Belgie – Slovinsko 3:1 (kon.) | Nizozemsko – Polsko 0:0 (kon.) | Německo – Francie 3:0 (kon.)
Island – Gruzie 0:1 (kon.)
Island
0:1 (0:0)
Gruzie
Čtvrtek 10.05.2012, 19:30Mistrovství Evropy U17

Gruzie přeci jen poráží Island 1:0 a zaslouženě si připisuje 3 body do tabulky. To je ode mne pro dnešek vše, hezký zbytek večera. (21:12:16)

79
    Předtím ještě střídání, odchází Jóhannesson a přichází Birgisson.

79
    Rohový kop Island.

78
    Až nyní začínají hrát hráči Islandu fotbal a snaží se ohrozit branku soupeře.

76
    Islandu zbývá maximálně 5 minut na vyrovnání. Vzhledem k výkonu to však spíše vypadá jako utopie...

74
    Gruzie právě vstřelila branku!
    A Gruzie jde konečně zaslouženě do vedení! Pěknou akci zakončuje střelou k tyči DATO DARTSIMELIA.

72
    Rubarsson chytá hlavičku a opět drží Island ve hře.

70
    Gruzie naposledy střídá, ze hřiště jde Meskhi a na plac vyběhne Akhvlediani.

68
    Islanďané brání v 11 lidech, bod by byl pro ně dnes zřejmě zlatý.

66
    Další parádní rána Papunashviliho a ještě lepčí zákrok islandského gólmana, který výrazně drží ostrovany.

64
    Gruzie střídá, odešel Jikia a přišel Dartsimelia.

63
    Islanďané měli volný přímý kop, ale ním spíše založili protiakci Gruzie...

61
    Gorozia zahrál rukou a dostává žlutý kartónek.

60
    Další islandský centr, který nemířil ani na jednoho ze spoluhráčů.

59
    Islandský výkon je opravdu katastrofální, hráči z ostrova si nedokáží přihrát do nohy ani velmi jednoduchý míč. Gruzie má dnes velkou příležitost vyhrát.

57
    Centr jen prolétl pokutovým územím bez povšimnutí.

56
    Po dlouhé době u míče i Island a vybojoval rohový kop.

55
    Island střídá podruhé, odchází Thorseinsson a na jeho místo přijde Bergsson.

54
    Dalekonosný pokus Kakabadzeho neměl nárok.

51
    Island se v těchto chvílích brání jen za cenu dlouhých odkopů.

49
    Hráči Gruzie napadají své protihráče již od brankáře Runarssona.

47
    I ve druhém poločase je Gruzie lepším mužstvem, uvidíme, jestli se jí to podaří vyjádřit i gólově.

45
    Gruzie nuceně střídá, odchází zraněný Tchanturia a na jeho místo jde Tsintsadze.

44
    Hra přerušena, bude se ošetřovat.

43
    Björnsson dostal žlutou kartu.

41

Je za námi první poločas ve kterém byli jasně lepší hráči Gruzie. Pouze díky jejich nemohoucnosti v zakončení je stav stále bezbrankový. Druhá půle začne asi ve 20:29.

40+1
    V první půli jsou nastavovány 2 minuty.

40+1
    Meskhi vidí žlutou za ošklivě vypadající skluz. Další hráč Islandu je ošetřován.

40
    Gruzie je i daleko techničtější mužstvo než Island, je vidět, že i hráči o sobě vědí...

40
    Island se vůbec nedokáže v útoku prosadit a jsou mu odebírány míče hned při zrodu akce.

38
    Další obrovská příležitost Papunashviliho! To je zřejmě velký talent Gruzie! Vyslal další pumelici z dobrých 25ti metrů a gólman Runarsson se musel pořádně činit!

36
    Papunashvili předvedl zajímavou dalekonosnou střelu, která neměla daleko od cíle. Šibenici islandské branky minula jen o centimetry!

34
    Faul Sigurjónssona na polovině hřiště, míč pro Gruzii.

32
    Perfektně secvičená akce Islandu, roh rozehraný nakrátko a nechybělo mnoho k první brance utkání! Gruziiský gólman musel vytasit skvělý zákrok!