W. Brémy – Mönchengladbach 2:2 (kon.) | Mohuč – Kolín nad Rýnem 4:0 (kon.) | Augsburg – Stuttgart 1:3 (kon.)
Hertha – Freiburg 1:2 (kon.)
FC Augsburg
1:3 (1:2)
VfB Stuttgart
Úterý 10.04.2012, 20:00 • SGL arena kapacita: 30 660 diváků • Německá Bundesliga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

Vítejte u dnešního utkání německé Bundesligy, ve kterém se utká Augsburg, který má jeden bod náskok na sestupové příčky, proti Stuttgartu, který se drží na pozicích zajišťující Evropské poháry.

1

2
    Domácí faulují na polovině hřiště a hosté mají přímý kop.

2
    S ním, ale nenaložili nejlépe.

3
    Hosté mají rohový kop...

3
    ...domácí odehráli míč do bezpečí.

FC Augsburg: Jentzsch - Baier, Bellinghausen, Hosogai, Koo, Langkamp, Ndjeng, Ostrzolek, Rafael, Sankoh, Verhaegh.

VfB Stuttgart: Ulreich - Boka, Hajnal, Harnik, Ibisevic, Kuzmanovic, Kvist, Niedermeier, Sakai, Schieber, Tasci.

Rozhodčí: .

4
    Penalta pro domácí po faulu brankáře Ulreicha!

5
    Augsburg právě vstřelil branku!
    NANDO RAFAEL posílá domácí do překvapivého vedení střelou k levé tyči. Ulreich sice vystihl směr, ale na míč nedosáhl.

6
    Hosté ihned reagují šancí, ale střela nenadělala problémy Jentzschovi.

7
    Faul Stuttgartu na polovině hřiště.

8
    Kuzmanovič fauluje na půlce.

9
    Několik nepřesností v rozehrávce obou celků.

10
    Nyní faulují domácí.

10
    Hosté, ale z přímého kopu nic nevytěžili.

11
    Jeden z domácích útočníků se chystal ke střele, ale ta nenadělala problémy hostující obraně.

14
    Hanrik chtěl centrovat před branku, ale je z toho jen odkop od branky.

15
    Hosté rychle rozehráli standartní situaci, ale branku domácích neohrozili.

16
    Jeden z domácích hráčů podklouzl, když se mohl dostat do slibné příležitosti.

17
    Snaha hostů se nedá upřít, ale vše končí jen u pomezní čáry.

19
    Boka centroval před branku, ale míč opět končí až za brankovou čárou a je z toho tedy jen odkop od branky.

20
    Rafael srazil Ibiseviče a bylo mu tvrdě domluveno sudím.

21
    Ze snahy domácích pramení chyby na druhé straně a je z toho rohový kop...

21
    ...roh, ale hosté ubránili.

22
    Hosogai výborným obranným zákrokem zastavil rozvíjející se útok Stuttgartu.

23
    Z ničeho nic se do obrovské šance dostal Hajnal, ale jeho projektyl vyrazil Jentzsch na roh.

24
    Stuttgart právě vstřelil branku!
    Centr od rohového praporku přistál přímo na hlavě SERDARA TASCIHO, který vsítil vyrovnávací branku.

26
    Následně se chvíli nehrálo, protože jeden hráč z domácí družiny zůstal ležet na zemi.

28
    Žlutou kartu dostává Georg Niedermeier.

29
    Stuttgart stále při chuti a nyní se snažil o další akci.

31
    Augsburg nyní dobře brání a nepouští Stuttgart do větších možností.

32
    Nyní faulovali domácí a Stuttgart musí začít od své branky.

32
    Koo zkoušel centrovat, ale centr byl dlouhý a tak je z této příležitosti jen odkop od branky.

34
    MARTIN HARNIK se prosmýkl mezi obránci a pod Jentzschem poslal míč do sítě a obrací tak skóre ve prospěch svého týmu.

