K. Vary – Sparta 7:2 (kon.) | Chomutov – Znojmo 4:2 (kon.) | Třinec – Jihlava 4:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Olomouc 3:4 (kon.) | Motor ČB – Kometa Brno 2:0 (kon.) | HC Litvínov – Kladno 3:2 (po s.n.)
Liberec – Zlín 6:5 (po pr.) | Pardubice – Vítkovice 2:5 (kon.) | Plzeň – Slavia 1:7 (kon.)
po s.n.
HC Litvínov
3:2 (1:0, 0:1, 1:1)
Rytíři Kladno
Sobota 03.03.2012, 16:00 • ZS Ivana Hlinky Litvínov • DHL Extraliga juniorů

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

HC Litvínov: Nechvátal (Horák) - Čejka, Fučík, Válek, Čeřovský, Kokeš, Svoboda, Mackal, Zdeněk, Kasal, Šalka, Řehoř, Průša, Hora, Malec, Trübenekr, Švarc

Rytíři Kladno: Ilašenko (Sýkora) - Čejka, Homer, Kužel, Muláček, Znamenáček, Krpata, Strnad, Redlich, Kalla, Gottlieb, David, Vodák, Čurda, Tomáš, Vyšín

Rozhodčí: .

00:01

00:30
    Hosté začali aktivněji, ihned se dostali do útočného pásma.

00:58
    Trübenekr se hnal do útočné třetiny, ale kotouč končí mimo hrací plochu.

02:13
    Tomáš střílel přes bránícího Kasala od modré, Horák měl dobrý výhled.

02:56
    Kladno se tlačí dopředu, domácí teď osvobodil Lukáš Válek.

03:55
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Průša se ocitl sám proti jednomu obránci a vystřelil na Ilašenka, ten na první pokus vyrazil před sebe. Ve správnou chvíli na správném místě byl však DOMINIK ČEŘOVSKÝ a posílá kotouč za jeho záda.
    Asistence: Jaroslav Průša

05:20
    Zakázané uvolnění hostí.

05:35
    Domácí Průša si půjde odsedět dvě minuty na trestnou lavici za hákování.

05:40
    Kladno vyhrálo buly a drží se v pásmu.

05:11
    S jedovatou střelou od Davida si Horák poradil a přerušuje hru.

07:57
    Přesilovou hru si zahrají naopak domácí, vyloučen je Muláček za podražení.

08:28
    Švarc nedokázal udržet puk v útočném pásmu a hosté se osvobozují.

09:26
    Až teď se Litvínov drží v pásmu.

09:40
    Ne na dlouho, hosté vyhazují.

09:57
    Hosté hrají v plném počtu a zakládají nový útok.

11:07
    Strnad sebral kotouč Čejkovi a hnal se sám na domácího gólmana, byl však dovoleně zastaven a nevylučuje se.

11:30
    Litvínov kombinuje v útočném pásmu.

11:59
    Ofsajd domácího týmu.

13:11
    Hraje se nahoru dolů, oba týmy se snaží útočit, ale ani jednomu se nedaří chvíli udržet v útočné třetině.

14:32
    Malec poslal kotouč pryč z obranného pásma a přihrával Švarcovi, ten byl však tvrdě naražen na mantinel a kotouč mají opět hosté.

15:38
    Kladenský gólman si nerozuměl se svými spoluhráči a Litvínov útočí.

16:25
    Průša nahodil na Ilašenka a ten raději přidržel kotouč v lapačce.

17:48
    Každý z týmu se vždy v pásmu ocitne jen na pár sekund.

18:37
    Ofsajd domácího mužstva.

19:07
    Řehořovu tvrdou střelu vyrazil hostující gólman před sebe.

19:55
    Strnad nadvakrát proti Horákovi a nadvakrát úspěšnější domácí gólman.

20:00

20:01

20:46
    Hosté se drží celou minutu u puku a Krbata drží pásmo.

21:03
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Hosté na začátku druhé třetiny vyrovnávají díky ONDŘEJI KRBATOVI! Asistence: Jakub Strnad

22:50
    Kasal sebral kotouč svým spoluhráčům a posílá jej do útočného pásma, Litvínov se chce opět dostat do vedení a tlačí.

23:46
    Hosté vyhazují na zakázané uvolnění.

23:54
    Kokeš střílel od modré a kotouč prošel přes všechny bránící hráče až k hostujícímu gólmanovi, ten si vše pohlídal.

24:51
    Malec neudržel puk a ten je ve středním pásmu.

25:47
    Střelu Čeřovského poslal Ilašenko za bránu.

27:08
    Řehoř byl rychlejší než kladenští obránci a hnal se proti Ilašenkovi.

27:46
    Vyšín je na straně hostí vyloučen za vražení na hrazení.

28:18
    Strnad si šikovně sklepl puk a málem se ocitl sám před Horákem, domácí obránci byli však rychlejší a zakládají útok.

29:46
    Hosté hrají v plném počtu, Litvínov ve své přesilové hře nevymyslel nic zajímavého.

30:45
    Řehoř předvedl perfektní práci v útočném pásmu, následně pak přišel o helmu a musí pryč z ledové plochy.

32:31
    Vyšín střílel z mezikruží a Horák přerušil hru.

32:45
    Jeden z kladenských hráčů zůstal ležet za svou bránou díky Šalkovi, ten si půjde odsedět dvě minuty na trestnou lavici za naražení ze zadu.

32:45
    Šalka dostává desetiminutový osobní trest.

