W. Brémy – Mönchengladbach 2:2 (kon.) | Mohuč – Kolín nad Rýnem 4:0 (kon.) | Augsburg – Stuttgart 1:3 (kon.)
Hertha – Freiburg 1:2 (kon.)
Hertha BSC
1:2 (0:1)
SC Freiburg
Úterý 10.04.2012, 20:00 • Olympiastadion, Berlín • Německá Bundesliga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

Hertha BSC: Kraft - Kobiashvili, Bastians, Hubník, Lell - Ben-Hatira, Ottl, Niemeyer, Rukavytsya - Raffael, Ramos

SC Freiburg: Baumann - Sorg, Ginter, Diagne, Mujdza - Caligiuri, Guede, Flum, Schmid - Dembele, Freis

Rozhodčí přivádí hráče obou týmů na trávník. Utkání za chvíli začne.

1

1
    Kraft si připisuje první zákrok po hlavičce z přímého kopu.

2
    Domácí vybojovali rohový kop.

2
    Hosté bez problému ubránili rohový kop z levé strany. Hertha ale zůstává u míče.

6
    Domácí jsou v úvodu utkání aktivnější. Brankář Baumann teď včas vyběhl a chytil míč před dobíhajícím Ramosem.

7
    Freiburg právě vstřelil branku!
    Hosté se dostávají do vedení. Dembele z pravé strany poslal míč před branku a ROMAN HUBNÍK si kolenem poslal míč do vlastní branky.

11
    Akci domácích po pravé straně zastavil ofsajd.

12
    Centr Caligiuriho z levé strany chytil brankář Kraft do rukavic.

15
    Lell a Sorg svedli souboj o míč u pokutového území hostů. Sorg se s míčem dostal až za brankovou čáru, místo rohu byl však odpískán faul domácího hráče.

17
    Dembele si před vápnem narazil se spoluhráčem a poté se ocitl sám před brankářem Kraftem. Jeho střela levou nohou skončila pouze na břevně.

19
    Hubník zastavil průnik Freise po levé straně.

21
    Raffael rozehrával přímý kop ze třiceti metrů, trefil pouze zeď.

23
    Ben-Hatira se snažil odcentroval z levé strany, bude z toho rohový kop.

24
    Hosté bez problémů ubránili rohový kop.

26
    Stejná situace jako před chvílí. Po akci Ben-Hatiry zahrávali domácí rohový kop a hosté se ubránili.

29
    Domácím se nedaří proniknout obranou Freiburgu.

30
    Po pěkné kolmici pálil hostující Schmid na zadní tyč. Brankář Kraft levou nohou vykopl míč.

32
    Dembele šel sám proti dvěma obráncům domácích. Jeho střela byla zablokovaná a Kraft poté chytil míč do rukavic.

36
    Ramos nezastavil míč na hrací ploše a je z toho odkop od branky hostů.

38
    Hostující obránce Mujdza centroval z pravé strany od rohového praporku. Jeho sražený centr chytil do rukavic Kraft.

40
    Po levé straně pronikl Raffael. Jeho přízemní střela byla sražena a domácí budou zahrávat rohový kop.

41
    Ani tentokrát se domácím rohový kop nepovedl.

44
    Domácí Ben-Hatira po pravé straně postupoval s míčem přes půl hřiště. U postranní čáry si prohodil míč mezi dvěma obránci a mířil do vápna. Tam se ale nedostal, těsně před vápnem byl stažen k zemi.

45
    Po přímém kopu z hranice vápna hlavičkovali domácí na zadní tyči vedle branky.

První poločas je za námi. Domácí byli častěji u míče, nedokázali se ale prosadit přes obranu Freiburgu. Ten se dostal do vedení po vlastní brance Romana Hubníka už v sedmé minutě.

Druhý poločas začne přibližně v 21:02.

46

46
    Domácí v poločase provádí střídání. Ze hřiště odchází Nikita Rukavytsya a místo něj si ve druhém poločase zahraje Pierre-Michel Lasogga.

47
    Na trávníku zůstal ležet hostující Guede. Hra je přerušena.

48
    Hra opět pokračuje.

49
    Hosté budou zahrávat rohový kop.

50
    Odražený míč si vzal Sorg, jeho střela mířila hodně nad branku.

53
    Ramos se snažil hlavičkoval v pokutovém území. K míči mu však chybělo pár centimetrů a hosté tak budou rozehrávat od vlastní branky.

