6:2 (1:1, 3:1, 2:0)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
Sobota 03.03.2012, 17:00Play-off 2. ligy, skupina Střed

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Příjemný podvečer, dnes je na programu třetí semifinálový zápas mezi SHK Drtiči Hodonín a KLH Vajgar Jindřichův Hradec. Stav série je prozatím vyrovnaný 1:1, kdy domácí drtiči nejprve v prvním utkání s přehledem zvítězili 4:1, ale v dobře rozehraném odvetném utkání, kdy vedli po první třetině 2:0, následně soupěř vítězstvím 5:3 a výborným výkonem srovnali stav série.

Pro oba celky je tedy série v podstatě na začátku a dnes se dozvíme, které z mužstev lépe vykročí k postupu a bude mít možnost mačbolu.

V bráně proti sobě s největší pravděpodobností stanou za domácí Petr Zavadil (91,95%) a za hosty Tomáš Kubeš (91,61%)

Utkání se blíží ke svému začátku a mě nezbývá, než Vám popřát dobré počtení a ať vyhraje Váš oblíbený tým.

SHK Hodonín: Zavadil (Šenk) - Chillman, Hlavačka, Miklík, Pokorný, Skočovský, Svoboda - Štěpán, Nesrsta, Rehuš, Špok, Heffernan, Buček, Sajdl, Podešva, Matějka, Hollý

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kubeš (Drachovský) - Mazanec, Heršálek, Procházka, Tupý, Klement, Ištvánik, Liška, Semrád, Voříšek, Milotinský, Skokan, Kocar, Kupec, Dvořák, Mazanec, Záhorec, Měrka, Kadela

Rozhodčí: F. Held - T. Brabec, M. Černý.

První krásné víkendové počasí se zřejmě podepíše i na návštěvnosti, stadion se plní, ale natříksáno dnes zřejmě nebude.

Hráči obou celků naskakují na led, za chvíli se bude vhazovat.

00:01

00:00
    Úvodní buly získává domácí Rehuš.

00:20
    Nejprve k Zavadilovi zamířil Skokan, a poté ještě dorážel Milotinský, Zavadil vyráží.

Vajgar právě vstřelil branku!
    MICHAL MILOTINSKÝ výtečně vyjel do útoku, zanechal za sebou 3 hráče domácích, kteří se ho marně snažili zastavit a mezi betony překonává Zavadila!

02:50
    Matějka z modré nahodil na Kubeše puk, ten ho bezproblémů chytá.

03:26
    Hraje se ve vysokém tempu nahoru a dolů, právě se v drtiči usidlili před Kubešem a zkouší střelu za střelou.

04:44
    Drtiči aktivnější, hostující nobrana teď má co dělat.

05:31
    Hosté se teď nedokáží dostat přes střed hřištzě, okamžitě jsou napadání domácími borci.

06:05
    Drtiči právě vstřelili branku!
    A je srovnáno! Matějka z kruhů poslal do pohybu rozjetému Hollému, MARTIN ŠPOK vymetl růžek brány. Asistence: Matějka, Sajdl

07:04
    Zavadil se teď měl co otáčet, po nejistém vyražení, musel zdolat 2 dorážky.

07:42
    Závar před bránou Kubeše, Drtiči mají také hlad pogólu.

08:34
    Špok v dobré šanci, kubeš rychle zareagoval.

09:13
    Zatím je k vidění pohledný, agresivní a rychlý hokej. Nahoru a dolů, prozatím každý kdo došel rozhodně nelituje.

09:43
    Záhora prověřil Zavadilův pravý beton.

10:32
    Obě mužstva ne a ne se dostat k zakončení.

11:38
    Chillman se štěstím zkazil akci hostů před Zavadilem. Ovšem za cenu zakázeného uvolnění.

12:06
    Boje za Kubešovou klecí.

12:28
    Hollý od modré napálil do kubeše, tomu nejprve puk propadl z rukou, následně zkusil zakončit Nesrsta, ale Kubeš výborně pohlídal.

13:24
    Hosté si vytvářejí tlak., ale nemůžou najít prostor ke střele.

14:55
    Zakázané uvolnění hostů.

15:18
    Matějka svou střelou minul těsně bránu kolem tyče.

15:26
    Milotisnký zatím hraje skvělý zápas., teď těžce prozkoušel Zavadila střelou z otočky.

16:38
    Hosté ubránili tlak domácích a zakládají útok.

16:52
    Akce končí v náručí Zavadila.

17:05
    Rehuš tvrdě pálil Kubeš vyrazil před sebe a hosté jdou do protiakce.

17:58

18:53
    Hollý jen žabičkou zkusil Kubeše.

19:01
    Heffernan po vhazování vypálil na Kubeše, ten se štěstím vyrazil.

19:27
    Další střelu si připsal milotinský, Zavadil s přehledem.

19:55
    Poslední střelu třetiny Zavadil taktéž zlikvidoval.

20:00

V první třetině byl k vidění krásný hokej, řekl bych i s vyrovnanými šancemi, ale oběma celkům by prospělo přesnější zakončení.

