Petrohrad – Mytišči 7:1 (kon.) | N.Novgorod – Dynamo Moskva 3:2 (po pr.)
Čtvrtek 15.03.2012, 16:00 • Sportovní palác Náhorní unie • Play-off KHL

80:00
    Konec zápasu. (18:51:01)

68:16
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    Domácí vstřelili branku a vyhrávají dnešní utkání. Krikunov si dojel za branku pro nastřelený puk a zadovkou na levou tyč přihrál na Galuzina. VLADIMIR GALUZIN přesnou střelou k levé tyči ukončil dnešní prodloužení.
    Asistence: Ilya Krikunov

67:33
    Gorochov prověřil Kovala z mezikruží. Brankář domácích si pohlídal mezeru mezi svými betony.

65:43
    Střelu Thornberga chytil Jerjomenko.

64:53
    Po střele hostů od modré čáry a následných dorážkách byla posunuta Kovalova branka. Puk propadl Kovalovi a skončil dvacet centimetrů před čarou. Obrana domácích situaci zvládla.

64:13
    Krikunov vyzkoušel pozornost Jerjomenka z pravého kruhu.

63:37
    Anisin se snažil objet branku a zasunout puk za Kovala. Po posunutí branky se bude vhazovat před brankářem domácích.

63:02
    Střelu domácího Ugarova vyrazil před sebe Jerjomenko. Obránci hostů poté sebrali puk.

62:29
    Hosté mají v úvodu prodloužení mírnou převahu. Nahození od pravého mantinelu chytil do lapačky Koval.

62:06
    Střela hostujícího Babenka od modré čáry byla sražena do ochranné sítě.

61:39
    Puk opustil kluziště a vhazovat se bude v útočném pásmu hostů.

60:01

I třetí třetina skončila nerozhodně, tentokráte 0:0. Na řadu přijde po úpravě ledu prodloužení.

Prodloužení začne přibližně v 18:33.

60:00

59:49
    Po pravé straně projel Marek Kvapil a z úhlu vystřelil na Kovala. V závěru utkání se bude vhazovat v útočném pásmu hostů.

59:02

58:40

58:14
    Jerjomenko chytá nahození Varnakova z levého kruhu.

57:01
    Přesilovka hostů dlouhé netrvala. Brankář Jerjomenko dostává dvě minuty za sekání. Ani z opakovaného záběru se však sekání neprokázalo. Hráč projíždějící kolem brankoviště se lehce otřel zezadu o Jerjomenka.

56:37
    Do rychlého protiútoku po pravé straně šel Anisin. Vladimir Malenkich za modrou čarou upadl a poté podrazil unikajícího Anisina. Hosté mají v závěru šanci rozhodnout o vítězi při přesilové hře.

56:18
    Nahození od levého mantinelu chytil Jerjomenko a přerušil hru.

56:12

55:50
    Další vyhození hostů. Domácím se přesilovka vůbec nedaří.

55:20
    Po dalším vyhození začínají domácí zpoza vlastní branky.

54:50
    Hostům se podařilo vyhodit a ušetřit nějaký čas z oslabení.

54:10
    Ve středu hřiště se mimo hru srazili Galuzin a Ilya Gorochov. Druhý jmenovaný dostává dvě minuty za faul kolenem. Domácí si v závěru utkání zahrají přesilovou hru.

52:30
    Hra je v posledních minutách hodně nepřesná od obou týmů. Kombinace často končí na holích soupeře a nevidíme tak příliš atraktivní hokej.

50:30
    Hosté chvíli kombinovali v útočném pásmu. Puk získali domácí a po vystřídání zakládají svou útočnou akci.

49:20

49:14
    Střelu od modré čáry ukryl do lapačky Jerjomenko.

48:36
    Hostům se podařilo vyhodit.

47:12
    Domácí si rovněž zahrají přesilovku. Filip Novák hákoval Krikunova a dostává dvě minuty.

47:02
    Po nahození ze středového kruhu přerušil Jerjomenko hru. Hosté nedokázali využít minutu a půl dlouhou dvojnásobnou přesilovku. Většinu času dokázali kombinovat v útočném pásmu, vážnější ohrožení branky z toho ale nebylo. To by je v závěru utkání mohlo mrzet.

46:15
    Domácí se dokázali osvobodit a vystřídat.

45:52

45:20
    Domácí ve čtyřech.

44:25
    Hosté nepřesně kombinovali a domácí vyhodili přes všechny čáry.

43:51
    Přesilovka pět na tři. Dvě minuty za faul loktem dostává Gorbunov.

43:18
    Hosté si zahrají přesilovou hru. Kokarev byl podražen a Jevgenij Varlamov dostává dvě minuty.

42:02
    Krikunov vyrazil do protiútoku. Jeho přihrávka však nebyla přesná a puk získali hosté.

41:28
    Hosté začínají další útok od vlastní branky.