35
    Nyní fauloval Rafael.

36
    Schieber pálil hodně mimo z gólové pozice.

37
    Fauloval Kuzmanovič a právem vidí žlutou kartu.

38
    Přímý kop, ale Stuttgart zlikvidoval.

39
    Opět důrazní hosté a faul na půlce hřiště.

40
    Roh pro Stuttgart...

42
    ...domácí se sice ubránili, ale z následné chyby se Stuttgart dostal do přečíselní 4 na 2, ale bez úspěchu.

43
    Stuttgart přebírá iniciativu a nepůjčuje domácím míč.

43
    Sakai zkoušel pozornost brankáře Jentzscha. Ten byl pozorný.

45+1
    Domácí se ještě snaží něco vytvořit, ale nedaří se jim to.

Po 1. poločase vede Stuttgart 2:1 a zaslouženě, protože byl celý zápas lepším týmem. Další poločas začne přibližně v 21:03.

46

47
    Do druhé půle vstoupili hosté s jednou změnou. Arthura Boku nahradil Cristian Molinaro.

48
    Tvrdá střela Hosogaie nebyla přesná.

49
    Augsburg měl k dispozici rohový kop, ten jim ale vůbec nevyšel.

51
    Hostující brankář vyrazil střelu Ndjenga na rohový kop.

52
    ... který však vyrovnávajícím gólem neskončil.

53
    Ndjeng při dalším zakončení mířil vedle.

55
    Ulreich mohl být při sřele Baiera v klidu, míč mezi tyče nesměřoval.

57
    Domácím nevyšel další rohový kop.

59
    Hosté střídají. Ze hřiště odejde Zdravko Kuzmanovic,opačným směrem zamíří Christian Gentner.

61
    Matthias Ostrzolek (Augsburg) uviděl žlutou kartu.

63
    Gentner vystřelil z velké dálky nepřesně.

66
    Oba gólmani nemuseli delší dobu výrazněji zasahovat do hry...

68
    Kuriózní žlutá karta. Mohamed Amsif protestoval proti verdiktu sudího a dostal žluté napomenutí.

69
    Gotoku Sakai dostal žlutou kartu.

70
    Domácí střídají. Ze hřiště odchází Marcel Ndjeng, místo něj příjde Jan Callsen-Bracker.

71
    Ibisevic mohl přidat třetí gól Stuttgartu, ale radost mu překazil domácí brankář.

73
    Harnik se chytil do ofsajdové pasti.

75
    Střela Brackera mířila vedle pravé tyče.

76
    Střídání domácího celku. Nanda Rafaela na trávníku nahradí Sascha Molders.

77
    Ke střídání dochází také na hostující straně. Odejde Tamas Hajnal a místo něj se na hřiště přijde Cacau. Stuttgart již vyčerpal všechny tři možnosti ke střídání.

80
    Augsburg je aktivnější, ale hostující obrana nepouští domácí hráče ke střelám...

82
    Hra přerušena, na trávníku leží Cacau.

83
    Už je v pořádku a hraje se dál.

84
    Jednoznačne více ze hry mají domácí, ale stále se nemohou dostat do vážnějšího ohrožení Ulreichovy brány.

84
    Krásná branka Stuttgartu! Domácí nechali zadní vrátka otevřená a to se jim vymstilo. Gentner přihrál do běhu VEDADOVI IBIŠEVIČOVI a ten z pravé strany napálil míč přesně ke vzdálenější tyči - 1:3.

87
    Domácí se ještě snaží o zdramatizování závěru zápasu. Verhaegh však nemířil přesně.

84
    Domácí střídali. Odešel Matthias Ostrzolek a nahradil ho Tobias Werner.

90+1
    Hlavní sudí nastaví tři minuty.

90+2
    Werner se dostal do zakončení, to ale nebylo přesné.

90+3
    Rozběhla se poslední minuta nastavení.

Stuttgart v dnešním utkání zvítězil 3:1 a může si tak do tabulky připsat tři body. Domácí sice byli ve druhé půli aktivnější, ale brankáře Ulreicha se jim překonat nepodařilo. To je vše. U dalšího online přenosu se budou těšit Tomáš Němec a Daniel Horažďovský. (21:53:48)