Košice – Banská Bystrica 2:1 (po pr.) | Skalica – Zvolen 3:1 (kon.)
sk Čtvrtek 15.03.2012, 18:00 • Steel aréna • Tipos Extraliga (SR)

Koniec zápasu. (20:36:05)

61:18
    Košice dali gól!
    Nádherná súhra na jeden dotyk, Michel Miklík nahral krížnou prihrávkou na Stanislava Grona a ten vrátil na LUKÁŠA HVILU a ten už nemal problém zakončiť do opustenej bránky. Asistencie: Michel Miklík, Stanislav Gron.

60:48
    Pekná súhra domácich na jeden dotyk, Michel Miklík vystrelil a Chorošun sa stihol presunúť a chytiť puk.

60:28
    Hostia si komplikujú situáciu. Jaroslav Jabrocký zbytočne zahákoval a odchádza na 2 minúty na trestnú lavicu. Domáci hrajú 4 na 3.

60:01
    Začalo predĺženie.

V tretej tretiny sme gól nevideli a tak sa bude po 15 minútovej prestávke predĺžovať. Predĺženie začne v čase 20:31.

60:00
    Tretia tretina skončila.

59:29
    Domáci sa snažia rozhodnúť toto stretnutie, aj keď sa troška čudujem, prečo začali až minútu pred koncom tretej tretiny.

59:00
    Minúta do konca tretej tretiny.

58:12
    Domáci mohli ísť do vedenia, Richard Jenčík sa dostal pred Chorošuna a jeho strela skončila v lapačke brankára hostí.

57:40
    Hostia v brejku 3 na 2, túto možnosť si pokazili zakázaným uvoľnením na modrej čiare.

57:07
    Strela od modrej v podaní hosťujúceho Bambúcha, Hylák s pokojom chytá.

56:08
    Strela Martina Chovana letela mimo bránku hostí.

55:38
    Dravecký šikovne nahadzoval na Chorošuna, letiaci puk jemne tečoval Spilar a brankár hostí mal čo robiť s týmto pukom.

55:14
    Zápas neprináša veľkú kvalitu, obe mužstvá sa snažia neurobiť chybu.

54:49
    Kristekova zrazená strela skončila na ochrannej sieti a vhadzuje sa po ľavici Chorošuna.

53:45
    Kristoffersson spolu s Jokilom v obrannom pásme domácich, švédsky útočník teraz možno na škodu neprihral na lepšie postaveného fínskeho útočníka a zakončoval sám, jeho strelu Hylák vyrazil.