Sparta Kutná Hora
4:0 (1:0)
SK Benátky nad Jizerou
Neděle 15.04.2012, 16:30 • Městský fotbalový stadion v Lorci • Krajský přebor

Utkání končí jasným výsledkem 4:0, průběh utkání ale výsledku příliš neodpovídá. Kutnohorší tak mají s Benátkami v této sezóně skóre 7:0. Sparta si tak pojistila první místo v tabulce. Z kutnohorského areálu v Lorci se s vámi s přáním hezkého zbytku dne loučí Tomáš Nejedlo. (18:19:48)

90
    Nastavovat se bude jedna minuta.

90
    Kutná Hora právě vstřelila branku!
    A je tu debakl hostujícího týmu. Čtvrtý hřebíček do benátecké rakve hlavou zatloukl ONDŘEJ FILIPEC.

88
    Faul na unikajícího Cepku, zde se mohlo žlutit.

87
    Slovní poklony mezi Korcem a Machem. Už předtím byl faul na benáteckého hráče.

86
    Faul na střídajícího Šestáka, u míče Škarecký.

84
    Už to vypadá, že domácí si v poklidu pohlídají výsledek.

83
    Sudí Hocek za rozhodnutého stavu teď pískne pro hosty naprosto všechno. Jako například tuctový zákrok na Škareckého.

81
    Mašek střílel z vápna, ale trefil před sebou Škareckého, navíc v ofsajdu.

80
    Faul na Cepku, trestňák kope Martin Korec.

79
    Střídá i Kutná Hora. Odešel Antonín Schwarz a přišel Jiří Luňáček.

78
    Střídání Benátek. Ze hry odstupuje Michal Korec a nastupuje Vojtěch Šesták.

76
    A pasivita je potrestána třetím gólem v Bejrově síti. Střídající ŠTEFAN AUER natáhl za vápnem a trefil šibenici.

75
    Domácí hrají přesně to, co potřebují. V tento moment jsou hosté pasivní.

74
    Langšádl na půlce fauloval, a tak hrají domácí.

73
    Hanousek stihl balón až za pomezní čárou, a tak vhazují hosté.

71
    Pěkná akce hostí. Centr Reicherta zakončoval na zadní tyči Michal Korec vedle branky.

70
    Brejk hostí skončil nepřesnou přihrávkou Reicherta.

68
    Dnešnímu utkání v Lorci přihlíží 150 diváků.

67
    Další střídání Kutné Hory. Odešel Tomáš Kozel a přišel Petr Hanousek.

66
    Kutná Hora střídá. Odešel Milan Černohlávek a přišel Štefan Auer.

66
    Žlutá karta pro Martina Langšádla za přerušení brejku domácích.

64
    Rohový kop domácího týmu, avšak bez gólového úspěchu.

64
    Faul Škareckého na Frejlacha u lajny.

63
    Michal Korec se ne vlastní vinou ocitl na zemi, rozhodčí Hocek ale faul nepíská.

61
    Ofsajd domácího Jakuba Vančury, rozehrává Bejr.

59
    Benátky nuceně střídají. Zraněného kapitána Milana Karáska nahradil Martin Langšádl.

58
    Další ofsajd Martina Korce, opět pomezní Bartůšek měl pravdu.

57
    Reichert se ocitl za zády domácí obrany, nyní musíme dát rozhodčím zapravdu, ofsajd posouzen správně.

56
    Cepka mohl jít do vápna, ale ukvapeně se míče zbavil. Od branky odkopává Šimon.

54
    Mašek dostal ve vápně loktem do obličeje, rozhodčí Hocek stál velmi blízko a vše s úsměvem přehlíží..

53
    Stanislav Mach střílel z první, Bejr bez problémů chytá.

51
    Domácí se ujímají dvoubrankového vedení po trestném kopu a následné přesné hlavičce k tyči v podání kapitána PAVLA RŮŽIČKY.

49
    Obraz začátku druhého poločasu je pořád stejný, hraje se především ve středu hřiště.

47
    Hra je nyní opatrná, často se vhazují auty.

46
    Akci Škareckého utnuli domácí odkopem na aut.

46

V prvním poločase měli domácí o něco více ze hry, v závěru půle byli aktivnější hosté. Co je ale důležité, to jsou góly a na ty vedou zatím domácí 1:0 zásluhou Schwarze. Uvidíme tedy, co nám nabídne druhý poločas, který začne přibližně v 17:30.

