Neapol – Atalanta BC 1:3 (kon.) | Janov – Cesena 1:1 (kon.) | Juventus – Lazio 2:1 (kon.)
Catania – Lecce 1:2 (kon.) | Parma – Novara 2:0 (kon.) | Fiorentina – Palermo 0:0 (kon.)
Inter – Siena 2:1 (kon.) | AS Řím – Udinese 3:1 (kon.)
ACF Fiorentina
0:0 (0:0)
Palermo FC
Středa 11.04.2012, 20:45Italská Serie A

Právě skončilo utkání italské Serie A mezi Fiorentinou a Pelermem. Oba celky se rozešly smírně poté, co jsme viděli pouze jednu neuznanou branku. Ode mě je to vše a těším se někdy příště u dalšího přenosu. (22:39:07)

90+4
    Amauri zakončoval s faulem, a tak utkání končí.

90+4
    Jovacic centroval, ale bude z toho jen roh.

90+3
    Vysoká Amauriho padáček nemohl Viviana nijak ohrozit.

90+3
    Ani jeden z týmů už nechce nic riskovat a tak se Fiorentina zpětnými přihrávkami vrací na svou půli.

90+2
    Hraje se na polovině Palerma, ale Fiorentině se nedaří branku ohrozit.

90+1
    Rozhodčí nastaví 4 minuty.

90
    Zápas se dohrává v klidu a vypadá to na plichtu.

89
    Nejaktivnější hráč hostů Ilicic odchází ze hřiště a je nahrazen Franco Vasquezem.

87
    Ilicic v šanci minul branku.

87
    Jovacic vyfasoval žlutou kartu.

86
    Po standardní situaci skvěle hlavičkoval Casssani, ale Viviano drží svůj tým.

83
    Amauri se místo gólových oslav dočkal žluté karty za protesty.

83
    Rozhodčí se rozhodl výrok přehodnotit a branku nakonec neuznal.

81
    Fiorentina právě vstřelila branku!
    Tak přece dnes přišel gól. Hosté sice reklamují offside, ale přesná hlavička AMAURIHO platí, protože se o postavení mimo hru podle sudích nejednalo. (Branka byla nakonec smazána v 83 minutě.)

80
    Jovacic byl sám ve vápně! Viviano jeho střelu vykopl s vypětím všech sil.

79
    Jovacicova střela se k Vivianovi jen dokutálela a překvapit jej rozhodně nemohla.