Rumunsko – Slovensko 2:0 (kon.) | Rusko – Anglie 4:0 (kon.)

Utkání se už dohrává.

90'
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty nad rámec základní hrací doby.

88'
    A málem to bylo už o pět gólů. Do úniku se dostal jeden z Ruských útočníků a v souboji jeden na jednoho si nevedl špatně, nakonec se balon do sítě nedoklouzal.

86'
    Nádherná dalekonosná rána vystrašila hostujícího brankáře. Nakonec se mezi tři tyče nevešla.

84'
    Individuální akce po levém křídle nakonec končí po dobrém zásahu Anglické obrany.

82'
    Rusko právě vstřelilo branku!
    A tu Ruský střelec proměňuje s přehledem.

81'
    A je tu penalta pro Rusko!

80'
    Kombinace Anglie opět končí na nepovedené přihrávce.

77'
    Hostující brankář musel vytáhnout další skvělý zákrok po střele zpoza vápna!

75'
    Anglii se nedaří koncové přihrávky a tak se nemohou dostat do větší příležitosti.

73'
    A opět krásná akce, ale tentokrát kombinace. Dva ruští hráči se uvolnili ve vápně a potom jeden z nich vystřelil. Střele chyběla přesnost.

72'
    Nádherná individuální akce ruského útočníka. Následnou střelu vychytal hostující brankář.

70'
    Tentokrát už domácí vyslali střelu, ale tu hostující obrana zblokovala, druhá rána letí vysoko nad.

68'
    Rusové si zbytečně hrají s míčem i když měli několikrát možnost vypálit na hranici vápna.

66'
    Rusové svou další akci nezakončují přesnou ránou. Míč letí do zámezí.

63'
    A mohla tu být další šance kdyby jeden z Rusů raději přihrál a nehrál si sám s míčem.

63'
    Další útok se řítil na obranu Anglie, ale tentokrát se Rusové o šanci připravili sami špatnou přihrávkou.