W. Brémy – Mönchengladbach 2:2 (kon.) | Mohuč – Kolín nad Rýnem 4:0 (kon.) | Augsburg – Stuttgart 1:3 (kon.)
Hertha – Freiburg 1:2 (kon.)
Hertha BSC
1:2 (0:1)
SC Freiburg
Úterý 10.04.2012, 20:00 • Olympiastadion, Berlín • Německá Bundesliga

Rozhodčí právě ukončil dnešní utkání. Hosté si připisují tři body za výhru 1:2. Na tomto výsledku má největší podíl obránce domácích Roman Hubník. První branku hostů si nešťastně vstřelil sám, u druhé obrovsky chyboval a třetí gól dnešního utkání již vstřelil do správné sítě. Domácí se v závěru snažili o vyrovnání, to se jim ale nepovedlo.

To je z dnešního utkání vše, přeji Vám příjemný zbytek večera. (21:55:51)

90+4
    Poslední šance v utkání. Brankář Kraft jde do brankoviště soupeře.

90+2
    Thomas Kraft dostává žlutou kartu za protesty u rozhodčího.

90+1
    Hosté provádí taktické střídání. Ze hřiště odchází Sebastian Freis a v posledních minutách si zahraje Ivan Santini.

90+1
    Rozhodčí přidává k utkání tři minuty.

90
    Domácí mohli v poslední minutě vyrovnat. Ramos se dostal k odraženému míči a ihned jej poslal na branku. Jeho rána mířila pouze do míst, kde stál brankář Baumann.

89
    Patrick Ebert zezadu fauloval unikajícího soupeře a dostává žlutou kartu.

87
    Rosenthal šel do souboje s Hubníkem. Český hráč při souboji špatně došlápl a odnesl to jeho kotník. Podle výrazu na jeho tváři již dnes zřejmě nebude pokračovat.

83
    Střídající Tunay Torun vidí žlutou kartu za zákrok na polovině hřiště.

83
    Hosté střídají. Ze hřiště odchází Garra Dembele a místo něj si zahraje Stefan Reisinger.

81
    Herta právě vstřelila branku!
    Domácí se dočkali branky. Střela zpoza vápna byla sražena obránci hostů vysoko do vzduchu, ROMAN HUBNÍK dokázal vyskočit výš než brankář a poslat míč do sítě.

80
    Žlutou kartu dostává hostující Garra Dembele.

79
    Střídající Patrick Ebert se pokusil zaskočit brankáře hostů. Jeho centr z pravé strany mířil do branky. Baumann byl vyběhnutý a musel se rychle vracet. Ebertův centr mířil půl metru vedle pravé tyče.

76
    Poslední střídání domácích. Ze hřiště odchází Anis Ben-Hatira a místo něj si zahraje Tunay Torun.

73
    Hosté poprvé v dnešním utkání střídají. Ze hřiště odchází Daniel Caligiuri a místo něj si zahraje Jan Rosenthal.

72
    Christian Lell dostává žlutou kartu za tvrdý skluz.

67
    Freiburg právě vstřelil branku!
    Po odkopu od hostující branky a Guedeho prodloužení hlavou si míč začal zpracovávat Roman Hubník. O míč jej však připravil důrazný SEBASTIAN FREIS. Freis udělal kličku brankáři Kraftovi a do prázdné branky přidal druhou branku svého týmu.