Čeljabinsk – Chanty-Mansijsk 1:0 (kon.) | Magnitogorsk – Barys 4:3 (po pr.) | Kazaň – Ufa 1:2 (kon.)
Ak Bars Kazaň
1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
Salavat Julajev Ufa
Středa 07.03.2012, 16:00 • Kazaň Tatneft-Arena • Play-off KHL

Je za námi dnešní utkání, ve kterém hráči Ufy odvrátili možnost vyražení a vyhrávají v Kazani 2:1. Série za stavu 3:2 bude dále pokračovat. Hosté byli většinu utkání lepším týmem a vítězství si zasloužili. Rozhodující branku v přesilové hře vstřelil v padesáté minutě Zinovjev. Domácí v závěru nevyužili téměř čtyři minuty přesilovou hru a to tak rozhodlo a výhře hostů.

To je z dnešního utkání vše, přeji Vám příjemný zbytek dne. (18:15:57)

60:00

59:30
    Domácím se nedaří získat puk. Ufa dnes zřejmě vyhraje.

59:10
    Nepřesná kombinace hostů je vykázala do středního pásma.

58:20

58:11
    Pokračovat se bude 4 na 4, poté až do konce utkání budou hrát hosté v pěti proti čtyřem.

58:11
    Ilya Nikulin tvrdě krosčekoval holí na hlavu Gimayeva a odchází předčasně do kabin. Stejně tak faulovaný Gimayev kvůli zranění.

58:00
    Hosté opět vyhazují. Domácí promrhali téměř celou přesilovku.

57:20
    Hosté po vyhraném vhazování vyhazují. Domácím se stále nedaří vytvořit přesilovkou kombinaci.

57:09
    Rozehrávku domácích srazili obránci hostů do hlediště.

57:00
    Hostům se podařilo vyhodit.

56:19
    Po skončení jednoho trestu dostávají hosté další. Dvě minuty za hru vysokou holí dostává Sergei Zinovjev.

56:18

55:32
    Hostující Sčastivyj vyrazil do protiútoku. Ušetřil cenné vteřiny v oslabení a odjel střídat.

55:15
    První polovina přesilovky se domácím vůbec nedaří.

54:40
    Hosté vyhazují.

54:18
    Domácí mají dobrou příležitost k vyrovnání. Dvě minuty za sekání dostává Konstantin Kolcov.

54:00
    Hosté zakládají útok od vlastní branky.

52:48
    Hosté mohli přidat třetí branku. Po dlouhém vyčkávání za vlastní brankou jednou přihrávkou na modrou čáru hosté překonali celou obranu soupeře. Střela z levé strany mezi betony ale brankou neskončila.

Jakub Šifel

Branky a nahrávky: 10. Těreščenko (Straka) - 2. Svitov (Mirnov), 50. Zinovjev (Radulov)

Ak Bars Kazaň: Vehanen (Kasutin) - Nikulin, Kornějev, Kuljaš, Šavaljev, Zacharčuk, Chomicky, Bodrov - Zaripov, Kapanen, Morozov - Těreščenko, Straka, Petrov K. - Immonen, Skačkov, Glazačev - Petrov O., Panarin, Lukojanov
    Salavat Julajev Ufa: Ersberg (Davydov) - Aťjušov, Proškin, Blaťák, Nakládal, Gimajev, Kondratěv, Grigorev, Isangulov - Grigorenko, Zinovjev, Radulov - Trubačjov, Platonov, Pilstrom - Svitov, Taraťuchin, Mirnov - Sčastlivy, Kozlov, Kolcov

Rozhodčí: Ravodin, Hoffman - Sirotkin, Metalnikov