Česko – Lotyšsko 7:4 (kon.) | Švédsko – Finsko 7:3 (kon.) | Švýcarsko – Dánsko 2:1 (kon.)

Dánsko právě vstřelilo branku!

Odražený kotouč v mezikruží našel OLIVER BJORKSTRAND, který vzkřísil naděje Dánska! Asistence: Kristoffer Lauridsen.

58:51
    Dáni bez brankáře!

57:54
    Vyloučen Aagaard (DEN) - dvě minuty za hákování. To je těžká rána pro Dány, kteří už zřejmě nestihnou vyrovnat.

57:48

54:04
    Herzoga v úniku krásně vychytal Sorensen!

51:54
    Vyloučen Balmelli (SUI) - dvě minuty za podražení.

32:10
    Vyloučen Illemann (DEN) - dvě minuty za nedovolené bránění.

23:45
    Švýcarsko právě vstřelilo branku!

Střelu od modré Sorensen ještě pokryl, na následnou dorážku v podání XENA BUSSERA však byl krátký. Švýcaři tak odskakují na rozdíl už dvou branek. Asistence: Anthony Rouiller, Sandro Zangger.

21:59
    Vyloučen Povlsen (DEN) - dvě plus deset minut za zásah do oblasti hlavy a krku.

15:25
    Bjorkstrand se dostal do úniku, jeho střela mu ale nevyšla, a trefil tak jen přesouvajícího se Nyffelera!

12:43

Po krátké akci v podání Diema a Studera se k odraženému puk před branku dostal DARIO KUMMER, který nedal Sorensenovi šanci a posílá tak svůj tým do vedení, Asistence: Ramon Diem, Thomas Studer.

Vojta Pojer

Branky a nahrávky: 13. Kummer (Diem , Studer), 24. Busser (Rouiller, Zangger) - 60. Bjorkstrand (Lauridsen)

Švýcarsko: Nyffeler (Schlegel) – Lanzarotti, Baltisberger, Rouiller, Busser, Kreis (C), Sartori, Zuber – Balmelli, Dunner, Herzog – Schmutz F., Brandi, Zangger – Schmutz J., Sieber, Muller – Studer, Kummer, Diem.
    Dánsko: Sorensen (Hansen) – Lyoe, Hertzberg, Uldall, Illemann, Lindhoj, Povlsen, Larsen – Eller, Bjorkstrand, Lauridsen (C) – Aagard, Korgsgaard, Asperup – Vedel, Gade, Zorko – Brodersen, Kristensen, Mortensen – Frederiksen.

Rozhodčí: Sidorenko (BLR) , Zehetleitner (GER) - George (USA), Pešek (CZE)