K. Vary – Pardubice 4:2 (kon.) | Jihlava – Olomouc 2:1 (po pr.) | Mladá Boleslav – Kometa Brno 0:2 (kon.)
Plzeň – HC Kladno 1:3 (kon.) | Chomutov – Vítkovice 3:2 (kon.) | HC Litvínov – Sparta 2:6 (kon.)
Slavia – Zlín 4:3 (po pr.)
HC Dukla Jihlava
2:1 (0:0, 1:1, 0:0 - 1:0)
HC Olomouc
Sobota 10.03.2012, 12:00DHL Extraliga juniorů

Domácí tedy dnes vyhráli 2:1 v prodloužení. Děkuji za sledování dnešního online přenosu a přeji příjemný zbytek dne. (14:04:07)

65:00

63:53
    Dukla právě vstřelila branku!
    Marek Prokš chtěl vystřelit na Lukáše, ovšem to se mu nepodařilo a tak pouze přihrál ŠTĚPÁNU ZÍDKOVI, který následně přehazuje kotoučem beton Lukáše a puk končí za jeho zády, čímž rozhodl o vítězi dnešního zápasu.

63:19
    Pěška se dostal do útočného pásma a následně vystřelil, ale puk skončil u brankáře hostů.

62:13
    Přemysl Tobola vystřelil na Lukáše, ten kotouč vyrazil betony až do ochranné sítě.

61:20
    Jergl vystřelil na Ritticha od modré, Rittich ale kotouč ukryl do lapačky.

60:01

Základní hrací doba dnes o vítězi nerozhodla, takže za několik okamžiků přijde pětiminutové prodloužení.

60:00

59:47
    Oddechový čas pro domácí.

58:29
    Novotný střílí z kruhu na Ritticha, ten puk ukrývá do lapačky.

57:57
    Heža střílel dvakrát za sebou na Ritticha, ten naprosto bez problému ukrývá puk do lapačky.

56:56
    Haas vystřelil od modré, trefil však pouze betony Ritticha.

56:37
    Oddechový čas pro hosty.

56:37
    Roman Mikeš (JIH) odjíždí na lavici trestoměřičů za podražení.

55:04

53:51
    Haas se pokoušel probojovat k Rittichovi, přes jihlavskou obranu ovšem neprošel.

53:04
    Ondřej Pěška (JIH) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

52:58
    Hynek Tobola vystřelil hned po buly od modré, ale trefil pouze brankáře Olomouce.

51:07
    Domácí nepřesně přihrávají až na zakázané uvolnění.

49:07
    Matějka vystřelil z kruhu na Lukáše, ten puk ukryl do lapačky.

47:04

46:48
    Lehečka střílel na Ritticha a v následně ještě chtěl dorážet Novotný, ovšem těsně minul bránu.

45:04
    Patrik Přidal (JIH) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

43:50
    Hosté nepřesně přihrávají až na zakázané uvolnění.

42:34
    Brada vystřelil na Ritticha, bránu ovšem těsně minul.

41:47

40:01

Další třetina začne přibližně v 13:22.

40:00

39:47
    Josef Kolda (JIH) odjíždí na trestnou lavici za vysokou hůl.

37:58

37:35
    Haas přihrával zpoza brány Lehečkovi, ten při střele však bránu těsně minul.

36:12
    Vodný vystřelil od modré a před bránou ještě tečoval kotouč Hes, ovšem puk letěl mimo bránu.

35:58
    Roman Čermák (JIH) odjíždí na dvě minuty za hrubost.

35:27

33:27
    Oldřich Heža (OLO) je vyloučen za vysokou hůl.

29:22
    Haas vystřelil z kruhu, Rittich však bez problému ukryl kotouč do lapačky.

28:12

27:56
    Přidal se dostal sám před Lukáše, trefil však pouze jeho beton. Dorážet zkusil ještě Zídek, ovšem bránu těsně minul.

27:00

26:40
    Prokš obehrál obránce hostů a následně vystřelil, ale trefil pouze brankáře.

26:12
    Další vyloučený hostů. Oldřich Heža (OLO) odjíždí na dvě minuty za podražení.

24:40
    Domácím se nakonec podařilo využít početní výhodu, když Vojtěch Zadražil přihrál puk od modré ROMANU MIKEŠOVI, který následně poslal puk do vzdálenějšího zadního rohu Lukášovi brány.

24:25
    Necelou půl minutu bude hrát Olomouc ve 3. Jan Lukáš totiž dostal dvouminutový trest za hákování.

22:50
    Jakub Šaur (OLO) je vyloučen na dvě minuty za zdržování hry.

21:20
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Po nedorozumění mezi jihlavskou obranou ukrývá puk do brány JIŘÍ JERGL.

20:54
    Střela Vodného šla těsně nad bránu.

20:01

Další třetina začne přibližně v 12:40.

20:00

19:00
    Vodný si udělal kličku před Rittichem a následně vystřelil, ale trefil pouze brankáře.

16:40

16:30
    Novotný jel sám proti Rittichovi, jeho střela však trefila pouze beton.

15:15
    Škůrek po několika nepodařených pokusech vystřelil od modré. Rittich puk ukryl bez problémů do lapačky.

14:40
    Další jihlavský hráč odjel na trestnou lavici. Tentokrát to je Ondřej Svobodník za podražení.

14:21
    Svobodník střílel od modré, ovšem trefil pouze beton Lukáše.

13:42

13:00
    Domácím se během přesilové hry ještě nepodařilo vystřelit.

11:42
    Přesilovku si zahrají i domácí. Jakub Schejbal (OLO) je vyloučen na dvě minuty za napadení.

09:21

07:28
    Po střele Vodného puk skončil v ochranné síti.

07:21
    První vyloučený hráč v dnešním zápase je Josef Kolda (JIH) na dvě minuty za sekání.

06:39
    Lehečka vystřelil na Ritticha těsně před bránou, puk ale příliš zvedl, takže bránu přeletěl.

05:42
    Hlaveš vystřelil od modré po přihrávce z rohu, trefil ale pouze brankáře Lukáše.

04:10
    Kolda střílel od modré čáry, ovšem trefil pouze obránce hostů.

02:24
    Smetana střílel na Ritticha a ještě se pokoušel dorážet Heža, ale trefili pouze betony brankáře.

01:22
    Nebezpečně si najížděl k puku před Rittichem Lehečka, ovšem když chtěl vystřelit, puk mu na hokejce poskočil.

00:15
    Prokš hned v úvodu zápasu střílí na brankáře hostů, ten kotouč ukrývá do lapačky.

00:01

HC Dukla Jihlava: Rittich (Krejčík) - Zadražil, Hlaveš, Tobola H., Kolda, Tobola P. Polívka, Čermák, Jícha - Gregar, Zídek, Prokš - Pěška, Mikeš, Svobodník - Vaculín, Matějka, Přidal - Brychta, Brabec, Štěpán

HC Olomouc: Lukáš (Řoutil) - Škůrek, Schejbal, Brandýs, Jergl, Šaur, Vondra - Hes, Heža, Vodný - Smetana, Haas, Lehečka - Brada, Novotný

Rozhodčí: Blecha - Klouda, Samuel.

Vítejte u dnešního online přenosu. Dnes se na ledě Horáckého zimního stadionu představí junioři týmů Dukly Jihlava a Olomouce. Utkání začne v 12:00