od Galvasovy brusle se puk odrazil k MARTINU KOTÁSKOVI, který z otočky propálil Iláše mezi betony. Asistence: Jan Kolář, Tomáš Vlček.

6:40
    Moravec vyhazuje. Zubři musí začít od Tihláře.

6:20
    Ferenc Javínovo vychození rukou srazil na karvinskou střídačku a Zubři musí ven z útočného pásma.

6:01
    Pospíšil tvrdě vypálil, ale Iláš, který měl dobrý výhled, schoval puk v náruči.

5:30
    Kotouč za brankou Zubrů.

5:20
    Faltýnek se po Studéného ataku těžce zvedal, ale v bude v pořádku. Studený dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

5:10
    Luka pěkně obešel dva hráče, ale pak to s kličkami přehnal a Ivan mu přes modrou přejel dřív, než Luka stačil dokouzlit. Offside domácích.

5:01
    Kotouč mimo hrazení. Vhazovat se bude před Ilášem.

4:30
    Hraje se převážně ve středním pásmu.

3:46
    Ditrich hledal před brankou Kolaříka, ale přihrávka neprošla.