55
    Lasogga zůstal ležet v brankovišti hostů. Opakovaný záběr prokázal tvrdý úder loktem do krku od hostujícího obránce Diagneho. Rozhodčí si celé situace nevšiml a hosté zůstanou u míče.

57
    Ben-Hatira vypálil zpoza vápna. Jeho tvrdou ránu levou nohou chytil brankář Baumann do rukavic.

59
    Hosté mohli vyrazit do protiútoku ve třech proti třem. Roman Hubník se ale včas vrátil a zastavil útok hostů těsně za polovinou hřiště.

61
    Domácí se dostali do zajímavé šance. Po přiklepnutí ve vápně mohl střílet obránce Lell. Po lehkém kontaktu s bránícím Flumem se rozhodl spadnout. Rozhodčí celou situaci dobře viděl a nechal pokračovat ve hře.

62
    Domácí podruhé v dnešním utkání střídají. Ze hřiště odchází Andreas Ottl a místo něj si zahraje Patrick Ebert.

65
    Lasogga vypálil zpoza vápna. Jeho střela mířila vedle levé tyče branky hostů.

67
    Ben-Hatira se snažil odcentrovat z levé strany. Jeden z hostů jej těsně bránil a Ben-Hatira se dostal s míčem mimo hřiště.

67
    Po odkopu od hostující branky a Guedeho prodloužení hlavou si míč začal zpracovávat Roman Hubník. O míč jej však připravil důrazný SEBASTIAN FREIS. Freis udělal kličku brankáři Kraftovi a do prázdné branky přidal druhou branku svého týmu.

72
    Christian Lell dostává žlutou kartu za tvrdý skluz.

73
    Hosté poprvé v dnešním utkání střídají. Ze hřiště odchází Daniel Caligiuri a místo něj si zahraje Jan Rosenthal.

76
    Poslední střídání domácích. Ze hřiště odchází Anis Ben-Hatira a místo něj si zahraje Tunay Torun.

79
    Střídající Patrick Ebert se pokusil zaskočit brankáře hostů. Jeho centr z pravé strany mířil do branky. Baumann byl vyběhnutý a musel se rychle vracet. Ebertův centr mířil půl metru vedle pravé tyče.

80
    Žlutou kartu dostává hostující Garra Dembele.

81
    Herta právě vstřelila branku!
    Domácí se dočkali branky. Střela zpoza vápna byla sražena obránci hostů vysoko do vzduchu, ROMAN HUBNÍK dokázal vyskočit výš než brankář a poslat míč do sítě.

83
    Hosté střídají. Ze hřiště odchází Garra Dembele a místo něj si zahraje Stefan Reisinger.

83
    Střídající Tunay Torun vidí žlutou kartu za zákrok na polovině hřiště.

87
    Rosenthal šel do souboje s Hubníkem. Český hráč při souboji špatně došlápl a odnesl to jeho kotník. Podle výrazu na jeho tváři již dnes zřejmě nebude pokračovat.

89
    Patrick Ebert zezadu fauloval unikajícího soupeře a dostává žlutou kartu.

90
    Domácí mohli v poslední minutě vyrovnat. Ramos se dostal k odraženému míči a ihned jej poslal na branku. Jeho rána mířila pouze do míst, kde stál brankář Baumann.

90+1
    Rozhodčí přidává k utkání tři minuty.

90+1
    Hosté provádí taktické střídání. Ze hřiště odchází Sebastian Freis a v posledních minutách si zahraje Ivan Santini.

90+2
    Thomas Kraft dostává žlutou kartu za protesty u rozhodčího.

90+4
    Poslední šance v utkání. Brankář Kraft jde do brankoviště soupeře.

Rozhodčí právě ukončil dnešní utkání. Hosté si připisují tři body za výhru 1:2. Na tomto výsledku má největší podíl obránce domácích Roman Hubník. První branku hostů si nešťastně vstřelil sám, u druhé obrovsky chyboval a třetí gól dnešního utkání již vstřelil do správné sítě. Domácí se v závěru snažili o vyrovnání, to se jim ale nepovedlo.

To je z dnešního utkání vše, přeji Vám příjemný zbytek večera. (21:55:51)