Poprad – Martin 4:2 (kon.) | Košice – Trenčín 5:3 (kon.) | Žilina – Nitra 2:1 (kon.)
HC Slovan – Zvolen 2:3 (po s.n.) | Banská Bystrica – Skalica 3:4 (kon.)
po s.n.
HC Slovan Bratislava
2:3 (0:0, 1:1, 1:1)
HKM Zvolen
sk Neděle 04.03.2012, 17:00 • Slovnaft Aréna Bratislava • Tipos Extraliga (SR)

Zvolen dal gól! Ondrej Otčenáš rozhodol, 1:2.

Martin Štajnoch a Trenčanova vyrážačka.

Marek Slovák blafákom vyrovnáva, 1:1.

Lipiansky pomedzi betóny po ľade, 1:0.

Brabenec obdobne, Karhunen úspešný.

Martin Bakoš to skúšal pomedzi betóny, Trenčan úspešný.

64:27
    Puk si vypýtal Bartánus, ktorý krásne od kruhu vystrelil, no Trenčan bol proti.

59:20
    Brabencova strela zrazená Karhunenom tesne vedľa bránky.

55:29
    Gól to nebol, vhadzuje sa pred Kurhanenom.

55:29
    Pulišova tvrdá strela a prezeranie videozáznamu.

54:47
    Ďatelinkova delovka sa odráža späť do poľa.

54:41
    Frühauf v nájazde z pravej strany tvrdo strieľa, na konci Trenčan a jeho lapačka.

52:53
    Ďatelinka z pravej strany od kruhu a náruč Trenčana.

52:30
    Pulišova pekná strela z ľavej strany po ľade a Karhunenov betón v rozkľaku, posunutá bránka domácich.

50:45
    Slovan dal gól! Krásna hokejová akcia domácich po ose Ďatelinka, Hudec a na jej konci úspešný ROMAN KUKUMBERG, ktorý zasunul do odkrytej bránky. Asistencie: Michal Hudec a Ivan Ďatelinka.

49:44
    Frühaufova delovka končí u Trenčana.

49:15
    Vantroba dve minúty za podrazenie.

49:13
    Dobroňova tvrdá strela od modrej a opäť Trenčan.

49:09
    V prečíslení vystrelil od kruhu Štajnoch, Trenčanova lapačka bola proti.

47:12
    Zvolen dal gól! Gól z kategórie šťastných, autorom ONDREJ OTČENÁŠ. Asistencie: Lukáš Jurík a Marek Slovák.

47:12
    Puk sa odrazil od korčule hráča hostí do bránky, porada s videorozhodcom.

38:50
    Dve minúty pre Ďatelinku za hákovanie.

38:29
    Slovan dal gól! Z ľavej strany spoza kruhu vypálil MICHAL DOBROŇ a prestrelil všetko, čo mu stálo v ceste. Z pravej strany ideálne prihrával Peter Frühauf. Asistencie: Peter Frühauf a Ján Lipiansky.

37:34
    Seknutie a dve minúty pre Ťavodu. Vhadzovať sa bude pred Trenčanom.

37:22
    Na výlete Otčenáš a jeho krásna tvrdá strela z pravej strany končí v lapačke Karhunena.

33:21
    Za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou dve minúty pre Ťavodu. Vhadzovať sa bude pred Trenčanom.

31:46
    Brabenec sám pred Karhunenom len do brankára.

30:56
    Za hákovanie vylúčený Ďatelinka na dve minúty. Hákovanie, ktoré videl iba Juraj Konc.

30:05
    Dve minúty Otčenáš za podrazenie.

29:40
    Zvolen dal gól! Hostia urobili v útočnej tretine kolotoč a na dvakrát prekonal z ľavej strany Karhunena MAREK ČURILLA. Asistencie: Kamil Brabenec a Ján Mucha.

29:10
    Méry to skúšal z pravej strany, Karhunen a jeho lapačka boli proti.

28:43
    Za seknutie dve minúty pre Skokana.

27:13
    Frühaufova tvrdá strela spoza kruhov končí u pozorného Trenčana.

25:53
    Za držanie Preisingera kúpil dve minúty Mucha. Vhadzovať sa bude pred Trenčanom.

24:19
    Slovákova tvrdá strela zo stredu z ľavého kruhu a Karhunenova vyrážačka.

18:20
    Skokanova tvrdá strela spoza kruhu z pravej strany a náruč gólmana hostí to istí.

15:26
    Za podrazenie Čurillu dve minúty pre Jassa.

14:13
    Obrana hostí faulovala, dve minúty pre Vantrobu za seknutie.

13:14
    Ďalšiu veľkú príležitosť Trenčan zneškodnil.

13:04
    Štajnoch spoza kruhov a Trenčan pozorný.

10:42
    V dobrej šanci z pravej strany strieľal Skokan, ani Hudecova dorážka v bránke nekončí.