Černí Vlci – Sparta 0:6 (kon.) | Liberec – Kometa Brno 5:3 (kon.) | HC Litvínov – Opava 8:2 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
5:3 (2:1, 3:1, 0:1)
HC Kometa Brno
Středa 28.03.2012, 10:00Mistrovství ČR - 8. třída

55:33
    Wiencek byl sám před Huzlíkem, tam ale nedokázal doklepnout kotouč mezi betony brněnského brankáře!

54:47
    Kometa se dožaduje branky, po odrazu puku se sice kotouč pohyboval za Žajdlíkem, podle sudího Hrubého ale brankovou čáru nepřešel!

53:00
    Kometa právě vstřelila branku!
    Brněnský tým přeci jen ještě vykřesal naději. Před Žajdlíkem dlouho poskakoval kotouč do té doby, než jej za záda libereckého brankáře neposlal ROBERT HAVLÁT. Asistence: Michal Furch.

50:43
    Nakonec je na pět a dvacet minut vyloučen David Dvořák za naražení zezadu.

43:17
    Liberec si přesto zahraje přesilovku, na trestnou lavici usedl Jakub Čejka za hru vysokou holí.

40:44
    Aleš Heinrich potom sekl do Žajdlíka a dvě minuty si za to posedí na trestné.

40:38
    Kometa měla hned tři vyložené příležitosti ke skórování, Žajdlík ale vždy dokázal skvěle zasáhnout!

38:46
    Dvířka na trestné lavici Liberce se otevřela, neboť za ně usedl na pět minut Zikmund Mróz. Provinil se faulem kolenem.

36:25
    Kometa mohla ožít, Heinrich si vyměnil kotouč s Jirůškem, ten už ale byl v příliš velkém úhlu a nedokázal zakončit do prázdné branky!

34:37
    Liberec právě vstřelil branku!
    Dnes je velký den SAMUELA SOLENSKÉHO. Ten totiž, ač měl na zády přilepeného obránce, se prodral k puku, donutil Huzlíka k jeho vyražení, po němž už pro něj nebyl problém doklepnout kotouč za jeho záda. Asistence: Jan Eichler.

31:04
    Opravdu krásnou hokejovou akci teď předvedli Solenský a Minařík! SAMUEL SOLENSKÝ převzal kotouč ve středním pásmu, poradil si s jedním obráncem, předal puk Minaříkovi, ten s obrovským klidem puk vrátil, Solenský si při cestě na branku rozpohyboval Huzlíka a zakončil do branky. Tomu už chybí jen kšiltovky na ledě. Asistence: František Minařík, Matyáš Kačírek.

27:30
    Solenský byl velmi blízko hattricku, v bezprostřední blízkosti ale nechal vyniknout Huzlíka!

26:39
    Ještě předtím byl ale Wiencek faulován Davidem Petlákem, jenž za sekání dostává dvě minuty.

26:39
    Teď ale předvedl Huzlík skvělý zákrok, když se proti němu rozjel Wiencek a nedokázal za něj v jasné šanci zasunout puk!

25:32
    V době, kdy se tak akorát vyloučený Furch vracel z trestné lavice, se domácím podařilo znovu udeřit. Huzlík nedokázal po nepřehledné situaci udržet kotouč ve své moci, na brankovišti se jej tak zmocnil SAMUEL SOLENSKÝ a poslal je do odkryté sítě. Asistence: Zikmund Mróz.

23:27
    Další rozhodnutí rozhodčích vyvolalo další vášně, na trestnou za sekání putuje Michal Furch.

21:43
    Brněnští mladíci sehráli krásný protiútok, při němž dokázal Heinrich položit obránce a předložit skvělou přihrávku PATRIKU ŘÍČKOVI, jenž nedal Žajdlíkovi šanci. Asistence: Aleš Heinrich, Lukáš Jirůšek.

19:45
    Ještě v dvojnásobné přesilovce to ale domácí zvládli. SAMUEL SOLENSKÝ si vzal pod svou moc puk za brankou, vyjel před Žajdlíka a střelou nad lapačku mu nedal šanci. Asistence: Matyáš Kačírek.

17:53
    Liberečtí si poradili skvěle se svou přesilovkou, Kometa se snažila zalehnout kotouč, což nezůstalo bez povšimnutí hlavních rozhodčích, kteří na dvě minuty za zdržování hry vylučují brněnského kapitána Jakuba Čejku.

17:27
    Nakonec hlavní protagonista předešlé situace putuje na trestnou lavici. Lukáš Jirůšek si odsedí dvě minuty za držení protihráče.

11:26
    Místo něj na trestnou lavici usedl Petr Nejedlý. Otřesený hráč Komety nakonec odjel po svých na střídačku.

11:26
    Je tomu tak, Marek Zachar sice usedl na trestnou lavici, musí ale do kabin. Pět a dvacet minut za zásah do oblasti hlavy a krku.

10:06
    Domácí se nakonec dočkali. Huzlík nepředvedl příliš jistý zákrok a domácí díky MATYÁŠI KAČÍRKOVI srovnávají. Hosté ještě reklamují postavení střelce v brankovišti, nic jim to ale není platné. Asistence: Jan Eichler, Zikmund Mróz.

07:10
    Na trestnou lavici usedl za podražení Zikmund Mróz.

06:17
    Ačkoliv byl Liberec pod tlakem, přihodilo se mu něco naprosto nešťastného, neboť si kotouč srazil do vlastní sítě. Branka je připsána ALEŠI HEINRICHOVI.

Daniel Polách

Branky a nahrávky: 11. Kačírek (Eichler, Mróz), 20. Solenský (Kačírek), 26. Solenský (Mróz), 32. Solenský (Minařík, Kačírek), 35. Solenský (Eichler) - 7. Heinrich, 22. Říčka (Heinrich, Jirůšek), 53. Havlát (Furch)

Bílí Tygři Liberec: Žajdlík (Jiránek) - Henych, Kunst, Zachar, Wiencek, Straka, Wieser, Solenský, Minařík, Slavík, Balabán, Čechura, Dvořák, Mróz, Eichler, Nejedlý, Nezbeda, Jursa, Kačírek, Velechovský
    HC Kometa Brno: Huzlík (Januš) - Neusser, Zukal, Petlák, Jirůšek, Tauwinkl, Havlát, Heinrich, Mikyska, Hasoň, Škvrně, Bohanos, Čejka, Straka, Knap, Hájek, Furch, Svoboda, Bernát, Říčka

Rozhodčí: Hrubý - Grundler, Kajínek