SHK Drtiči Hodonín
6:2 (1:1, 3:1, 2:0)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
Sobota 03.03.2012, 17:00Play-off 2. ligy, skupina Střed

Zápas je u konce a stav série je 2:1 pro Drtiče. Hokej začal ve vysokém tempu a v první třetině byl zzcela vyrovnanou partií, ve druhé třetině však domácí drtiči ansázeli hostům přesně během 1 minuty dva rychlé góly a to soupeře takřka položilo, od té chvíle bylo utkání jasně v režii drtičů. Domácí hráči teď zaslouženě oslavují s domácími fanoušky, kteří po celou dobu hnali svůj tým hlasitě kupředu.

Já se s Vámi s přáním hezkého zbytku víkendu loučím a zase někdy příště napočtenou. (19:15:02)

60:00

58:37
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Domácí odskakují na rozdíl čtyř branek! BRAŇO REHUŠ využil zmatku před Kubešem, kdy hráči moc nevěděli kde se válí puk, zametl puk za záda hostujícího brankáře. Asistence: Sajdl

Zpráva pro domácí fanoušky, junioři drtičů vedou v Uherském Hradišti o postup nad soupeři 4:1.

56:40
    Domácí neustále pálí a chtějí ještě navýšit náskok!

55:58
    Nesrta v šanci, Kubeš vyrazil, ale odraženou střelu domácí už nestačili zpracovat a hosté šli do protiútoku.

55:17
    Matějka po vhazování mířil na bránu, ale Kubeš pohotově zasáhl lapačkou.

55:20
    Vyloučen hostující Klement na 2 minuty za podražení.

54:55
    5/5 , drtiči v tlaku.

54:15
    Kubeš byl odstřelován po kombinaci drtičů, ale hosté následně vyhodili puk za čáru.

52:52
    Hostující Měrka na 2 minuty za faul kolenem a hráči Heršálek a Liška za hrubost 5+ dokonce a domácí Heffernan a Špok taktéž 5+ dokonce za hrubost. Hraje se 5/4.

52:50
    Bude se vylučovat, na ledě se strhlo k menší potyčce, po odpískaném faulu.

52:32
    Další zlomená hůl, tentokrát domácí.

52:22
    Nebezpečná střela Semráda, který při ní zlomil hůl, puk se odrážel od bruslí a Zavadil tak musel napnout všechny reflexi, ale puk nakonec zkrotil.

51:43
    Hosté přenesli hru k Zavadilovi.

51:23
    Hlavačka od modré, kolem tyče, puk se dohrává v rohu za kubešem.

Josef Bárta

Branky a nahrávky: 7. Špok (Matějka, Sajdl), 28. Svoboda (Hollý), 30. Špok (Sajdl, Matějka), 31. Chillman (Hollý), 42. Matějka (Špok), 59. Rehuš (Sajdl) - 3. Milotinský, 28. Dvořák (Kupec)

SHK Drtiči Hodonín: Zavadil (Šenk) - Chillman, Hlavačka, Miklík, Pokorný, Skočovský, Svoboda - Štěpán, Nesrsta, Rehuš, Špok, Heffernan, Buček, Sajdl, Podešva, Matějka, Hollý
    KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kubeš (Drachovský) - Mazanec, Heršálek, Procházka, Tupý, Klement, Ištvánik, Liška, Semrád, Voříšek, Milotinský, Skokan, Kocar, Kupec, Dvořák, Mazanec, Záhorec, Měrka, Kadela

Rozhodčí: F. Held - T. Brabec, M. Černý