Horák v obrovské příležitosti zklamal a nastřelil opět jen hrudní koš Rudlova těla!

Osobní trest na deset minut obdržel Rosypka (POR).

Hned po vhazování ujeli dva nejmladší hráči na hřišti, tedy Hořanský s Tydlačkou. Druhý jmenovaný pálil jen do lapačky Rudla!

Ale Vsetínští si přesilové hry dlouho neužili. Za podražení putuje Hradil za katr.

42:50
    Vyloučen hráč hostí Jasiok (POR) za držení.

42:17
    Poruba právě vstřelila branku!
    Tak teď hosté předvedli akci, která je v nynějším hokeji nevídaná. Doslova vyťukali vsetínskou přihlížející obranu až do prázdné branky. Po ose Palkovič - Kysučan mířila akce na zcela odkrytého DAVIDA MAČKA, který se již nemohl mýlit. Asistence: Vojtěch Palkovič, René Kysučan.

38:53
    No ale síť se nyní mohla opět na straně Valachů! Krásnou individuální akci předvedl Šimkovič, který se snažil napodobit tzv. Datsyukovu kličku. Ta mu nevyšla o vlásek!

38:38
    A zrychlení domácí hry přináší ovoce. Zahrají si první přesilovku. Za faul kolene jde pykat Jasiok (POR).

36:08
    No a již je to 0:4! JAKUB KALETA sice prve netrefil odkrytou klec, ale poté si znova našel kotouč a zasunul na beton domácího brankáře! Asistence: Vojtěch Palkovič, David Maček.

34:50
    Hořanský se po pohledné kličce dostal před porubského obránce a trefil rameno Rudla! Konečně oku lahodící akci v podání domácích!

31:56
    Daněk se otočkou snažil překonat Rudla. Těsně však míjí!

29:45
    Vyloučen Valentík (VSE) na dvě minuty za podražení.

27:51
    Po skrumáži před domácí brankou zákonitě přichází trest v podobě třetí branky. Nejlépe se orientoval po přihrávce od Kofroně VLADIMÍR ROSYPKA. Asistence: Lukáš Kofroň.

24:17
    Za řečnění s rozhodčím dostává osobní trest na 10 minut Štefan Šimkovič (POR).

23:53
    Po velké chybě domácí obrany se hosté dostali do úniku 2 na 1. Maček si potáhl obránce a přihrál LUKÁŠI KOFROŇOVI, který krásně vymetl pavučinky v domácí kleci. Asistence: David Maček

22:21
    No ale branka padá na druhé straně. Před zcela odkrytou branku dostal přihrávku VLADIMÍR ROSYPKA a dostává tak hosty do vedení! Asistence: Štefan Šimkovič.

12:56
    Jen co se počet hráčů na ledě vyrovnal, opět míří na trestnou lavici Horák (VSE) na dvě minuty za nedovolené bránění.

10:55
    Přesilovka hostům však rychle končí. Za podražení si půjde sednout Rosypka (POR).

10:43
    Ale opět se bude vylučovat a to z řad domácích. Na trestnou lavici usedá Horák (VSE) na dvě minuty za sekání.

10:11
    Štrbík zkrotil velmi nepřesnou přihrávku jednoho z hostí a našel Kývalu. Ten společně s Daňkem uháněl na jediného obránce. Prvně jmenovaný se snažil najít kapitána týmu Daňka, ale pas včasně vypíchl Rudl!

7:15
    Na trestnou lavici putuje Martin Koutník (VSE) na dvě minuty za podražení.

4:41
    Nyní navíc zbytečné vyloučení pro domácí. Za příliš mnoho hráčů na ledě odsedí trest Alexander Medvedev.

Dominik Tobola

Branky a nahrávky: 23. Rosypka (Šimkovič), 24. Kofroň (Maček), 28. Rosypka (Kofroň), 37. Kaleta (Palkovič, Maček), 43. Maček (Palkovič, Kysučan)

VHK ROBE Vsetín: Hromada (37. Krkoška) - Valentík, Žabčík, Kashaev, Hradil - Štrbík "A", Daněk "C", Kývala "A", Medvedev, Horák, Koutník, Báchor, Hořanský, Tydlačka.
    HC RT TORAX Poruba 2011: Rudl (Hlavina) - Demel, Axman "C", Vrána, Palkovič, Rosypka, Kysučan, Šimkovič "A", Baca, Maček, Mihal, Kofroň, Chamrád, Jasiok, Kaleta.

Rozhodčí: Obadal - Hejda, Janča