W. Brémy – Mönchengladbach 2:2 (kon.) | Mohuč – Kolín nad Rýnem 4:0 (kon.) | Augsburg – Stuttgart 1:3 (kon.)
Hertha – Freiburg 1:2 (kon.)
Hertha BSC
1:2 (0:1)
SC Freiburg
Úterý 10.04.2012, 20:00 • Olympiastadion, Berlín • Německá Bundesliga

90+1
    Hosté provádí taktické střídání. Ze hřiště odchází Sebastian Freis a v posledních minutách si zahraje Ivan Santini.

83
    Hosté střídají. Ze hřiště odchází Garra Dembele a místo něj si zahraje Stefan Reisinger.

76
    Poslední střídání domácích. Ze hřiště odchází Anis Ben-Hatira a místo něj si zahraje Tunay Torun.

73
    Hosté poprvé v dnešním utkání střídají. Ze hřiště odchází Daniel Caligiuri a místo něj si zahraje Jan Rosenthal.

62
    Domácí podruhé v dnešním utkání střídají. Ze hřiště odchází Andreas Ottl a místo něj si zahraje Patrick Ebert.

46
    Domácí v poločase provádí střídání. Ze hřiště odchází Nikita Rukavytsya a místo něj si ve druhém poločase zahraje Pierre-Michel Lasogga.