HC Kert Park Praha
6:5 (2:0, 2:4, 2:1)
HBT Vlašim
Neděle 13.05.2012, 14:00Coalsoft play-off Extraligy

Na obou stranách plály velké emoce, protože rozhodčí nepískali podle představ jednoho ani druhého týmu. Bylo rozdáno hodně menších a osobních desetiminutových trestů a závěr zápasu byl hodně hektický. Nic to ale nemění na tom, že domácí si připsali v sérii vítězství a srovnali finálový souboj na 1:1. Třetí a čtvrtý zápas se hraje příští víkend ve Vlašimi! (16:18:43)

Je tu konec krásného a dramatického zápasu, který nakonec zvládli domácí hokejbalisté. Ti vedli 2:0, poté 2:4 prohrávali, následně vedli 5:4, přesto ale dokázali hosté ještě vyrovnat. V čase 44:05 vstřelil David Kuna gól na 6:5 a zdálo se být rozhodnuto. Hosté ještě čtyři vteřiny před koncem zahrávali trestné střílení, které ale Špale neproměnil!

45:00

44:56
    Desetiminutový trest za nesportovní chování dostal Martin Špale, který nájezd neproměnil a následně zlomil svou hokejku o tyčku Gerlichovy brány!

44:56
    Domácí úmyslně posunuli bránu a čtyři vteřiny před koncem pojedou hosté trestné střílení! Zahrávat ho bude Martin Špale.

44:31
    Hosté budou hrát bez brankáře.

44:31
    Sikora a Juráček dostávají v závěru ještě dvě minuty za hrubost! Závěr zápasu je hodně dramatický a kvůli nepříliš přesvědčivým výrokům rozhodčích planou emoce na obou stranách.

44:05
    Kert Park právě vstřelil branku!
    Dramatický zápas dost možná rozhoduje DAVID KUNA, který se trefuje ranou od modré. Asistence: Lukáš Plzák.

43:52
    Tresty pro hosty! Dvě minuty za sekání dostal Jan Střeska a následně i Šindelář desetiminutový osobní trest.

43:49
    Hraje se stále velmi opatrně.

42:50
    Nyní je patrné, že ani jedno z mužstev nechce udělat šanci. Do konce normální hrací doby chybí poslední dvě minuty a nikdo nechce udělat chybu.

42:13
    Domácí hráči jsou nyní hodně aktivní a tlačí se před bránu Šindeláře. K efektivnímu zakončení se ale zatím dostat nedokázali.

41:34
    Znovu posunutá brána za Šindelářem, buly po jeho pravé ruce.

40:29
    Na druhé straně se do šance drali i domácí, je jim ale pískána posunutá brána.

40:11
    Po buly vypálil nebezpečně Střeska, Gerlich dobře vyrazil.

38:51
    Další desetiminutový trest za nesportovní chování dostává Tomáš Wróbel.

38:51
    Vlašim právě vstřelila branku!
    Hosté opět srovnávají, když se po střele Blažka prosazuje dorážkou MARIÁN JURÁČEK. Asistence: Josef Blažek.

38:45
    Osobní desetiminutový trest za nesportovní chování dostává domácí David Tyburec.

38:10
    Nyní mají více než minutu možnost hrát klasickou přesilovku hosté.

37:23
    Dvě minuty za hákování dostal Adam Führich.

Petr Bílek

Branky a nahrávky: 15. J. Kruček (L. Plzák, Führich), 15. M. Kruček (Pospíšil), 28. Führich (Ptáčník), 29. Tyburec (M. Kruček), 37. L. Plzák (M. Kruček), 45. Kuna (L. Plzák) - 19. Topolánek (Kříž, Horák), 20. Topolánek (Wróbel), 21. Blažek (J. Šindelář), 21. Topolánek (Kříž, Horák), 39. Juráček (Blažek)

HC Kert Park Praha: Gerlich (Sup) - Sikora, Ptáčník, Michetschläger, Pospíšil, Pavlík, Rozenberg, Führich, J. Plzák, M. Kruček, Kuna, Tyburec, Hradecký, Kočka, M. Plzák, J. Kruček, Bošák
    HBT Vlašim: F. Šindelář (Mikl) - Kžíž, Střeska, Nýdl, Špale, Blažek, Kieler - Dedek, Topolánek, Dušek, Horák, J. Šindelář, Burda, Bartejs, Konečný, Juráček, Denis, Wróbel, Veselý

Rozhodčí: Koskuba, Florián