O přestávce diváky baví kraso vystoupení.

Další třetina začne přibližně v 17:46.

20:01

20:00
    Na buly zase úspěšní domácí.

20:36
    První vyloučení, na trestnou jde domácí Štěpán na 2 minuty.

20:44
    Hosté propadli na modré, musí útočit od znovu.

21:08
    Sajdl uniká s pukem., ale nahrávka před zavadilem mu nevyšla.

22:01
    Skokan zkusil štěstí od modré, Zavadil má puk ve své moci.

22:22
    Mazanec pálil na modré, z následného hloučku před zavadilem došlo k několika dorážkám.

5/5

23:09
    Domácí obránce Pokorný individuálně kličkoval na Kubeše, obhodil všechny hráče v cestě, ale nedokázal zakončit.

23:47
    Špok pálí.

24:04
    Nesrsta z kruhů pálí, Kubeš byl niucen zalehnout puk. Domácí se výrazně tlačí ke gólu.

25:19
    Rehuš zpoza brány nahrál připravenému Bučkovi. ten vystřelil a kubeš tak tak pokryl betony.

25:19
    Ve stejném čase vyloučen hostující Mazanec na 2 minuty.

25:31
    Pokorný od modré, kubeš vyráží a drtiči dál tlačí.

25:55
    Sajdl výtečně zkusil tečí usměrnit puk za Kubeše, ale marně.

26:41
    Hosté vyhazují.

27:04
    Výborná práce ! Po několika střelách dostali drtiči Kubeše ven z brány, hosté urputně bránili, ale puk se dostal za bránu k Hollému, ten poslal přihrávku na modrou, kde stál ADAM SVOBODA, ten vypálil dělovku a prostřelil vracejícího Kubeše!Asistence: Hollý

27:23
    Rychlá odpověď! Hned z následujícího vhazování hosté vyrazili ke svému cíli! MAREK DVOŘÁK prostřelil nepřipraveného Zavadila a vyrovnává! Asistence: Kupec

28:51
    Hra je teď trochu roztříštěná, hraje se od brány k bráně.

29:15
    Štěpán mohl zakončovat, před Kubešem ale nezpracoval a akce jde do ztracena.

30:00
    Kubeš naprosto bezmocný, proti střele , kterou vypálil MARTIN ŠPOK z prostoru před bránou. Domácí se zaslouženě ujímají vedení! Asistence: Sajdl, Matějka

30:51
    Voříšek dlouho mířil, pak ale netrefil ani bránu.

31:00
    Fanoušci jsou vytržení, po minutě domácí navyšují! KALEB CHILLMAN vyslal tvrdou ránu a puk prosvištěl kolem Kubešových scvaknutých betonů! Asistence: Hollý

31:33
    Hosté viditelně znervozněli a dělají chyby v rozehrávce.

Hostující kapitán Dvořák k nelibosti fanoušků něco reklamoval u hlavního sudího.

32:16
    Zavadil nevhodně vyrazil lehkou střelu a na chvíli všem zatrnulo, naštěstí to hosté nedokázali využít.

32:42
    Závar před Kubešem, puk končí v jeho sevření.

32:48
    Heffernan pálí, Kubeš vyráží.

33:36
    Drtiči v ráži, šance střídá šanci a téměř neustále se tlačí do útoku.

34:53
    Hosté puk se dostanou k Zavadilovi, míří prozatím stále mimo.

35:05

35:11
    Pokorný po vhazování, Kubeš svírá puk.

36:10
    Heffernan pálil na Kubeše, ten puk musel zalehnout. o dorážku se ještě pokoušel Špok.

37:24
    Štěpán zavážel puk zpoza brány kolem tyče za kubeše, ten však předvídal jeho pokus a utěsnil prostor svou lapačkou.

37:33
    Další šance drtičů, hosté se nemůžou dostat zpět do hry.

37:45
    Sudí signaliuzuje výhodu hostům, hosté hrají v 6.

38:08
    Vyloučen domácí Matějka na 2 minuty.

39:21
    Střelu od modré zavadil v pohodě chytá.

39:33
    Kubeš musel popohnat spoluhráče při založení akce.

40:00

Druhá třetina byla od druhé půle výrazně v režii drtičů. Hosté jakoby přestali mít snahu zvrátit zápas. Pokud se ve třetí třetině nestane nic v jejich motivaci, troufám si říci, že drtiči si již náskok podrží.

Ještě bych zmínil, že hra není zbytečně přerušována fauly a tak to na ledě pěkně ubíhá.

40:01

40:00
    Drtiči v úvodních buly v tomto zápase 100%

40:21
    hraje se 5/5

40:34
    Kubeš musel krýt nepříjemnou střelu. Ovšem z ofsajdu.

41:10
    Obránce Pokorný teď namazal na hůl soupeře, tomu naštěstí puk odksočil.

41:14
    Zakázané uvolnění domácích.

