Třinec – Vítkovice 4:1 (kon.) | Sparta – Chomutov 2:3 (kon.) | Liberec – Motor ČB 3:1 (kon.)
HC Sparta Praha
2:3 (0:1, 1:2, 1:0)
Piráti Chomutov
Čtvrtek 29.03.2012, 17:30 • Svijanská arena • Mistrovství ČR - mladší dorost

59:51
    Abdul měl na hokejce vyrovnání, Lukeš ale vytahuje úžasný zákrok lapačkou.

58:47
    Miklišovu střelu zblokoval Strunz, který hned uháněl k prázdné brance. Snažil se přihrát na druhou stranu pásma, ale jeden z beků Sparty stihl pas zastavit.

58:27
    Sparta to zkouší bez brankáře!

58:27
    Krstev (CHM) míří na trestnou lavici, Sparta dostává šanci k vyrovnání.

58:20
    Svoboda vybídl ke střele Lojku, ten trefuje tyčku!

57:04
    Střela Krsteva se už dostala za Pírse, ale odkudsi se odrazila mimo branku. Pitra poslal následující dorážku nad branku nepřipravného Pírse.

56:08
    Dlouho se hrálo bez šancí, nyní jednu dostanou Piráti. Martin Svoboda (SPA) totiž dostane dvě minuty za podražení.

52:16
    Györi dostal puk před prázdnou brankou a přes všechnu svou trpělivost trefil pouze tyč!

51:16
    Toman (CHM) posílá Piráty do tří vyhozením kotouče mimo hřiště.

51:13
    Pěkná sekvence v chomutovské třetině. Dorážka Kalinovy střely mířila mimo branku, následující střelu Györiho musel jaksi zastavit Lukeš.

50:42
    Roman Rohla (CHM) dostává dvouminutový trest za podražení, Sparta má šanci na vyrovnání.

49:00
    Sparta právě vstřelila branku!

Pražané střílejí kontaktní branku! Zpoza branky obdržel přihrávku na brankoviště JINDŘICH ABDUL, který si trpělivě zamířil a překonal Lukeše.

Asistence: Jiří Hozák.

46:46
    Jiří Hozák (SPA) posílá Spartu do tří, provinil se podražením.

45:25
    Sladkovský zkusil otočku kolem branky, o dorážku se pak pokoušel Černoch, což skončilo menší rozmíškou, pykat za ni půjdou Toman (CHM) a právě Sladkovský (SPA).

42:08
    Byl to Toman (CHM) a udělal to nedovoleně, dostává tedy dvě minuty za krosček.

35:23
    Piráti právě vstřelili branku!

Chomutov si opět vytvořil tlak, ze kterého po chvilce skóruje. Puk se odrazil ke KRYŠTOFU ZEDNÍKOVI, který nekompromisně prostřelil Pírse.

Asistence: Petr Macháček.

31:30

Tentokrát to Pirátům už vyšlo. Pírs byl na další střelu JOSEFA TOMANA od modré už krátký, a tak se Chomutov vrací do vedení. Přesilovka 4 na 3 ale pokračuje.

Asistence: Martin Strunz.

30:26
    Matěj Kolář a Daniel Kazda (oba SPA) dostávají dvouminutové tresty za sekání, respektive napadení. Piráty čeká přesilovka 4 na 3.

29:46
    Sviták to schytal na brankovišti od jednoho z Pirátů, do akce se ihned vložil Svoboda, rozhodčím se ale podařilo požár uhasit. Každopádně putují na trestnou lavici právě Martin Svoboda (SPA) a Martin Krstev (CHM), oba za hrubost. Krstev navíc dostal dodatečný trest, takže si s ním posedí Adámek. Hraje se 4 na 4.

29:15
    Abdulovu střelu Lukeš pouze vyrazil, dorazit ji ale mohl Györi, který ale poskakující kotouč netrefil.

25:43

Cokoli si hráči Sparty o přestávce řekli, očividně to funguje. Další útok zakončuje střelou pod víko LUKÁŠ LOJKA, který tak potvrzuje, že patří mezi tahouny svého celku.

Asistence: Marek Györi, Jindřich Abdul.

23:45
    Svoboda se natlačil před branku a trefil břevno! Sparta konečně ukazuje, že také chce vyhrát.

17:40

Piráti se opět usadili v útočné zóně, asi jako už zhruba dvacetkrát v této třetině, tentokrát se jim ale podařilo udeřit! Rohlovi se totiž podařilo najít v mezikruží volného JOSEFA TOMANA, který si zamířil a vystřelil nad Pírsovu lapačku.

Asistence: Roman Rohla.

15:06
    Sparta míří do přesilovky, Jakub Dimitrov (CHM) se provinil podražením.

10:04
    Obrovský hit na jednoho z Pirátů předvedl Josef Hroboň (SPA), odměnou jsou dvě minuty za napadení.

07:29
    Petr Macháček (CHM) je vyloučen za podražení, Spartu čeká první přesilovka.

04:28
    Sladkovský našel před brankou osamoceného Černocha, který je v pořádku, ale odkrytou klec netrefil.

02:24
    Další tyč po střele Chomutova, tentokrát ji trefuje Krstev.

00:57
    Dimitrovova střela od modré skončila po teči na jedné z tyčí branky Sparty.

00:37
    Sparta začíná vyloučením, Matěj Kolář (SPA) dostává dvě minuty za hrubost.

Radoslav Vavřina

Branky a nahrávky: 26. Lojka (Györi, Abdul), 49. Abdul (Hozák) - 18. Toman (Rohla), 32. Toman (Strunz), 36. Zedník (P. Macháček)

HC Sparta Praha: Pírs (Nahodil) – Kalina, O. Knobloch, Svoboda, Zídek, Kadeřávek, Pacovský, Zářecký, Lojka, Hroboň, Kazda, Sviták, Kolář, Györi, Hůla, Černoch (C), Sladkovský, Hrdlička, Abdul, Mikliš, Hozák.
    Piráti Chomutov: Lukeš (Danylec) – Taraška, Toman, Krstev, A. Macháček, Klepl (C), M. Knobloch, Pokorný, Dimitrov, Pitra, P. Macháček, Rohla, Adámek, Pala, Páleník, Kaše, Rindoš, Zedník, Strunz.

Rozhodčí: Hanzlík – Grundler, L. Podrazil.