Catania – Fiorentina 1:0 (kon.) | Janov – Juventus 0:0 (kon.) | AC Milán – Lecce 2:0 (kon.)
Atalanta BC – Parma 1:1 (kon.) | Cesena – Siena 0:2 (kon.) | Novara – Udinese 1:0 (kon.)
Lazio – Bologna 1:3 (kon.)
Atalanta Bergamo
1:1 (1:0)
Parma Calcio 1913
Neděle 11.03.2012, 15:00Italská Serie A

Tak utkání končí remízou, i když Atalanta svého soupeře v závěru pořádně přimáčkla. Jediným střelcem druhého poločasu tak byl Paletta, který v 55. minutě srovnal. Děkuji za pozornost a někdy zase na přečtenou! (16:55:26)

90+5
    Hosté přestáli i zřejmě poslední nebezpečí.

90+5
    Bonaventura se uvolnil na levé straně a jeho prudký centr srazila hostující obrana do zámezí. Roh.

90+4
    Modesto se nechal na své polovině faulovat a ušetřil svému týmu cenné vteřinky.

90+3
    Paletta dostal žlutou kartu

90
    Bude se nastavovat pět minut. Atalanta má obrovský tlak. Do hostující šestnáctky létá jeden centr za druhým.

90
    Schelottův centr přizvedl na další roh Paletta.

89
    Atalanta touží po třech bodech. Teď bude kopat roh.

88
    Cigarini se na hranici pokutového území dostal k odraženému míči a napálil ho těsně vedle tyče hostující brány!

87
    V posledních minutách se přiostřilo. Valiani sestřelil ve vzdušném souboji Carmonu. Rozhodčí to řeší domluvou.

86
    Hraje se dál. Domácí obránce se již vrátil na trávník.

85
    Domácí Ferri a hostující Paletta zůstávají ležet po vzájemném souboji.

83
    Série rohů Atalanty. Po tom posledním se pokusil ohrozit hostujícího brankáře Manfredini, ale míč jen lehce lízl, což k usměrnění na bránu nestačilo.