41:32
    Skvělý dárek fanouškům na úvod třetiny. Špok vyrazil kolem pravého mantinelu, hosté mezitím nechali z druhé strany zcela volné dva hráče drtičů. Špok přihrál puk na levou stranu, kde jej sebral JAN MATĚJKA, který nejprve trefil Kubešovi betony, ale následně protlačil dorážku až za brankovou čáru! Asistence: Špok

42:51
    Buček od modré., Kubeš vyráží za bránu.

43:21
    Hosté nespěchali s rozehrávkou, pak se odhodlali, ale při přihrávce se puk odráží od hole domácího hráče do hlediště.

43:39
    Ne, hosté prostě neprojdou přes středové pásmo.

43:57
    Kubeš má práci se střelami drtičů.

44:22
    Domácí se napevno usadili v útoku.

44:46
    Hollý pálí, kubeš má zakrytý výhled, ale vyrazil pravým betonem.

45:24
    Drtiči stoprocentní na puku, hosté si nevědí rady jak vyvézt puk.

46:09

46:28
    Hostující obránce procházka se dvakrát po sobě nechal obrat o puk.

46:43
    Útok hostů zastaven ofsajdem.

46:50
    Po vhazování, Špok bleskurychle vyrazil směrem k bráně, ale nestačící hosté museli přikročit k faulu.

46:50
    Za držení jde na 2 minuty Semrád.

47:10
    Brankář Zavadil riskantně vyjel z brány pro puk, vyhodil, ale puk spočinul na holi soupeře, ten však šanci nevyužil a u puku jsou opět domácí.

49:24
    Posunutá brána, Kubeš sbírá výstroj. jeden z domácích hráčů se sbíral z ledu. Ovšem bez faulu, bude se vhazovat u Kubeše.

49:35
    Ofsajd hostů, hradečtí se nemůžou dostat do kloudné šance.

51:12
    Kubeš měl práci s rozjetým Martinem Hollým.

51:23
    Hlavačka od modré, kolem tyče, puk se dohrává v rohu za kubešem.

51:43
    Hosté přenesli hru k Zavadilovi.

52:22
    Nebezpečná střela Semráda, který při ní zlomil hůl, puk se odrážel od bruslí a Zavadil tak musel napnout všechny reflexi, ale puk nakonec zkrotil.

52:32
    Další zlomená hůl, tentokrát domácí.

52:50
    Bude se vylučovat, na ledě se strhlo k menší potyčce, po odpískaném faulu.

52:52
    Hostující Měrka na 2 minuty za faul kolenem a hráči Heršálek a Liška za hrubost 5+ dokonce a domácí Heffernan a Špok taktéž 5+ dokonce za hrubost. Hraje se 5/4.

54:15
    Kubeš byl odstřelován po kombinaci drtičů, ale hosté následně vyhodili puk za čáru.

54:55
    5/5 , drtiči v tlaku.

55:20
    Vyloučen hostující Klement na 2 minuty za podražení.

55:17
    Matějka po vhazování mířil na bránu, ale Kubeš pohotově zasáhl lapačkou.

55:58
    Nesrta v šanci, Kubeš vyrazil, ale odraženou střelu domácí už nestačili zpracovat a hosté šli do protiútoku.

56:40
    Domácí neustále pálí a chtějí ještě navýšit náskok!

57:05

57:12
    5/5.

57:19

Zpráva pro domácí fanoušky, junioři drtičů vedou v Uherském Hradišti o postup nad soupeři 4:1.

58:37
    Domácí odskakují na rozdíl čtyř branek! BRAŇO REHUŠ využil zmatku před Kubešem, kdy hráči moc nevěděli kde se válí puk, zametl puk za záda hostujícího brankáře. Asistence: Sajdl

60:00

Zápas je u konce a stav série je 2:1 pro Drtiče. Hokej začal ve vysokém tempu a v první třetině byl zzcela vyrovnanou partií, ve druhé třetině však domácí drtiči ansázeli hostům přesně během 1 minuty dva rychlé góly a to soupeře takřka položilo, od té chvíle bylo utkání jasně v režii drtičů. Domácí hráči teď zaslouženě oslavují s domácími fanoušky, kteří po celou dobu hnali svůj tým hlasitě kupředu.

Já se s Vámi s přáním hezkého zbytku víkendu loučím a zase někdy příště napočtenou. (19:15:02)

Josef Bárta

Branky a nahrávky: 7. Špok (Matějka, Sajdl), 28. Svoboda (Hollý), 30. Špok (Sajdl, Matějka), 31. Chillman (Hollý), 42. Matějka (Špok), 59. Rehuš (Sajdl) - 3. Milotinský, 28. Dvořák (Kupec)

SHK Drtiči Hodonín: Zavadil (Šenk) - Chillman, Hlavačka, Miklík, Pokorný, Skočovský, Svoboda - Štěpán, Nesrsta, Rehuš, Špok, Heffernan, Buček, Sajdl, Podešva, Matějka, Hollý

Rozhodčí: F. Held - T. Brabec, M. Černý