CSKA Moskva – Petrohrad 3:2 (po pr.) | Čerepovec – Mytišči 2:1 (po pr.) | Minsk – Dynamo Moskva 2:4 (kon.)

Vhazování: 33 - 38 (12:43:59)

CSKA tedy utrápilo Petrohrad, který prohospodařil dvougólové vedení. Stav série je však stále příznivější pro něvský celek, který momentálně vede 2:1 na zápasy. Série bude pokračovat zítra od dvanácti hodin našeho času opět v Ledovém paláci CSKA. Onlajny samozřejmě budou u toho.

65:48
    CSKA právě vstřelilo branku!
    DENIS PARŠIN ukončuje utkání. Šikovný útočník moskevského celku si sjel od mantinelu před Štěpánka, položil si na led Kalinina a střelou na zadní tyč nedal Štěpánkovi šanci. Bez asistence.

65:16
    S ohromnou lehkostí se projel Pašnin, pak to ale s individualitou přehnal a Štěpánka otestoval z moc velkého úhlu.

64:58
    Štěpánek si počíhal na Bucajevův pokus zpoza obránce a zkrotil jej ve své lapačce.

64:47
    Hra přerušena, Andronov zůstal ležet u mantinelu po střetu s čárovým rozhodčím a jedním protihráčem.

64:27
    Prochorkin před Štěpánkovou brankou záhadně změnil dráhu letu puku, ten se nakonec k udivení všech nezjevil v brance! Velké štěstí Petrohradu.

63:41
    Staňa betony vyrazil Rybinovo nahození zpoza modré mimo kluziště.

62:50
    Žádný z týmů se stále neodhodlal k jakékoliv zásadnější akci.

62:11
    Puk se odrazil mimo hrací plochu.

61:33
    Prozatím je vidět, že se hraje prodloužení a žádný z týmů nechce nic riskovat.

60:31
    Guskov nešťastně odehrál kotouč na střídačku Petrohradu, vylučovat se za to však nebude.

60:06
    Staňa ihned po začátku prodloužení musel čelit střele Kolcova od modré, svými betony si ale poradil.

60:01

Hokejoví gladiátoři se vrátili na led, aby zahájili napjaté prodloužení dnešního zápasu.

Prodloužení play-off KHL má následující formát: každé trvá dvacet minut, hraje se do doby, dokud nepadne gól.

Bezgólová třetí třetina rozhodla o pokračování zápasu v prodloužení, které by mělo začít cca ve 12:31.

60:00

Daniel Polách

Branky a nahrávky: 17. Andronov (Guskov), 30. Persson (Paršin), 66. Paršin - 10. Neprjaev (Fedorov), 14. Tarasenko (Kučerjavenko)

CSKA Moskva: Staňa (Gajdučenko) - Sergejev, Guskov, Čáslava, Rjasenskij, Marčenko, Buravčikov, Pašnin - Persson, Surový, Širokov - Jašin, Filatov, Badjukov - Paršin, Zubov, Prochorkin - Pronin, Andronov, Barbašev, Bucajev
    SKA Petrohrad: Štěpánek (Ježov) - Kolcov, Kalinin, Denisov, Pervyšin, Višněvskij, Vorobjov, Semjonov - Průcha, Thoresen, Afinogenov - Martensson, Weinhandl, Klimenko - Neprjaev, Fedorov, Artjuchin - Kučerjavenko, Rybin, Monachov, Tarasenko

Rozhodčí: Kulakov, Kadyrov - Gorděnko, Putilin