Košice – Banská Bystrica 4:3 (po pr.) | Skalica – Zvolen 3:4 (kon.)
HK Skalica
3:4 (1:3, 1:1, 1:0)
HKM Zvolen
sk Středa 07.03.2012, 18:00Tipos Extraliga (SR)

V úvodnom dueli 1. kola playoff podľahli favorizovaní Skaličania Zvolenu tesne 3:4. Dnes sme mali možnosť sledovať skvelé hokejové momenty na oboch stranách. Najskôr sa vedenia ujali domáci po góle Patrika Lušnáka, následne otočili hostia na 1:3. V druhej tretine boli aktívnejší zo začiatku Skaličania, po góle Školiaka znížili ale o pár minút Brabenec zase zvýšil na 2:4. V poslednom dejstve sústredili domáci takmer všetky svoje sily do útoku, no vyrovnanie neprišlo. Táto séria môže byť ešte celá zamotaná. Všetko sa môže rozhodnúť už zajtra o 18:00, kedy uvidíme druhý zápas tejto série. Dúfame že tento zápas budete sledovať opäť snami. Príjemný zvyšok večera praje Martin Javorček. (20:31:37)

60:00

Nádherné momenty môžme sledovať na domácej strane.

59:39
    Zvolenčania sa obetavo hádžu do každej strely Skalice.

59:23
    Oddychový čas hostí.

59:19
    Veľká príležitosť v ktorej sa vyskytol Vyrúbalík. Spomedzi kruhov však nevsietil gól.

59:01
    Brankár domácich zostáva na striedačke. Skalica sa tak odhodlala ku hre so šiestimi hráčmi.

59:01
    Oddychový čas domácích.

58:46
    Školiak bol na modrej zblokovaný Ďalogom.

58:28
    Nevedno prečo hlavný rozhodca posúva hru do stredného pásma.

58:09
    Lušnák dostal puk až do útočnej tretiny.

57:36
    Skaličania dávajú všetko do útoku.

56:52
    Zvolenčania držia puk za Lakosilovou bránou.

55:49
    Pálffy na Višnovského, ten to skúša spoza hráča. Trenčan však zasahuje.

54:39
    Otčenáš sa natlačil pred Lakosila z ľavej strany. Pre Zvolenčanov bohužiaľ neúspešne.

54:31
    Posunutá Lakosilova brána.

54:09
    Otčenášovi prichádza na pomoc v boji o puk za mantinelom Méry. Rozhodca prerušil hru po tom čo mu zmizol puk z očí.