K. Vary – Pardubice 4:2 (kon.) | Jihlava – Olomouc 2:1 (po pr.) | Mladá Boleslav – Kometa Brno 0:2 (kon.)
Plzeň – HC Kladno 1:3 (kon.) | Chomutov – Vítkovice 3:2 (kon.) | HC Litvínov – Sparta 2:6 (kon.)
Slavia – Zlín 4:3 (po pr.)
HC Dukla Jihlava
2:1 (0:0, 1:1, 0:0 - 1:0)
HC Olomouc
Sobota 10.03.2012, 12:00DHL Extraliga juniorů

Vítejte u dnešního online přenosu. Dnes se na ledě Horáckého zimního stadionu představí junioři týmů Dukly Jihlava a Olomouce. Utkání začne v 12:00

HC Dukla Jihlava: Rittich (Krejčík) - Zadražil, Hlaveš, Tobola H., Kolda, Tobola P. Polívka, Čermák, Jícha - Gregar, Zídek, Prokš - Pěška, Mikeš, Svobodník - Vaculín, Matějka, Přidal - Brychta, Brabec, Štěpán

HC Olomouc: Lukáš (Řoutil) - Škůrek, Schejbal, Brandýs, Jergl, Šaur, Vondra - Hes, Heža, Vodný - Smetana, Haas, Lehečka - Brada, Novotný

Rozhodčí: Blecha - Klouda, Samuel.

00:01

00:15
    Prokš hned v úvodu zápasu střílí na brankáře hostů, ten kotouč ukrývá do lapačky.

01:22
    Nebezpečně si najížděl k puku před Rittichem Lehečka, ovšem když chtěl vystřelit, puk mu na hokejce poskočil.

02:24
    Smetana střílel na Ritticha a ještě se pokoušel dorážet Heža, ale trefili pouze betony brankáře.

04:10
    Kolda střílel od modré čáry, ovšem trefil pouze obránce hostů.

05:42
    Hlaveš vystřelil od modré po přihrávce z rohu, trefil ale pouze brankáře Lukáše.

06:39
    Lehečka vystřelil na Ritticha těsně před bránou, puk ale příliš zvedl, takže bránu přeletěl.

07:21
    První vyloučený hráč v dnešním zápase je Josef Kolda (JIH) na dvě minuty za sekání.

07:28
    Po střele Vodného puk skončil v ochranné síti.

09:21

11:42
    Přesilovku si zahrají i domácí. Jakub Schejbal (OLO) je vyloučen na dvě minuty za napadení.

13:00
    Domácím se během přesilové hry ještě nepodařilo vystřelit.

13:42

14:21
    Svobodník střílel od modré, ovšem trefil pouze beton Lukáše.

14:40
    Další jihlavský hráč odjel na trestnou lavici. Tentokrát to je Ondřej Svobodník za podražení.

15:15
    Škůrek po několika nepodařených pokusech vystřelil od modré. Rittich puk ukryl bez problémů do lapačky.

16:30
    Novotný jel sám proti Rittichovi, jeho střela však trefila pouze beton.

16:40

19:00
    Vodný si udělal kličku před Rittichem a následně vystřelil, ale trefil pouze brankáře.

Olomouc právě vstřelila branku!
    Po nedorozumění mezi jihlavskou obranou ukrývá puk do brány JIŘÍ JERGL.

22:50
    Jakub Šaur (OLO) je vyloučen na dvě minuty za zdržování hry.

24:25
    Necelou půl minutu bude hrát Olomouc ve 3. Jan Lukáš totiž dostal dvouminutový trest za hákování.

24:40
    Dukla právě vstřelila branku!
    Domácím se nakonec podařilo využít početní výhodu, když Vojtěch Zadražil přihrál puk od modré ROMANU MIKEŠOVI, který následně poslal puk do vzdálenějšího zadního rohu Lukášovi brány.

26:12
    Další vyloučený hostů. Oldřich Heža (OLO) odjíždí na dvě minuty za podražení.

26:40
    Prokš obehrál obránce hostů a následně vystřelil, ale trefil pouze brankáře.

27:00
    Domácí nepřesně přihrávají až na zakázané uvolnění.

27:56
    Přidal se dostal sám před Lukáše, trefil však pouze jeho beton. Dorážet zkusil ještě Zídek, ovšem bránu těsně minul.

28:12

29:22
    Haas vystřelil z kruhu, Rittich však bez problému ukryl kotouč do lapačky.

33:27
    Oldřich Heža (OLO) je vyloučen za vysokou hůl.

35:27

35:58
    Roman Čermák (JIH) odjíždí na dvě minuty za hrubost.

36:12
    Vodný vystřelil od modré a před bránou ještě tečoval kotouč Hes, ovšem puk letěl mimo bránu.

37:35
    Haas přihrával zpoza brány Lehečkovi, ten při střele však bránu těsně minul.

37:58

39:47
    Josef Kolda (JIH) odjíždí na trestnou lavici za vysokou hůl.

40:00

Další třetina začne přibližně v 13:22.

40:01

41:47

42:34
    Brada vystřelil na Ritticha, bránu ovšem těsně minul.

43:50
    Hosté nepřesně přihrávají až na zakázané uvolnění.

45:04
    Patrik Přidal (JIH) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

46:48
    Lehečka střílel na Ritticha a v následně ještě chtěl dorážet Novotný, ovšem těsně minul bránu.

47:04

49:07
    Matějka vystřelil z kruhu na Lukáše, ten puk ukryl do lapačky.

51:07

52:58
    Hynek Tobola vystřelil hned po buly od modré, ale trefil pouze brankáře Olomouce.

53:04
    Ondřej Pěška (JIH) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

53:51
    Haas se pokoušel probojovat k Rittichovi, přes jihlavskou obranu ovšem neprošel.

55:04

56:37
    Roman Mikeš (JIH) odjíždí na lavici trestoměřičů za podražení.

56:37
    Oddechový čas pro hosty.

56:56
    Haas vystřelil od modré, trefil však pouze betony Ritticha.

57:57
    Heža střílel dvakrát za sebou na Ritticha, ten naprosto bez problému ukrývá puk do lapačky.

58:29
    Novotný střílí z kruhu na Ritticha, ten puk ukrývá do lapačky.

59:47
    Oddechový čas pro domácí.

60:00

Základní hrací doba dnes o vítězi nerozhodla, takže za několik okamžiků přijde pětiminutové prodloužení.

60:01

61:20
    Jergl vystřelil na Ritticha od modré, Rittich ale kotouč ukryl do lapačky.

62:13
    Přemysl Tobola vystřelil na Lukáše, ten kotouč vyrazil betony až do ochranné sítě.

63:19
    Pěška se dostal do útočného pásma a následně vystřelil, ale puk skončil u brankáře hostů.

63:53
    Marek Prokš chtěl vystřelit na Lukáše, ovšem to se mu nepodařilo a tak pouze přihrál ŠTĚPÁNU ZÍDKOVI, který následně přehazuje kotoučem beton Lukáše a puk končí za jeho zády, čímž rozhodl o vítězi dnešního zápasu.

65:00

Domácí tedy dnes vyhráli 2:1 v prodloužení. Děkuji za sledování dnešního online přenosu a přeji příjemný zbytek dne. (14:04:07)