HC Technika Brno
2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
HC Trutnov
Sobota 03.03.2012, 17:00Play-off 2. ligy, skupina Střed

Domácí postupují do finále! Hosty smetli 3:0 na zápasy. A počkají si na lepšího z dvojice Hodonín - Jindřichův Hradec. (19:08:13)

60:00

59:55
    Byly před Novákem, hosté v šesti a timeout domácích.

59:40
    Rajnoha dvakrát vyzkoušel Biegla.

58:00
    Ohlášený poslední dvě minuty závěrečné třetiny.

57:13
    Trutnov právě vstřelil branku!
    Novák teď pustil šmudlu snad ze středního pásma. Vyslal ji LIBOR MAŠEK. Asistence Chochola a Veselý.

56:10
    Rajnoha naspořil snad minutu za výpady do útočného pásma a pak ještě vyhodil.

54:41
    Domácí jdou znovu z čtyř. Zapletal vyhodil kotouč na střídačku a je potrestán za zdržování hry.

54:17
    Hosté byli ve velikánském tlaku. Při Novákovi stáli všichni svatí. Při vyrovnaném počtu hráčů ujel Rajnoha s Benýškem a první jmenovaný přestřelil.

53:07
    Hostům je pískána přihrávka rukou. Vhazuje se ve středním pásmu.

52:10
    Benýšek dostává hodně sporné dva minuty za sekání. Hosté se mohou dostat na dostřel.

51:16
    Rajnoha vyslal dvě střely. První vyrazil ramenem Biegl, druhá se nevešla mezi tři tyče.

50:39
    Hosté se ubránili, ale vyhazují jen na zakázané uvolnění.

49:13
    Biegl chytá zblokovanou střelu Rajnohy.

48:34
    Dvě minuty za napadení odsedí nečekaně Martin Klement.

Technika právě vstřelila branku!
    Technika přežila oslabení a jde do vedení! Brněnský veterán JIŘÍ SEDLÁČEK navyšuje domácí vedení. Asistence Zapletal.

42:46
    Domácí v pěti.

42:40
    Novák kraje i dva pokusy Klementa.

41:50
    První pokus Trotnova v přesilovce. Březinovu střelu má ve výstroji Novák.

40:10
    Hosté kompletní a začíná jejich skoro tříminutová přesilovka.

40:01

40:00

39:10
    Mráz, Habrovec ani dorážející Benýšek. Hostující gólaman nepřekonali.

38:10
    Brutalita pokračuje. Antonín dostává 2 + 10 minut za krosček.

37:46
    5 + do konce dostává Brzobohatý za faul u mantinelu. Utkání je hodně vyhrocené.

37:27
    Rajnoha dvakrát sám před Bieglem minul přihrávku.

36:05
    Sedláček šel sám na Biegla. Hosty od pohromy zachránil obětavým zákrokem Hamerský, který skončil v brance místo puku.

35:19
    Hosté si počínají i nadále nečistě a jdou do tří. Potrestaným je opět Klement. Technika bude hrá dva minuty pět na tři.

34:14
    Za brutální zákrok na Rajnohu dostává Luštinec 5 + do konce utkání za vysokou hůl.

33:45
    Klimeš schytal před brankou pokus Hamerského. Hra je přerušena,

32:30
    Strýčkův pokus na šibenici vyškrábl lapačkou Biegl.

32:21
    Hosté jsou zstím bezbranní. Pískáno je dokonce zakázané uvolnění Trutnova.

32:01
    Hosté mají jedinečnou šanci vyrovnat. Vozdecký dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

31:43
    Zakázané uvolnění Techniky.

31:04
    Benýšek i Strýček si vylámali zuby na Bieglovi. Poté se Odehnal ocitnul v brankovišti a domácí jsou vykázáni z pásma. Draci v pěti.

29:40
    Mrázovu i Rajnohovu střelu likviduje Biegl.

28:59
    Domácí pokračují v obrovském tlaku. Vynutili si další faul na trestnou lavici odjel popáté za dva zápasy na zdejším stadionu Klement.

