Litoměřice – Písek 3:2 (po pr.) | Most – Kadaň 4:2 (kon.) | Beroun – Šumperk 4:5 (kon.)
HC Most
4:2 (2:2, 0:0, 2:0)
SK Trhači Kadaň
Sobota 17.03.2012, 17:30 • ZS Most • WSM Liga - O udržení

59:31
    Most právě vstřelil branku!
    Domácí MARTIN HEINISCH se prosazuje střelou do prázdné branky 4:2! Asistence: Bohumil Slavíček.

59:07
    Šance hostů z pravé strany, skvělý Benda!

58:48
    Kadaň to zkusí bez brankáře v šesti.

56:08
    Andres (KAD) odchází na 2 minuty za sekání. Šnace pro domácí definitivně rozhodnout zápas.

55:03
    Mikšovic promáchnul ve vyložené šanci!

54:16
    Vyloučen Martinec (MST) za držení. Kadaň 53 sekund 5 na 3!

53:09
    Přindiš (MST) vyloučen za zdržování.

49:51
    Jarina neudržel puk, ke kterému se dostal Tvrdek, obkroužil branku, ale zasunout už nestačil!

49:05
    Schmidt (KAD) vyloučen za hákování.

47:56
    Bombicova rána, opět bravo Benda, blýsknul se teď lapačkou!

47:12
    Hosté mohli okamžitě vyrovnat, ale Benda vyloženě domácí podržel!

46:49
    Využitá přesilovka. MARTIN PARÝZEK prostřelil od modré vše, co mu stálo v cestě 3:2. Asistence: Bohumil slavíček, Zdeněk Tauš.

45:07
    Další vyloučení. Mikšovic (KAD) 2 minuty za podražení.

44:34
    Vzájmené vyloučení Přindiš - Andres, oba 2 minuty za hrubost, ale mostecký borec dokázal složit hostujícího útočníka na led.

42:49
    Kabeláč (MST) vyloučen za vys. hůl.

39:28
    Tauš ujel v oslabení, Jarina ho vychytal!

39:11
    Vzájemné vyloučení Parýzek (2+2) - Novák (2) , oba za hrubost, pokračuje se 5 na 4 pro Kadaň.

38:43
    Hrubka M. Rohana před vlastní brankou! Stoklasa měl na holi tutovku, bravo Benda!

37:56
    Benda zázračně kryje na brankové čáře Bouškovu střelu!

35:59
    Tvrdek (MST) vyloučen za podražení.

33:15
    Přindiš (MST) vyloučen za držení. Hraje se 4 na 4.

32:36
    Szakal (KAD) vyloučen za sekání.

31:40
    Novák postupoval po Martincově zaváhání sám na Bendu, který si s jeho pokusem poradil.

29:26
    Vyloučen Charousek (KAD) za ned. bránění. Bude se hrát 4 na 4.

27:56
    Za sekání je vyloučen Kabeláč (MST).

24:43
    Vaněk v situaci 2 na 1 trefuje tyč!

23:31
    Tvrdek zblízka trefuje Jarinu do vyrážečky!

22:05
    Schmidt (KAD) vyloučen za sekání.

19:08
    MARTIN HEINISCH dokázal před Jarinou tečovat PArýzkovu střelu 2:2. Asistence: Martin Parýzek.

18:44
    Za hákování vyloučen Bombic (KAD).

17:46
    Střelou od modré do vinglu snižuje JAN LÁTAL na 1:2. Bez asistence.

15:59
    Kadaň právě vstřelila branku!
    KAREL TON postupoval od modré sám na Bendu, byl sice tísněn jedním z domácích obránců, přesto dokázal puk mezi betony Bendy propasírovat do mostecké branky 0:2. Asistence: Stanislav Mikšovic.

13:49
    Vachovec (MST) vyloučen za vys. hůl.

13:35
    Slavíček v super pozici pálí zcela mimo!

12:55
    Tauš v obrovské šanci, pouze do Jariny!

12:11
    Další trest pro hosty. Kůs za držení 2 minuty.

11:14
    Nejdříve Tvrdek a po něm ještě T. Rohan ve velmi dobrých střeleckých situacích!

10:22
    Mikšovic pálil v situaci 3 na 0 do Bendy, neskutečné, to byla obrovská šance.

5:10
    Mála (KAD) vyloučen za podražení.

1:57
    Malinského střelu od modré tečuje před Bendou LADISLAV BOUŠEK 0:1. Asistence: Ondřej Malinský.

Jiří Rybář

Branky a nahrávky: 18. Látal, 20. Heinisch (Parýzek), 47. Parýzek (Slavíček, Tauš), 60. Heinisch (Slavíček. ) - 2. Boušek (Malinský), 16. Ton (Mikšovic)

HC Most: Benda (Melichar) Parýzek, Látal, Havelka, Přindiš, Martinec, M. Rohan - Tauš, Slavíček, Heinisch - T. Rohan, Vachovec, Tvrdek - Kabeláč, Nedrda, Vaněk - Novák, Hanzl, Výrut
    SK Trhači Kadaň: Jarina (Závorka) - Bombic, Trefný, Szakal, Schmidt, Mazanec, Malínský - Novák, Charousek, Stoklasa - Kůs, Mála, Andres - Ton, Mikšovic, Boušek

Rozhodčí: Dvořák - Flegl, Zika