Dortmund – Bayern 1:0 (kon.) | Leverkusen – Kaiserslautern 3:1 (kon.) | Hannover – Wolfsburg 2:0 (kon.)
Norimberk – Schalke 4:1 (kon.) | Hoffenheim – Hamburg 4:0 (kon.)
Borussia Dortmund
1:0 (0:0)
Bayern Mnichov
Středa 11.04.2012, 20:00 • Signal Iduna Park, Dortmund • Německá Bundesliga

To je pro dnešní večer všechno. Děkuji Vám za pozornost u dnešního jistě zajímavého utkání a přeji hezký zbytek večera. (22:03:25)

Dortmund má nyní hodně těžký los, když už o víkendu se představí na hřišti Schalke 04. Bayern doma přivítá Mainz.

Ve druhém poločase se hra srovnala a nakonec by zápasu možná slušela i remíza, ale díky brance Lewandowského vítězí v dnešním šlágru. Bayern mohl srovnat z nařízené penalty, ale Robben ji nedal a v závěru ani netrefil prázdnou branku!

Je konec! Borussia Dortmund vítězí v dnešním utkání a odskakuje na čele tabulky už na rozdíl šesti bodů a výrazně nakročila k obhajobě titulu!

90+3
    Domácí se hnali ještě do jednoho zakončení, ale to se nepovedlo.

90+2
    Nastavení už je u konce, ale hra ještě pokračuje.

90+2
    Na druhé straně trefuje tyč Lewandowski!

90+1
    Robben netrefuje odkrytou branku!

90+1
    Subotič hlavou přizvedl balón a ten málem zapadl pod břevno vlastní branky!

90
    Nastavovat se budou dvě minuty.

90
    Lewandowski faulován v útoku Boatengem.

89
    Domácí naposledy střídají. Blaszczykowski je na závěrečné minuty nahrazen Owomoyelou.