Plzeň B – Kladno 2:1 (kon.) | Karlovy Vary – Roudnice 0:1 (kon.) | Králův Dvůr – Vltavín 2:2 (kon.)
Slavia Karlovy Vary
0:1 (0:1)
SK Roudnice nad Labem
Neděle 11.03.2012, 10:30 • Stadion s UMT v Drahovicích. • Česká fotbalová liga

V druhém poločase byli domácí aktivnější a bod by si za svou hru asi zasloužili. Domácí ale i nadále trápí střelecká potence, a tak Roudnici k víhře stačil jediný gól z kopačky Macháčka. Loučím se s Vámi, na viděnou. (12:24:07)

Nastavovaly se dvě minutky, ale domácí už nic nevymysleli.

89
    Po zblokované střele se k míči dostal Nerad, ale z blízkosti přestřelil branku.

87
    Nejprve se ale bude střídat. V týmu Roudnice jde o poslední změnu. Laušmana nahrazuje Brandejs.

87
    Macháček střelou z levé strany prověřil Dvořáka. Bude se kopat roh.

84
    Staněk centroval z rohu na Němce, který střílel vedle. Kdyby Geňo hlavou do míče trknul, Pechatý by asi nedokázal reagovat.

80
    Kouč Rízek podruhé střídá. Medka nahrazuje Tomáš Kuchař.

76
    Sledujeme aktivní fotbal.

74
    Hosté se ubránili.

74
    Nerad se řítil po pravé straně sám, ale nepropálil Pechatého. Následuje roh.

72
    Trenér Dreiseitl také střídá. Dolu šel Vu a nahradil ho Němec.

69
    A je tu první střídání. Odešel Kmoch a nahradil ho Novák.

68
    Oba celky se ženou do zakončení. Šancí je čím dál tím více.

65
    Laušman v šanci, ale míří nad branku. Hosté stále nebezpečně hrozí.

60
    Do vyložené šance se po levém křídle řítil Michal Macháček, ale druhou branku nepřidal.

57
    S míčem si hrál Kala, ale domácí se hned z menšího tlaku vymanili. V druhém poločase přidali a jsou lepším týmem.

54
    Po přímém volném kopu ze strany pěkně hlavičkoval Nerad. Hostující brankař střelu vyrazil.