33:00
    Čejka vyhazuje.

33:12
    Ten samý usedá na trestnou lavici, Václav Čejka dostává dvě minuty za zdržování hry a to znamená dvojnásobnou přesilovku pro hosty.

35:12
    A už jsou úplně kompletní, na trestné lavici zůstává pouze Šalka s osobním trestem.

35:42
    Trübenekr střílel vedle brány.

36:56
    Vodák předvedl skvělý obranný zákrok nadvakrát proti Svobodovi a získal kotouč pro svůj tým.

37:31
    Zakázané uvolnění hostů.

38:17
    Řehoř obral o puk hostující obránce a žene se do útoku.

40:00

40:01

41:20
    Domácí jsou v úvodu závěrečné třetiny aktivnější a drží se v útočném pásmu.

41:38
    Tomáš je na straně hostí vyloučen za zásah do oblasti hlavy a krku a dostává 2+10 minut.

42:00
    Hosté se osvobozují.

42:40
    Jeden z litvínovských střílel nad bránu a po dorážce Mackala končí puk těsně mimo bránu.

43:26
    Kužel zůstal ležet na ledové ploše a držel si ruku, Kladno se tedy ocitlo v malém oslabení, toho využil JAROSLAV PRŮŠA a posílá domácí do vedení! Asistence: Daniel Hora.

43:26
    Za nesportovní chování je ve stejném čase vyloučen Gottlieb.

44:15
    Jakub Strnad je vyloučen za vysokou hůl a usedá ke svým dvěma spoluhráčům na trestnou lavici.

45:49
    Litvínovská přesilovka není nic moc, hosté se bez problémů opět osvobozují.

46:15

47:23
    Kladenští drží puk a ženou se za vyrovnáním, v cestě jim však stojí teď perfektní obrana domácích.

48:10
    Horák vyrazil Krpatovu střelu, hosté se drží v útočném pásmu.

49:06
    Z mezikruží střílel Redlich.

49:50
    Ofsajd hostujícího týmu, Kladnu se tento verdikt rozhodčího nelíbí.

50:41
    Hosté jsou velmi aktivní, vše se odehrává před Horákovou bránou.

50:52
    Další ofsajd Kladna.

51:35
    Krpata zachytil kotouč ve vzduchu a opět získává pásmo.

51:56
    Zakázané uvolnění domácích.

52:09
    Domácí ale ukazují, že ještě také budou útočit, Ilašenko má plno práce.

52:45
    Zakázané uvolnění hostí a vhazování po Ilašenkově pravici.

53:24
    Domácí si nerozuměli a Strnad s Vyšínem si vyměnili v útočném pásmu a druhý jmenovaný zakončoval.

53:58
    Domácí se lehce zbavili útočícího Homera a zakládají útočnou akci.

55:14
    Hostům se ještě podařilo vyrovnat, zaslouženě! Branku vstřelil JAKUB STRNAD, asistence Martin Čurda.

56:02
    A hosté útočí dál, Litvínov vyhazuje na zakázané uvolnění.

56:34
    A bude to ještě o něco zajímavější, Tomáš Malec je v závěru vyloučen za nedovolené bránění a Kladno si zahraje přesilovku.

56:57
    Litvínov se osvobozuje.

57:52
    Hostům se nedaří dostat do pásma.

58:16
    Kladenským se podařilo dostat puk do brány, ale rozhodčí pískl postavení útočícího hráče v brankovišti.

58:34
    Litvínov hraje v plném počtu.

59:10
    Trübenekr s Průšou se ocitli v situaci dva na dva, Trübenekr však střílí vysoko nad bránu a puk končí v ochranné síti.

59:49
    Horák má naštěstí pro domácí puk v lapačce.

59:57
    Gólman hostí usedá na střídačku.

60:00

60:01

61:36
    Týmy se téměř pravidelně střídají v útočných akcích, ani jeden se však opět nemůže udržet v útočném pásmu na delší dobu.

62:59
    Strnad je dnes velmi aktivní, dostal puk do útočného pásma, tam byl o něj připraven svými protihráči.

63:58
    Tvrdá střela teď letěla na Horáka, domácí gólman má ale puk bezpečně někde mezi betony a hra je přerušena.

64:10
    Necelou minutu před koncem mohl Litvínov rozhodnout, jeden z domácích hráčů však minul bránu!

64:55
    Souboj týmů dnes rozhodnou samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

Samostatné nájezdy začínají.

Za domácí se proti Ilašenkovi rozjel Průša, ale puk zůstává ještě před brankovou čarou.

Gottlieb svůj samostatný nájezd také neproměňuje.

Daniel Hora posílá Litvínov do vedení!

Čurda vzápětí minul bránu a Litvínov má mečbol!

Ten však Trübenekr neproměňuje, je tu však ještě jeden.

Strnad trefuje přesně do Horákových betonů!

Vítěznou branku Litvínova střílí DANIEL HORA!

Konec zápasu. (18:24:50)

Lenka Špinková

Branky a nahrávky: 4. Čeřovský (Průša), 44. Průša (Hora), ?. Hora - 22. Krbata (Strnad), 56. Strnad (Čurda)

HC Litvínov: Horák (Nechvátal) - Čejka, Fučík, Válek, Čeřovský, Kokeš, Svoboda, Mackal, Zdeněk, Kasal, Šalka, Řehoř, Průša, Hora, Malec, Trübenekr, Švarc

Rozhodčí: Petružálek - Koskuba, Šulo