40:01

Hráči vycházejí z kabin. Třetí třetina za chvíli začne.

Je za námi druhá třetina. Stejně jako v té první jsme viděli jednu branku na každé straně. Oba týmy dokázali využít své přesilové hry. To byly také jediné části utkání, ve kterých se oba týmy dostali ke svým největším šancím. Při plném počtu hráčů na ledě oba týmy dobře napadají ve středním pásmu a vidíme hodně bojovný hokej.

Třetí třetina začne přibližně v 17:46.

40:00

39:42
    Hosté si v závěru třetiny vytvořili možnost ke vstřelení branky. Gorovikov zastavil mezi kruhy vyhození domácích, poslal puk na Anisina a ten se dostal až před Kovala. Kličkou do bekhendu ale nedokázal překonat brankáře domácích.

39:29
    Tvrdá a nepřesná rozehrávka domácích končí zakázaným uvolněním.

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:19
    Nahození Konkova od levého mantinelu chytil Koval a přerušil hru.

37:40

36:54
    Graňák odjíždí za doprovodu lékaře na střídačku. Před brankou obdržel nepříjemný zákrok ramenem do hlavy. Oba hráči se neviděli a Graňák z toho vyšel hůře.

36:54
    Na ledě zůstal ležet Dominik Graňák, hra je přerušena.

36:40
    Domácím se zatím přesilovka nedaří. Začínají nový útok od vlastní brány.

35:39
    Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za zdržování hry dostává Konstantin Gorovikov.

35:22
    Střela Potapova z otočky šla mimo.

34:45
    Střelec dnešní první branky Michail Anisin se snažil dostat puk z výstroje Kovala. Po menší roztržce se nebude vylučovat.

34:29
    Po střele Konkova z pravého kruhu si Koval připisuje další úspěšný zákrok.

32:59
    Domácí vyrazili do rychlého protiútoku. Střelu od modré čáry Jerjomenko viděl a chytil ji do lapačky. Vhazovat se bude po jeho levici.

32:50
    Po nahození Kvapila z pravé strany Koval přerušil hru.

32:10
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Hosté vyrovnávají. Po návratu do čtyř ještě hosté pokračovali v dlouhé kombinaci. Puk se odrazil na hranici brankoviště a nejlépe se zorientoval DOMINIK GRAŇÁK, který dokázal pohotově dorazil puk za ležícího Kovala.
    Bez asistence.

32:06

31:05
    Domácím se podařilo vyhodit.

30:22
    Hosté budou hrát ještě minutu a tři čtvrtě proti třem.

30:22
    Vladimir Malenkich dostává rovněž dvě minuty za zdržování hry. O jeho vyhození přes mantinel nebylo pochyb.

30:06
    I hosté si zahrají dvojnásobnou přesilovku. Jevgenij Varlamov se snažil získal letící puk ale místo toho jej poslal do hlediště a dostává tak dvě minuty za zdržování hry.

29:40
    Vladimir Galuzin dostává dvě minuty za hrubost, když u své branky čistil prostor před brankářem Kovalem.

28:55
    Oba týmy hrají v plném počtu.

28:44
    Do slibné šance se dostali domácí. Gorbunov nedokázali prostřelit z mezikruží Jerjomenka, následná rána Tyulyapkina od modré taky neskončila brankou.

27:35
    Po střele od modré čáry se snažil ještě dorážek Shafigulin. Kovalovi však puk nevypadl a hra je přerušena.

26:55
    Za stejný prohřešek dostává dvě minuty i domácí Dmitry Makarov. Hra pokračuje ve čtyřech na obou stranách.

26:55
    Dvě minuty za hrubost dostává Janne Jalasvaara.

26:55
    Po vyhraném vhazování vyrazili domácí do rychlého útoku po levé straně. Po střele od levého mantinelu zasahoval Jerjomenko. Jistý si svým zákrokem ale nebyl.

26:45
    Po nahození Anisina z pravé strany přerušil Koval hru.

26:07

25:53
    Vasilevovi přeskočil puk hůl na modré čáře a ten skončil v hledišti. Vhazování ve středním pásmu.

25:05
    Jerjomenko neudržel nahození od modré čáry. K dorážce se naštěstí nikdo z hráčů domácích nedostal a hostům se podařilo vyhodit.

24:35
    Hosté vyhazují až ke Kovalovi.

24:05
    Hostující Filip Novák dostává dvě minuty a domácí budou mít k dispozici další přesilovou hru.

23:46
    Pokus hostů o nahození puku do útočného pásma se nepovedl. Puk skončil v hledišti a vhazovat se bude ve středním pásmu.

22:37
    Sražená přihrávka hostů zpoza brány chvíli poskakovala v brankovišti, Koval poté puk našel a přerušil hru.

21:01
    Domácí využívají podruhé přesilovou hru. Od modré čáry napřáhl ALEXANDER JEVSEJENKOV a jeho rána skončila až v síti.
    Asistence: Alexei Ugarov

20:25
    Hostům se podařilo vyhodit až za Kovalovu branku.