45
    Martin Korec vybojoval rohový kop.

44
    Série dvou autů hostí, jenže balón už mají u kopačky domácí.

43
    Hosté jsou ke konci první půle aktivnějším týmem, domácí se nyní brání.

42
    Chybný výkop brankáře Šimona mohl potrestat Michal Korec, jenže váhal a byl o balón obrán.

41
    Martin Frejlach za tvrdý faul na Martina Korce dostává žlutý trest.

39
    I hosté měli svou gólovku. Michal Korec se už radoval, jenže z brankové čáry vykopl míč jeden z domácích hráčů.

38
    Další výborný zákrok Bejra na brankové čáře, kde nadvakrát skvěle vytáhl gólovku kapitána Růžičky.

38
    První žlutá karta v utkání pro hostujícího Korejzu za ostrý skluz na Frejlacha.

35
    Škarecký prošel přes dva protihráče a vybojoval aut. Po něm se strhla ve vápně mela a Kutná Hora vyváží míč.

34
    Ofsajd Antonín Schwarze odmáván a následně i odpískán.

33
    Kozel fauloval Cepku a míč do vápna domácích pošle zřejmě Martin Korec.

31
    Roh Sparty z vápna hostí odkopl Michal Korec.

30
    Po faulu na Martina Korce jsou u míče hosté, Korejzův centr ale domácí odvrátili.

28
    Cepka po chybě domácích měl dobrou možnost ke střelbě, avšak branku minul.

26
    ANTONÍN SCHWARZ si vše vynahradil o malou chvíli později. Hosté si už mysleli, že balón je za čarou, avšak pomezní Bartůšek praporek nezvedal, a tak Schwarz dorážel do prázdné branky.

24
    Josef Bejr chytil gól domácích! Antonín Schwarz byl na malém vápně zcela volný a hlavičkoval k tyči, hostující gólman chytá.

22
    Karásek hrál čistě tělem, sudí Hocek to viděl jinak a je z toho další standardka pro domácí.

21
    Útočný faul Maška. Vypadá to, že rozhodčí dnes domácí celek určitě nepodrazí..

18
    Benátky vstřelily po pěkné akci bratrů Korců hlavičkujícím Cruzem úvodní gól, ale ještě, než Cruz hlavičkoval, pomezní sudí Čermoch signalizoval přinejmenším velmi sporný ofsajd.

17
    První fotbalová útočná akce hostí a je z toho nakonec po Reichertově centru roh.

15
    Brankář Šimon si poprvé sáhl na míč, když se zapojil do kombinace domácích fotbalistů.

14
    Faul na Korejzu na benáteckém vápně a hosté mohou na chvíli vydechnout.

12
    Hráči Sparty hýří aktivitou, hosté jsou v úvodu zakřiknutější.

11
    Střela jednoho z kutnohorských fotbalistů letěla vysoko nad branku.

10
    Po dvou faulech v krátkém časovém sledu zahrávali domácí dva trestné kopy, ale nic z nich nevytěžili.

8
    Korejza přes balón upadl, po chvíli ovšem vstal a pokračuje ve hře.

7
    Stanislav Mach nebezpečně střílel, balón minul Bejrovu klec.

6
    Před Schwarzem musel odkopávat balón vyběhnuvší Bejr.

5
    Nebezpečný centr před branku hostí na poslední chvíli odvracel Reichert.

4
    Po rohovém kopu hlavičkoval Stanislav Mach, Bejr musel na zem, aby tento pokus pokryl.

3
    Domácí zahrávali rohový kop, zakončení bylo s tečí benáteckého hráče a je z toho další roh.

2
    Cepka vedl balón po pravé lajně, ale dostal se až do zámezí.

1
    Domácí se hned v úvodu vrhli do útoku, centr odvrátil Rosenkranz.

1

Benáteckým v dnešním utkání chybí hned několik hráčů. Dlouhodobě jsou zraněni Novotný s Marešem, zranění trápí také Šťastného, pracovně je indisponován Třasák a kvůli čtyřem žlutým kartám pyká Smetana. Na lavičce náhradníků jsou tak hráči dorostu a rezervy.

Sparta Kutná Hora: Šimon - Filipec, Skokan, Černohlávek, Kozel, Tomíšek, Růžička, Mach, Schwarz, Frejlach, Vančura.

SK Benátky nad Jizerou: Bejr - Reichert, Karásek, Rosenkranz, Korejza - Cepka, Cruz, Škarecký, Mart. Korec - Mašek, Mich. Korec.

Rozhodčí: Hocek - Čermoch, Bartůšek.

Hezké nedělní odpoledne z Kutné Hory, fotbalový městský stadion v Lorci dnes bude hostit utkání 21. kola krajského přeboru mezi celky Sparta Kutná Hora a SK Benátky nad Jizerou. Domácí jsou vedoucím týmem celé soutěžně a nepochybně také favoritem dnešního utkání. Na podzim v Benátkách zvítězili bezpečně 3:0, když hráči od Jizery soupeři tuto výhru svým špatným výkonem doslova darovali. V minulém kole Sparta zvítězila v Sedlčanech 2:1, rozhodující gól padl až v 88. minutě a Tatran ještě navíc neproměnil penaltu. Benáteckým se nedařilo a podlehli doma Tatranu Rakovník 0:1. Pod vedení trenérského dua Sedláček a Kubík tak Benátky poprvé prohrály.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.