27:00
    První pětka domácích vyvinula drtivý tlak na branku Trutnova. Dvakrát Strýček, Rajnoha, Mráz ani Sedláček na Biegla nevyzráli. Draci se osvobozují jen za cenu zakázaného uvolnění.

25:18
    Bělohlávkovi přejel brzo Jurča do útočného pásma, pískán je ofsajd.

23:54
    Famózní zákrok Nováka. Hosté šli do přečíslení. Fořt nahrál před odkrytou branku Šimoníčkovi, jehož čistou gólovku chytil domácí brankář.

23:07
    Domácí si nahráli rukou v útočném pásmu a jsou vykázáni.

22:02
    Zapletalovu střelu od modré Biegl dobře viděl. Vhazuje se po jeho pravici.

20:30
    Hosté kompletní.

20:01

20:00

19:10
    Strýčkův pokus od modré vykopává betonem Biegl.

18:30
    Za hákování usedá na trestnou lavici Klement.

18:16
    Ofsajd domácích. Rajnohovi přejel do útočného pásma příliš brzo Mráz.

17:42
    Do oblasti mezi kruhy dostal nabito Zdeněk Mráz a Biegl si připisuje další úspěšný zákrok.

16:51
    Hostům se nepodařilo vyhodit. A po kombinaci po ose Odehnal - Brzobohatý doráží puk za bezmocného Biegla KAREL BENÝŠEK.

16:16
    Rajnoha se neukvapil, objel bránící hráče, ale za Biegla puk nepropasíroval.

16:08

15:59
    Bělohlávek se prodral před Biegla, ten se střelou mezi betony překvapit nenechal.

15:37
    Přechod domácích do útočného pásma zastavuje píšťalka čárového pro ofsajd.

15:00
    Odehnal netrefil sám před Bieglem skákavý kotouč. Z protiútoku pálí Fořt nad.

14:00
    Mráz se po nahrávce Sedláčka probil až před Biegla, ten je opět úspěšný.

12:47
    Bláha nejprve prokličkoval až před Nováka, ale zakončil vedle. Následně se hra přesunula před trutnovského brankáře, který raději přikry nahození ze středního pásma.

11:45
    Zakázané uvolnění domácích.

11:37
    Hra je přerušena. Novák byl zasažen do masky.

10:40
    Bělohlávek přihrál pod sebe Jurčovi, který jen vyprášil beton Bieglovi.

08:10
    Veselého protečovanou střelu vyráží Novák do rohu.

06:50
    Zatíms e hraje bojovný hokej převážně ve středním pásmu. Po pokusu Strýčka ze středního pásma Biegl raději podržel kotouč.

05:03
    Icing Trutnova.

04:02
    Technika byla v přesilovce naprosto bezbranná. Naopak z protiútoku zahrozil Fořt, jehož střelu zblokoval Habrovec.

02:02
    Technika zavřela svého soupeře na minutu v pásmu. A pramení z toho přesilovka pro domácí. Březina dostává dvě minuty.

01:00
    Registrujeme první střelu na bránu. Biegla prověřil z úhlu Odehnal.

00:01

VSK Technika Brno: Novák, (Jirkův) - Habrovec, Vozdecký, Strýček, Žalud, Klimeš, Zapletal, Hájek - Mráz, Sedláček, Rajnoha, Odehnal, Benýšek, Brzobohatý, Jurča, Bělohlávek, Matouš, Gabriška, Šedý

HC BAK Trutnov: Biegl, (Jeschke) - Klement, Hamerský, Antonín, Seidl, Pištora, Fořt, Šimoníček, Březina, Chochola, Chytráček, Luštinec, Perutek, Veselý, Schwartz, Bláha, Fiedler, Mašek

Rozhodčí: .

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Alexander Valoušek

Branky a nahrávky: 17. Benýšel (Brzobohatý, Odehnal), 44. Sedláček (Zapletal) - 58. Mašek (Chochola, Veselý)