W. Brémy – Mönchengladbach 2:2 (kon.) | Mohuč – Kolín nad Rýnem 4:0 (kon.) | Augsburg – Stuttgart 1:3 (kon.)
Hertha – Freiburg 1:2 (kon.)
Hertha BSC
1:2 (0:1)
SC Freiburg
Úterý 10.04.2012, 20:00 • Olympiastadion, Berlín • Německá Bundesliga

90+2
    Thomas Kraft dostává žlutou kartu za protesty u rozhodčího.

90+1
    Hosté provádí taktické střídání. Ze hřiště odchází Sebastian Freis a v posledních minutách si zahraje Ivan Santini.

89
    Patrick Ebert zezadu fauloval unikajícího soupeře a dostává žlutou kartu.

83
    Střídající Tunay Torun vidí žlutou kartu za zákrok na polovině hřiště.

83
    Hosté střídají. Ze hřiště odchází Garra Dembele a místo něj si zahraje Stefan Reisinger.

81
    Herta právě vstřelila branku!
    Domácí se dočkali branky. Střela zpoza vápna byla sražena obránci hostů vysoko do vzduchu, ROMAN HUBNÍK dokázal vyskočit výš než brankář a poslat míč do sítě.

80
    Žlutou kartu dostává hostující Garra Dembele.

76
    Poslední střídání domácích. Ze hřiště odchází Anis Ben-Hatira a místo něj si zahraje Tunay Torun.

73
    Hosté poprvé v dnešním utkání střídají. Ze hřiště odchází Daniel Caligiuri a místo něj si zahraje Jan Rosenthal.

72
    Christian Lell dostává žlutou kartu za tvrdý skluz.

67
    Freiburg právě vstřelil branku!
    Po odkopu od hostující branky a Guedeho prodloužení hlavou si míč začal zpracovávat Roman Hubník. O míč jej však připravil důrazný SEBASTIAN FREIS. Freis udělal kličku brankáři Kraftovi a do prázdné branky přidal druhou branku svého týmu.

62
    Domácí podruhé v dnešním utkání střídají. Ze hřiště odchází Andreas Ottl a místo něj si zahraje Patrick Ebert.

46
    Domácí v poločase provádí střídání. Ze hřiště odchází Nikita Rukavytsya a místo něj si ve druhém poločase zahraje Pierre-Michel Lasogga.

17
    Dembele si před vápnem narazil se spoluhráčem a poté se ocitl sám před brankářem Kraftem. Jeho střela levou nohou skončila pouze na břevně.

7
    Hosté se dostávají do vedení. Dembele z pravé strany poslal míč před branku a ROMAN HUBNÍK si kolenem poslal míč do vlastní branky.