20:01

Je za námi první třetina dnešního utkání, která nepřinesla příliš atraktivní hokej. Přinesla ale branky a to po jedné na každé straně. Nejprve se po nenápadné akci prosadit Anisin, na druhé straně využil dvojnásobnou přesilovku Hietanen.

Druhá třetina začne přibližně v 16:47.

20:00

19:52
    Zainullin se snažil projít přes modrou čáru a Konstantin Gorovikov jej zastavil. Jeho zákrok byl ohodnocen jako nedovolené bránění a domácí si zahrají další přesilovku.

19:20
    Střelu domácích od modré čáry srazili obránci do rohu kluziště.

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

17:35
    Dominik Graňák projel po levé straně a za modrou čárou vypálil tvrdě na Kovala. Ten schytal tuto ránu do masky a hra je přerušena.

17:24
    Hra je plná nepřesností hráčů obou týmů.

15:32

14:45
    Hostům se podařilo vyhodit. V oslabení budou ještě hrát necelou minutu.

13:50
    Domácí využívají dvojnásobnou přesilovku. Po přihrávce Makarova se z mezikruží trefil přesně JUUSO HIETANEN.
    Asistence: Dmitry Makarov, Robert Nilsson

13:40

13:28
    Domácí budou hrát v pěti proti třem. Dvě minuty za vyhození puku rukou dostává Dmitry Pestunov.

13:11
    Uvidíme první přesilovku v dnešním utkání. Dvě minuty za držení dostává hostující Grigory Shafigulin.

12:16
    Po střele od modré čáry mohl z dorážky pálit Thornberg. Puk mu přeskočil hůl a hostům se podařilo vyvézt puk.

12:09
    Potapov dostal přihrávku na modrou čáru a proti dvěma obráncům se rozhodl vystřelit na Jerjomenka. Hostující brankář přerušil hru. Po komerční přestávce se bude opět pokračovat.

10:42
    Domácím se stále nedaří na delší dobu proniknout do útočného pásma. Další nahození ze středního pásma chytil Jerjomenko. Po vhazování však získali puk hosté a podařilo se jim vyhodit.

09:50
    Nahození Makarova ze středního pásma podržel v lapačce Jerjomenko. Vhazovat se bude v útočném pásmu domácích.

09:10
    Rozehrávka domácích byla sražena mezi diváky. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

08:18
    Domácí aktivně napadají rozehrávku hostů a znemožňují jim projít s pukem do jejich třetiny.

06:36
    Nahození ze středního pásma ukryl Koval do své výstroje a přerušil hru. Následuje komerční přestávka.

04:18
    Domácí Varnakov selhal v gólové příležitosti. Od modré čáry se řítil středem sám na Jerjomenka. Varnakov šel do bekhendové kličky, která se zastavila o levou tyč.

03:45
    Zakázané uvolnění hostů.

03:07
    Nenápadná akce končí první brankou v utkání. MICHAIL ANISIN najel do pásma z pravé strany a z hranice kruhu vyslal střelu zápěstím. Puk mezi betony Kovala prošel až do sítě.

01:48
    Po krátké kombinaci v útočném pásmu musejí hosté zakládat další útok od vlastní branky.

01:03
    Hosté si nevěděli rady s přechodem do útoku a zkusili vystřelit ze středního pásma. Střela byla nepovedená a skončila až v ochranné síti.

00:01

Torpedo Nižnyj Novgorod: Koval (Bespalov) - Malenkich, Hietanen, Varlamov, Valilev, Tyuljapkin, Jevsejenkov, Galuzin - Makarov, Ugarov, Thornberg - Zainullin, Gorbunov, Nilsson - Varnakov, Hirschovits, Krikunov - Valuisky, Romanovskij, Potapov

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Volkov A.) - Graňák, Gorochov, Solovjov, Jalasvaara, Schadilov, Novák, Barantsev - Gorovikov, Kokarev, Anisin - Soin, Komarov, Konkov - Shafigulin, Volkov K., Babenko - Mosalev, Pestunov, Kvapil

Rozhodčí: Belov, Olenin - Metalnikov, Sirotkin.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Jakub Šifel

Branky a nahrávky: 14. Hietanen (Makarov, Nilsson), 22. Jevsejenkov (Ugarov), 69. Galuzin (Krikunov) - 4. Anisin, 33. Graňák

Torpedo Nižnij Novgorod: Koval (Bespalov) - Malenkich, Hietanen, Varlamov, Valilev, Tyuljapkin, Jevsejenkov, Galuzin - Makarov, Ugarov, Thornberg - Zainullin, Gorbunov, Nilsson - Varnakov, Hirschovits, Krikunov - Valuisky, Romanovskij, Potapov

Rozhodčí: Belov, Olenin - Metalnikov, Sirotkin